nov Pony

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Nič. Imajo pa vsi skupno, da je sedaj ciljna skupina popolnoma druga.
Ima pa Pony en problem v primerjavi z ostalimi: da si ti fancy in zanimiv za metriče moraš imeti appeal. Hm, kateri mlad metrič pozna Ponya? In ko si enkrat čez 40 let, si ne boš kupil Ponya za pozirat, ker je "prepoceni" in boš z njim izpadel klošar. Ter seveda popolnoma neuporaben v primerjavi s kakšnim KTMom za 5 ali več jurjev.
grin1.gif
Jaz si pa čisto lahko predstavljam da večni najstniki iz generacije 1960 tipa Crnkovič pa kakšen Jonas, Vinci... scena iz Žmauca furajo ponija.... tega novega.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Jajca od jajc! Nabavila ena soseda, ker je slovenski in je treba podpirati domačo industriji.
Jaz pa šraufam vsak tretji dan, da se jajca ne razpadejo.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Pravi pony ma zjeban dinamo in/ali luč, strehce šklopotajo (če jih ima), gonilka ima luft in malo preskakuje, pa sedež mora škripat.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Pony-ja po redni ceni dobiš za 189 eur - popust (recimo https://www.valy.si/izdelek/2473845/esperia-pony-kolo-genny-2400-brez-prestav). To pomeni tam nekje od 150 eur dalje.

Ker nihče ni nor da bi za pony plačal 350+ eur in ker posledično tega novega "original" Rog pony-ja niso prodali niti enega in ker folk kupuje popuste so sešteli ena plus ena in ponudili pony-ja na pike za 250 eur. To pa že nekaj je (kakšen je pony niti ni važno, sem pa hepi ker sem kupil 100 eur popusta). Čeprav bi isti "drek" dobil v resnici že za 150 eur.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Jajca od jajc! Nabavila ena soseda, ker je slovenski in je treba podpirati domačo industriji.
Jaz pa šraufam vsak tretji dan, da se jajca ne razpadejo.
Lahko prosim napišeš bolj natančno, kje so težave. A švasal si ga že
grin1.gif
?
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.220
714
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Jajca od jajc! Nabavila ena soseda, ker je slovenski in je treba podpirati domačo industriji.
Jaz pa šraufam vsak tretji dan, da se jajca ne razpadejo.
Lahko prosim napišeš bolj natančno, kje so težave. A švasal si ga že
grin1.gif
?

Kere butale teli, ki so se zmislili novga Ponya.

Tole z umestno štango bi komot prodajali pod dodatno opremo ali pa bi vsaj meli STOCK varinato s štango (seveda obvezno s tem preklopnim mehanizmom)...Štanga brez preklopnega mehanizma pač...ne velja.
evil.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Jajca od jajc! Nabavila ena soseda, ker je slovenski in je treba podpirati domačo industriji.
Jaz pa šraufam vsak tretji dan, da se jajca ne razpadejo.
Lahko prosim napišeš bolj natančno, kje so težave. A švasal si ga že
grin1.gif
?
Naka, švasal ga še nisem, ker soseda vaga dobrih 45 kil. Se pa odšravfa vse, kar se da odšraufati.
Za to ceno mora bicikel peljati vsaj 3 leta, brez, da ga pogledaš!
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Ravnokar sem naredil en krog okol bajte s tanovim. Bah, pony kot poni. Kolo za v trgovino, ki ni daleč. Zleda malo jači, če je res, bo pa čas pokazal. Goni poni je dobra reklama to moremo priznati.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Jaz se bom pa šel zapeljat z njim, ko bom imel možnost.
Toliko da vidim v živo zadevo (mi je žal, da sem jih spregledal na avto salonu v Ljubljani) in pa nostalgija...