NLB novi paketi

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
NLB je včeraj pri novem updatu Klikin za Apple naprave dodal možnost deaktivacije in ali aktivacije plačilnih kartic.(baje za android še ne dela )
Isto kot imata Revolut in N26.
Končno so začeli malo migat.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
na Applu imaš zdaj dve tipki
-Deaktiviraj (začasno)
-Blokiraj (za vedno)
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
499
172
43
Danes dobim mail od NLB-ja, ker še nisem spremenil računa v nove pakete (ker ni noben ugodnejši od trenutnega stanja), da mi bodo preoblikovali račun ta tisti paket, ki naj bi mi najbolj ustrezal. Seveda paket Premium za 13,30€/mesec.


Vaš račun bomo 1. 2. 2019 preoblikovali v paket. Predlagamo vam NLB Paket Premium, ki vam glede na vaše poslovanje najbolj ustreza. Zanj boste mesečno plačevali 13,30 EUR.

Vaš račun bomo 1. 2. 2019 samodejno preoblikovali v paket Premium skladno s Splošnimi pogoji poslovanja z NLB Osebnimi računi.

OK kaj dobim? (sem precej nezahteven uporabnik)
- osnovni limit do 2400€ (še nikoli uporabil limita, po pravici sploh ne vem koliko ga imam 200-300€?)
- Zlata BA Maestro (why? zdaj imam navadno)
- Visa premium (nimam)
- Klik, Klikin (ok imam)
- brezplačne direktne bremenitve (imam eno) upn ( imam 3)
- sestanek z upraviteljem premoženja (resno?)
.
.
.

Vse lepo in prav, ampak po kakšnih kriterijih je ta paket prilagojen zame? Normalno, da sem takoj izbral opcijo drugega paketa ampak vseeno - koliko ljudi bodo avtomatsko prestavili na Premium pakete popolnoma brez potrebe, brez da bi oni to opazili (starejši, tisti, ki ne berejo mailov...). Men vse skupaj deluje precej nategunsko...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zanimivo, da je sedaj obvezno vzeti enega od teh paketov. Pred nekaj meseci so rekli, da ni obvezna menjava... Seveda pa je njihova želja, da jih čimveč preide na tak način ...

Jaz zaenkrat še nisem nič dobil ...
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
499
172
43
Še ena fora, ki sem jo spregledal v mailu:


Želite drug paket?*****

1. korak: Če želite izbrati katerega od drugih paketov, si jih oglejte tukaj in izberite tistega, ki vam najbolj ustreza.

2. korak: Izbrani paket do 27. januarja 2019 potrdite s klikom na spodnji gumb »Naročam paket …«, lahko pa nam svojo odločitev sporočite v poslovalnici, prek NLB Teledoma, videoklica ali sporočila v NLB Kliku ali Klikinu.

- paket osnovni
- paket mladostni
- paket Aktivni


potem pa čisto na koncu maila:
***** Izberete lahko tudi preoblikovanje vašega računa v NLB Osnovni račun, vendar boste v tem primeru vse dodatne storitve plačevali posebej. To lahko uredite v najbližji NLB poslovalnici.

To pomeni, vsak paket lahko aktivirate s klikom na povezavo, če pa želite samo, da vaš račun pustijo pri miru pa imate to opcijo, vendar morate osebno v poslovalnico.

Kakšne fore no...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Jaz plačujem za paket Aktivni 7,52€. Pri kupu trajnikov, članarini za MC, uporaba Klika, SMS-i, se mi vsekakor izplača. Takoj pri uvedbi teh paket mi je bilo jasno, da bodo sčasoma obvezni.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Sam bom imel osnovnega. Rabim samo dostop do računa preko klika ali klinin, da si denar prenakažem drugam... Ko jih j*** s tem posiljevanjem...

EDIT: plačujem pa tako ali tako že sedaj dodatno za klik, tako da velike spremembe ne bo...
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Ampak ok, če potrebuješ račun in dostop do spletne/mobilne banke samo zaradi prenakazil, potem NLB verjetno ni najboljša izbira?
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Če imaš račun zgolj za prenakazilo na npr. N26, potem je daleč najcenejša opcija Sberbank Direkt račun - 1,5 EUR/mesec. NLB je v tem primeru več kot enkrat dražji...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Zanimivo, da je sedaj obvezno vzeti enega od teh paketov. Pred nekaj meseci so rekli, da ni obvezna menjava... Seveda pa je njihova želja, da jih čimveč preide na tak način ...

Jaz zaenkrat še nisem nič dobil ...

Jaz sem danes dobil mail, da me bodo prestavili na paket Aktivni. Ampak kolikor računam gor in dol, jaz z vodenjem računa, klikom, visa kartico in obveznimi položnicami pridem na 2,60+0,75+7x0,4+2,0 (recimo, da visa kartico razbijem na 12 mesecev), torej povprečno 8,15EUR. Torej so mi malo podražili ;). Razen če povečam število položnic na mesec, kar pa ni ravno priporočljivo :).

Jernej
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
To se je vedelo že ves čas, povečati morajo stalne prihodke od posamezne stranke. Vodstvo pritiska na zaposlene, koliko dodatnih storitev morajo prodati (naprimer zavarovanja NLB Vita).