[nogomet] Liga Prvakov 2007-2008

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Finale presenetljivo dober. Se vidi, da ni bilo Italijanske ekipe v njem. Prvi polčas ManU, drugi Čelsa. Mal čudnih sodniških, ene par nedosojenih ali pa narobe dosojenih kotov, penal, vse v škodo Čelse. Sodnik se je proti koncu malo izgubil. Kamorkoli bi se obrnilo, bi bilo zasluženo. Bravo ManU.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
1 polčas je bil ql, drugi pa beden za umret, ker teli sodniki so bili res porazni. Sploh nisem gledal podalškov, ker mi je blo čist mim vse skupej.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
So I guess you are a Chel$ea fan?
evil.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Fuzbal mi ne potegne. Pač pogledam tiste pomembnejše tekme, če imam čas, za ostalo mi pa dol visi. Ne navijam za nobenga.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Tako odlično sezono kot je imel si ga je čisto zaslužil. In vsi soigralci poleg. Lahko se napihujete kak da je važič, da ima ego do Tokia oz. da je nasplošno antipatičen (čeprav je vse to res
smile-1.gif
) ampak ded je samozavesten z razlogom. Pač pokaže to, žalost pa pokaže še bolj.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Tako odlično sezono kot je imel si ga je čisto zaslužil. In vsi soigralci poleg. Lahko se napihujete kak da je važič, da ima ego do Tokia oz. da je nasplošno antipatičen (čeprav je vse to res
smile-1.gif
) ampak ded je samozavesten z razlogom. Pač pokaže to, žalost pa pokaže še bolj.

Se strinjam. Tudi meni je strašansko antipatičen, ampak se mi pa zdi, da bi ManU brez kateregakoli drugega igralca še vedno lahko osvojil double, brez Ronalda pa najbrž nič. Tako da ima kar se mene tiče vso pravico celo sezono magari spat s pokalom, če se mu zahoče.

In Bitch ... Govorit o Anelki kot o "velkem neokretnem biku" pa samo še podpre teorijo o tem, da so ženske pri fuzbalu potrebne samo tolko, da prinesejo na mizo nove pire.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Anelka ni slabo streljal penala, dovolj v kot, dovolj močno, ampak enostavno ga je Edwin prečital. Pomagalo bi, če se je že odločil streljati v ta kot, da bi ga speko kot Hargreaves, zelo podobno, ampak višje, tik pod prečko, tega pa golman ne brani pa če tam stoji. Meni osebno je bil penal Andersona recimo tehnično polomija, skoraj po sredini, je imel pač srečo da je Cech šel z vso močjo na levo.

Ronaldo je pač najpomembnejši igralec. Mislim pa da bi brez Rooneya bolj gagali. Človek nenormalno prelaufa, borben bolj kot Gattuso, pa tuid malo manj jezikav je že. Se je že parkrat ko ga ni bilo videlo da so bile velike težave.
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ti penali so itak loterija.Tu delajo predvsem živci.Brezveze je ocenjevati kvaliteto igralca po tem, kako je streljal penal.

Kar se sicer Ronalda tiče: mogoče je res trenutno najboljši na svetu...a tudi njega se da zelo učinkovito ustaviti.Spomnite se, kaj mu je Gattuso delal lani in 3 leta nazaj.Mislim, da ga na EP čaka podobna usoda, če bo Portugalska igrala z Italijo.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Ocenjevanje kaki je igralec po samem penalu seveda ne, Anderson je zelo dober igralec ,samo penal je slabo streljal in ravno tak streljanih penalov je največ ubranjenih.

Ronaldo je vsako leto bolj zrel, že lani je bil prava timska igračina ki je driblal ko je bilo od tega koristi, ne pa beciklov delal na emstu pa malo naprej pa nazaj, zdaj naredi finto in je 2m spredaj. še do začetka lanske sezone je bil pa velik talent,ampak tudi ego, dostikrat se je zadriblal za brezveze. Tako da ne gre pričakovati istega razmerja, Ronaldo ni to kaj je bil (v boljšem smislu), enako pa tudi Ringhio (v slabšem).
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Ti penali so itak loterija.Tu delajo predvsem živci.Brezveze je ocenjevati kvaliteto igralca po tem, kako je streljal penal.

Kar se sicer Ronalda tiče: mogoče je res trenutno najboljši na svetu...a tudi njega se da zelo učinkovito ustaviti.Spomnite se, kaj mu je Gattuso delal lani in 3 leta nazaj.Mislim, da ga na EP čaka podobna usoda, če bo Portugalska igrala z Italijo.

Kaj mu "je" delal. Pomoje bo letos obratno. Essien je zame stokrat boljši od Gattusa, pa ga je Ronaldo sprehajal...