NOKIA 6630 in instalacija programa AR ter City Nav

Soother

Zelenc'
13. apr 2008
10
0
1
shorto@

ja sej, tudi jaz sem na raznih forumih prebral to, da ti zadeva deluje, vendar pa se pokažejo problemi kasneje pri povezovanju z GPS-om...naj bi se dogajalo točno to kar se dogaja tebi.....razni error-i, itd...

a to maš *.sis od BINPDA?

bi te pa prosil, da mi pošlješ tvoj *.sis......mogoče pa bi mi s tvojim delovalo!?! (soother@gmail.com)

meni drugače na 6680 lepo dela tomtom5, ki je hiter in ne trokira, le pokritosti s hišnimi številkami nima;
garmin je malo počasnejši, verjetno zaradi spomina, ker ga potrebuje več, pokritost s hišnimi številkami je dobra;
navigona bi pa rad še stestiral.....uporabljam pa zunanji Asus-ov GPS BT100, malo starejši model s Sirf II čipom.
 

shorto

Zelenc'
14. apr 2008
5
0
1
Maš na mailu .sis
wink-1.gif
 

Soother

Zelenc'
13. apr 2008
10
0
1
@shorto....THNX, ampak je tale sis tak kt moj......pri povezavi na GPS zadeva odpove, tko da ni uporaben tale Navigon za Symbian s60 v2! Bo treba zamenjat telefon!:)
 

rimci

Zelenc'
4. jul 2008
11
0
1
Tudi sam imam nokio 6630. Instaliral sem si garmin mobile, vendar mi ne uspe nastavit slovenščine. A lahko kdo pove kako je vam to uspelo.
A je možno dobiti kake linke za mape za garmina. Rad bi sprobal še TOM TOM, Navigon.... na istem telefonu. Ima kdo linke za omejene programe in mape?
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
KSZ
Da malo obudim to temo. Na N70 in 6680 bi rad spravil Garmina (kolikor sem gledal sta oba telefona S60 v2, tako da bi morala biti za oba GSM-ja ista verzija programa), pa me zanima, če je že kakšna novejša verzija Garmina za ta dva GSM-ja ali uporabim kar verzijo 4.10, katera je navedena zgoraj v tej temi?