Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Ne vem? Podatkovna povezava načeloma ni potrebna za posodabljanje ikone na začetnem zaslonu. Mogoče pa, bom probal.

EDIT: Ni to, podatkovna povezava je bila vklopljena.
 
Nazadnje urejeno:

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Live tile za baterijo se posodobi najpogosteje 1x na pol ure. Meni deluje OK, poskusi s kakšnim drugim programom..
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Na teh dveh 2 forumih sem našel rešitev. Večina jih ugotavlja, da probleme z Live Tiles povzroči nek program. Odstranil sem zadnji nameščeni (DropBox) in ga ponovno namestil. Sedaj se ikona za App Baterijo "posodobi" vsakih 30 minut tako kot prej. Vklop ali izklop prenosa podatkov pri meni ne vpliva na obnavljanje ikone.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Če imaš izklopljeno podatkovno povezavo, ne bo posodibitve,

tako je tudi na moji 925

hysterical-1.gif
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Če imaš izklopljeno podatkovno povezavo, ne bo posodibitve,

tako je tudi na moji 925

Za konkreten App Baterija v resnici mora biti vklopljeno ali prenos podatkov ali WiFi, da se "ikona" posodablja. Ker imam WiFi vedno vključen vklop ali izklop podatka nista imela vpliva.
Se mi pa po odstranitvi (in ponovni namestitvi) enega od programov samodejno posodabljajo vse "ikone", ki se se prenehale: Countdown, Weather, Reminder, Office365Calendar.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Seveda je smešno.
smile-1.gif
Nebi smelo imeti to veze, ampak očitno jo res ima. Imam wifi ves čas prižgan in nisem tega opazil prej. Bom vprašal Arturja v čem je fora.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.283
23
38
Murska republika
Zanima me kakšne so vaše izkušnje z Wifi in podatkovno povezavo, ko izklopim Wifi vem da mi takrat vleče podatkovno vendar ne razumem kaj se dogaja takrat ko sta aktivna oba , katerega vleče takrat? Najbolj me to zanima ko sem doma v omrežju Wifi in podatkovne povezave , kaj se dogaja takrat?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nimaš zgoraj v opravilni vrstici znak za wifi oz. edge/3g? Bi blo logično, da nista oba znaka naenkrat, kar pomeni, da tisti katerega vidiš je trenutno v uporabi.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Prikazano je vse kar je vključeno, torej WIFI in mobilni internet.

Če si povezan na WIFI se ta uporablja vedno pred mobilnim internetom. Imaš sicer neko možnost, da v primeru, če je slab WIFI signal sam prestavi in uporablja mobilni net (najdeš pod nastavitvami za 3g).
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.283
23
38
Murska republika
Znakasta prisotna samo v danem trenutku vseeno ne veš od kod ti črpa podatke, če je prioriteta wifi je potem verjetno ta prvi ki vspostavi stik samo tega ne opaziš.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Pri GDR 3 posodobitvi nekaterih operaterjev se sedaj vidi od kje vleče podatke. Neka puščica se prikaže ali pri WIFI ali pri mobilnem. Samo v Sloveniji vidim, da to ni vključeno... Oz. morda je to le pri ameriških operaterjih...