Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.285
23
38
Murska republika
Po posodobitvi mi ne gre nastaviti več šumnikov na tipkovnici..imasm Angleški Slovenski in Hrvaški vendar ko želim opisati sporočilo in kaj iskati šumnikov ne prikaže-

Sem rešil z odstranitvijo angleščine,-
1934782-wp_ss_20140117_0001.png
 

Priponke

  • 1934782-wp_ss_20140117_0001.png
    1934782-wp_ss_20140117_0001.png
    25,1 KB · Ogledi: 185
Nazadnje urejeno:

AJVAR

Pripravnik
11. okt 2007
351
0
16
Obišči stran
Moji ženi 920ka baterija zafrkava že skoraj od prvega dne... Problem ima da ali se ji sploh ne napolni do konca oz. se na hitro izprazni? So bile kakšne znane težave v tej smeri? Je za nest na servis?

lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.285
23
38
Murska republika
Tako ja, sam vedno pustim telefon ko ga polnim tako dolgo na polnilcu da je res do kraja poln res pa je da se mi hitro napolni do ure in pol če je dan na polnilec z vsaj 10 procenti do izpraznjenja, ne pustim ga da se izprazni do konca, se mi je pa eno dvakrat zgodilo da sem opazil da se ni napolnil 100 proc. takrat pa sem za trenutek izklopil polnilec in ponovno dal polnit in res je prišlo do konca.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
ksz

Hočem kaj potegniti iz trgovine, in zahteva neke nastavitve My Family ... WTF?! Na windowsphone nič uporabnega o tem ... se je potrebno kao vpisati s "starševskim računom"? WTF?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.285
23
38
Murska republika
AJVAR @ BERI!!


Nokia Lumia 920
S čim imate težave?

Avdio in zvok
Baterija in polnjenje
Klicanje in omrežje
Kode in gesla
Povezovanje z drugo napravo
Internet
Sporočila in pošta
Mehanika telefona
Drugo

Izberite področje težave

Čas delovanja baterije
Polnjenje

Izberite težavo

Telefon se ne polni
Baterija se ne napolni popolnoma

Poskusite naslednje

Uporabite polnilnik Nokia, ki je bil priložen telefonu. Starejši polnilniki morda ne napolnijo baterije popolnoma.
Ponastavite telefon. Hkrati pritisnite tipki za vklop/izklop in zmanjšanje glasnosti ter ju pridržite, dokler ne začutite vibriranja telefona. Po tem dejanju boste morda morali nastaviti datum in uro v telefonu. Upoštevajte, da s tem ne odstranite nastavitev ali osebnih vsebin.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.285
23
38
Murska republika
Če imaš vklopljen --otroški kotiček --


Na začetnem zaslonu podrsnite v levo in tapnite ikona nastavitevNastavitve.
Tapnite otroški kotiček.
Izberite vsebino, ki jo otroci lahko uporabljajo. Nastavite lahko tudi geslo, ki otrokom prepreči dostop do vašega začetnega zaslona.

Otrokom pokažite, kako lahko prilagodijo svoj začetni zaslon. Če želite na primer spremeniti ozadje, tapnite prilagajanje. Na začetnem zaslonu lahko spremenite velikost ploščic ali jih premaknete na običajen način.

Če želite otrokom omogočiti nakupe v aplikaciji, na primer nakup točk iger, določite PIN za Denarnico. PIN za Denarnico morate vnesti pri vsakem nakupu. Če želite določiti PIN za Denarnico, na začetnem zaslonu podrsnite v levo in tapnite ikona denarniceDenarnica > ikona možnosti > nastavitve+‎pin. Nekateri nakupi morda niso na voljo za vse starosti.

Odpiranje svojega začetnega zaslona

Dvakrat pritisnite tipko za vklop/izklop in podrsnite navzgor na svojem zaklenjenem zaslonu. Če ste nastavili geslo, ga vnesite.

Vrnitev na začetni zaslon za otroka

Na svojem zaklenjenem zaslonu podrsnite v levo, na zaklenjenem zaslonu za otroka pa podrsnite navzgor.

Izklop začetnega zaslona za otroka

Na svojem začetnem zaslonu podrsnite v levo, tapnite ikona nastavitevNastavitve in preklopite otroški kotiček na Izklopljenikon za izklop možnosti preklapljanja.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik AJVAR pravi:
Moji ženi 920ka baterija zafrkava že skoraj od prvega dne... Problem ima da ali se ji sploh ne napolni do konca oz. se na hitro izprazni? So bile kakšne znane težave v tej smeri? Je za nest na servis?

lp

Pri moji je isto
13.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.285
23
38
Murska republika
Uporabite polnilnik Nokia, ki je bil priložen telefonu. Starejši polnilniki morda ne napolnijo baterije popolnoma.
Ponastavite telefon. Hkrati pritisnite tipki za vklop/izklop in zmanjšanje glasnosti ter ju pridržite, dokler ne začutite vibriranja telefona. Po tem dejanju boste morda morali nastaviti datum in uro v telefonu. Upoštevajte, da s tem ne odstranite nastavitev ali osebnih vsebin.

bi bilo dobro prej poskusiti ta navodila--so iz uradne strani za pomoč Lumii --Nokia--
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
@retro, hvala za tale napotek. Ne vem točno ali je to pomagalo ali posodobitve, ki sem jih naložil na telefon po postopku, ki si ga opisal. V glavnem po dveh dnevih uporabe se telefon normalno polni (do 100%), praznjenje je pa tudi normalno. So far so good. Upam, da bo zdržalo in ne bo treba na servis.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Na 920 imam "Baterijo" Ali se da (sam ne najdem) nastaviti, da se procentualni prikaz stanja baterija na ikoni na "namizju" sam posodobi na določeni čas. Sedaj se samo po izhodu iz programa.
Hvala
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
In kje jo "odblokiram", če je blokirana?
V Nastavitve / Aplikacije / Opravila v ozdaju pod Baterija piše dovoljeno .
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Sprašujem, ker se mi kljub takšni nastavitvi samodejno ne posodablja ampak samo ob izhodu iz programa.
 
Nazadnje urejeno: