NLB pay

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ali kdo ve če bo NLB kdaj začel ponujati opcijo razdelitve nakupov na mastercardu preko naprimer Pay aplikacije?

Mislim, da sem pred časom nekaj govorim o tem. Zdaj so dodali opcijo potrditve, ne vem zakaj ne tudi opcijo, da se tudi spletne nakupe razdeli na več obrokov. Nekatere banke ponujajo to preko SMS sporočila. To bi odprlo novo dimenzijo nakupov iz tujine.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Vzemi posojilno kartico. Potem ti vsak mesec trgajo del zneska, ki si ga dolžan. Kupuješ pa normalno kot z navadno mastercard kartico.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
vidim, da skoraj eno leto ni nič napisanega o NLB pay.
Preden si intaliram bi rad izvedel kako deluje na IOS telefonu ali oz primerjava z Revolut in Apple pay ??
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Večina članov Alterja se ne pusti nategnit zato niso pri NLBju.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
vidim, da skoraj eno leto ni nič napisanega o NLB pay.
Preden si intaliram bi rad izvedel kako deluje na IOS telefonu ali oz primerjava z Revolut in Apple pay ??

Na iOS je aplikacija prakticno neuporabna… in to, kar deluje oz. cemur ja namenjena (potrjevanje spletnih nakupov in storitev Flik) bi komot lahko dodali v aplikaciji Klikin, ne pa, da delajo posebno aplikacijo za to. Placevanje s telefonom, kot je to mozno pri Android verziji, na iOS-u ni mozno…
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Ne ve in ker mu je dolg cajt malo serje po Alterju.
Tako obrazložitev je dal sam nedavno.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Saj ti piše da v c19 temah, kjer drugega kot trolanja dejansko ni. Imaš paciente tipa darjan, Andy, Mirsi, butec, itd, ki trolajo cele dni potem pa imaš par modelov, ki se jim še da jih nazaj prepričevat z argumenti. Ampak to je izguba časa.

Kar se pa nlbja tiče pa kar poglej temo v kateri se je mislim da ynos zanimal za menjavo banke in so mislim da bizi raztrgali ker je pri nlbju in ga lupijo.
Toliko o mojem trolanju.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.090
6.478
113
Nlb je skrt in noce apple pay. Opcija za nas je se bivsa banka koper, ki dela v apple pay
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Lahko bi bilo... samo NLB bi se moral dogovorit z Applom za Apple Pay ... Ampak vseeno Aplikacija NLB Pay je na iOS prakticno neuproabna... Rabis jo samo za potrjevanje spletnih nakupov in za Flik...
Sicer čista špekulacija, ampak sem precej prepričan, da je tule razlog da tega ni en naduvan bančni birokratek, ki misli da bo postavljal pogoje Applu. Enako velja za vse ostale SLO banke z izjemo Intesse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan