Nova lista najbogatejših Slovencev

17. dec 2010
1.174
0
36
124
Vanmarkus .. sem že videl zelo drag avto parkiran pred hoferjem v njega pa sta mama in sinček metala artikle. bil je pa kadilak - terenec, ne vem kako se mu reče (je takšen bil, kot ga imajo svetovno znane zvezde - v enem salonu pa sem celo videl tak avto 10 let star, skoraj 200.000 km prevoženih in skoraj 80.000 eur).

Nekateri bogataši so bolj skopuški kot revni ...

Zdaj, ko delam preko študenta v enem biroju, pa pride ena slovenska znana stranka, bogataš, pa je za vsako malenkost kompliciral koliko stane, pa če je kaj boljšega za manjšo ceno ipd ... Potem mi je šefe rekel, da to ni nič nenavadnega, da so bogataši veliko bolj skopuški kot tisti ki so revni.

No ... in ta tip je kompliciral za vsako malenkost ... hotel je imeti točne mere hladilnika,, kot da se mi ukvarjamo z belo tehniko ...pa smo mu dali klasično mrero hladilnika, ki je po standardu in že dodana v programu, pa je že zakompliciral, kaj pa če je hladilnik preširok ali preozek, da bo potem prostor tam itd ... in potem je jamral, zakaj so papiriji tako dragi, zakaj mu ne damo vsaj 10% popusta, zakaj to in zakaj ono ... Katastrofa ... Tudi šef je že izgubljal živce ...
No ... najbolj smešno oz presenečeno mi je tu bilo, ko je rekel, če lahko plača na obroke ... Sem bil 100% da se heca, dokler res ni naredil na obroke ...
V glavnem, ta človek je bil en zelo znan privatnik ...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.248
113
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
No, pa da ne bo kdo rekel, da smo prleki zavrti ...
wink-1.gif


Imamo najbolj uspešnega človeka v sloveniji ... oz do danes smo ga imeli ... Mirko Tuš .. je "čistokrven" prlek ... pa še samo slaba 2km stran od nas, kjer sem doma, ima domačijo ...
smile-1.gif


Kakor sem nazadnje videl njegovo domačijo, kakšni dve leti nazaj, je hiša še kar zrihtana, ampak je zelo stara, in kolikor sem slišal, se zelo rad vrača sem, kjer ima mir
wink-1.gif
Moji sorodniki majo hiso 1km stran od tuseve domacije. Morem povprasat kdo je ta mozganski trust ki v ljubljani arhitekturo studira. Tam se vsi poznate, bodo ze vedeli
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Po eni strani, tistemu, ki manj meče denar skoz okno z lopato, ga več ostane.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Citat:
Uporabnik Madafaka pravi:
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Nova lestvica

1. MIRKO TUŠ (196,2 milijona evrov)
2. IGOR LAH (166,5 milijona evrov)
3. DARKO HORVAT (112,8 milijona evrov)
4. SANDI ČEŠKO (87,2 milijona evrov)
5. TOMAŽ LOVŠE (83,2 milijona evrov)

A tega pankrta Igorja Laha, goljufa še iz časov certifikatov, še niso zaprli, pobrali vse njemu, babi, ostali žlahti in iz Kajmanskih bank in ključ od zapora vrgli stran?
jezen.gif

Tolk o naši "pravni"
rolleyes-1.gif

Cakte malo. Zdaj na 24ur berem da je Sandi Cesko iz prvega mesta izrinil Tusa. Ma koja vam je to tabela?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.365
993
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
Nekateri bogataši so bolj skopuški kot revni ...

Zdaj, ko delam preko študenta v enem biroju, pa pride ena slovenska znana stranka, bogataš, pa je za vsako malenkost kompliciral koliko stane, pa če je kaj boljšega za manjšo ceno ipd ... Potem mi je šefe rekel, da to ni nič nenavadnega, da so bogataši veliko bolj skopuški kot tisti ki so revni.

No ... in ta tip je kompliciral za vsako malenkost ... hotel je imeti točne mere hladilnika,, kot da se mi ukvarjamo z belo tehniko ...pa smo mu dali klasično mrero hladilnika, ki je po standardu in že dodana v programu, pa je že zakompliciral, kaj pa če je hladilnik preširok ali preozek, da bo potem prostor tam itd ... in potem je jamral, zakaj so papiriji tako dragi, zakaj mu ne damo vsaj 10% popusta, zakaj to in zakaj ono ... Katastrofa ... Tudi šef je že izgubljal živce ...
No ... najbolj smešno oz presenečeno mi je tu bilo, ko je rekel, če lahko plača na obroke ... Sem bil 100% da se heca, dokler res ni naredil na obroke ...
V glavnem, ta človek je bil en zelo znan privatnik ...

In potem ti razmišljaš, zakaj ima on več denarja kot ti? Glej, kjer se da (in načeloma se da vsepovsod) je potrebno stisnat še dodatne 3%, pa na gotovino še 3, al pa obroke, al pa neki že.... in 3% +3% +xx% krat eno leto krat 100 let in je to že velik denar, tako je moj šef govoril. Pa je res bil na tej lestvici.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.463
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
No, pa da ne bo kdo rekel, da smo prleki zavrti ...
wink-1.gif


Imamo najbolj uspešnega človeka v sloveniji ... oz do danes smo ga imeli ... Mirko Tuš .. je "čistokrven" prlek ... pa še samo slaba 2km stran od nas, kjer sem doma, ima domačijo ...
smile-1.gif


Kakor sem nazadnje videl njegovo domačijo, kakšni dve leti nazaj, je hiša še kar zrihtana, ampak je zelo stara, in kolikor sem slišal, se zelo rad vrača sem, kjer ima mir
wink-1.gif
Moji sorodniki majo hiso 1km stran od tuseve domacije. Morem povprasat kdo je ta mozganski trust ki v ljubljani arhitekturo studira. Tam se vsi poznate, bodo ze vedeli

Biciklist zaenkrat še študira nizke gradnje ( škarpe ), kasneje pridejo na vrsto zahtevni projekti! Čudim se, da ne študira kemije ( cement, pesek, voda...). Tip s svojimi izjavami precej spominja na Krambergerja. Izgleda da se pozna, da ga je Krambergerjeva opica cukala za lase...
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Gledajo samo vrednost firm. Če imaš v denarnici 200 milijonov, te ne bo na lestvici.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
na začetku se mi je zdel biciklist normalne..zdaj pa vedno bolj opažam, da je pravi bebček :S al pa se dela. čeprav malo dvomim.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
na začetku se mi je zdel biciklist normalne..zdaj pa vedno bolj opažam, da je pravi bebček :S al pa se dela. čeprav malo dvomim.

če bi se delal, potem ne bi bila prlekija anjbl zaostal del države. celo za nerazvitim jugom
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
bogat je tisti ki gre zvečer lahko spat s čisto vestjo
Tile z lestvice ne morejo zvečer zaspat, če čez dan niso koga nategnili.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Vanmarkus .. sem že videl zelo drag avto parkiran pred hoferjem v njega pa sta mama in sinček metala artikle.

Ker hofer je trgovina le za reveže, mercator pa za tajkune?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
. bil je pa kadilak - terenec, ne vem kako se mu reče (je takšen bil, kot ga imajo svetovno znane zvezde - v enem salonu pa sem celo videl tak avto 10 let star, skoraj 200.000 km prevoženih in skoraj 80.000 eur).

lol-12924.jpg
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
v Hoferja hodijo večinoma finančno slabše situirani in mladi pari. To je dejstvo. Hodim tja po karton mleka, pa je prav žalostno vzdušje v trgovini. Večina gleda v tla, brez glasbe v trgovini, slabše oblečen folk.

Je pa res, da so zunaj tudi boljši avtomobili. Ampak to pri Slovencih ne šteje, ker imeti dober avto (na kredo) je pomembno za image pri sosedih in sodelavcih.
crazy1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
To dejstvo temelji na čem?
Jaz hodim v Hofer po jogurte, ker so mi dobri po ostalo pa v Mercator ali Špar.
Se mi s premikom iz trgovine v trgovino spreminja tud status?