Nov prenosni računalnik ali ...

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tega so imeli v BigBangu zdajle znižanega. sicer ni čisto nov model, pa je zato znižan in zato dober nakup.

sem tudi pri vas gledal, samo nimate (razen Appla) nobenega pametnega manjšega kompa ... bom pa tako ali tako pri vas kupil SSD zdaj ...
wink-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
ja, prodajam, ker bi rad nabavil MacBook Aira. (kolega prodaja in mi je dal zelo dobro ponudbo, plus da vem, da je komp okej, drugače se s kompi takih preprodajanj raje ne bi šel
smile-1.gif
)

Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
torej, trenutno imam MacBook Pro 13", aprila bo dopolnil 3 leta. s stalnim večanjem megapixlov in MB v filetkih fotk se mu tudi pozna, da v njem tiktaka "le" 2,53 Core2Duo.

To dvoje ne gre najbolje skupaj.
Kupuješ nov računalnik, ker ima trenutni preslab procesor. Zdaj pa nameravaš kupiti Air-a
rolleyes-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Air, i7 2.0, 256GB ga ni za dobit pri nas (ce pa se najde, je pa cena ohoho), po benchmarkih je ta proc se vedno precej boljsi od tistega v MacBooku ...
smile-1.gif


tudi i5 1.8 je se vedno precej boljsi, samo je v trgovini tako drag, tega z i7 pa kolega po res solidno dobri ceni proda in bi se mi splacalo. saj, ce bi se ujela, sploh Della ne bi nabavljal, samo sva se ravno za en teden skrizala ...
tongue-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
nisem gledal nič, vseeno mi je kje vzamem, pač nekaj pametnega hočem najt
smile-1.gif