Nov avto

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Sem se vceraj dobil s tipom ki ima Forthinga. Natancnost izdelave notri na ravni bmw, materiali pa na ravni kakih nižjih mećk (ala par let star C). "Usnje" na otip boljse kot eko usnje bmw, pa malo slabse od osnovnega usnja bmw. Masaže nisem probal. Placa ogromno za ta razred (velikost je nekje kot Scenic, a mnogo vec prostora). Prtljaznik za moje pojme premajhen. Panorama velika in dobro obdelana. Mene so notri zmotile samo vratne obloge, ki v tej stopnji opreme delujejo preveč golo oz plasticno. Je pa videz cenenosti prisoten edino ob odprtih sprednjih vratih, kjer je vse barvan pleh (nic oblog, nalepk..) - tega seveda ne vidis med voznjo. Motor je neverjetno tih, na mestu ga skoraj ne slisis (ne cuje se - a radi!), sem sel prav uho na havbo naslonit ker nisem verjel obratomeru. Tudi ko ke kolega odpeljal (pospesil na polno do ene 70kmh) se je slisalo bolj kot kak elektromobil. Poraba zadnjih 2.000 km izkljucno mestne! voznje je 8. Crickov ni, tudi ce majes sredinsko konzolo ali armaturo se ne slisi nic. Gume pa so (vsaj na zadevnem, sicer imas lahko sreco in dobis Conti) Linglong!!
Všeč mi je ko že na naslovni fotki pokažejo natančnost izdelave.

2024-03-26_11-41-19.jpg
 
  • Haha
Reactions: tomi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.173
8.952
113
osvežen , ne vem, nisem bral še detajlov. čaka se še EQG - zgleda da bo 2025, lepo ga porivajo naprej