NLB novi paketi

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Sem glih na bankanet, pa nimam nobenega sporočila/obvestila/izbire/prisile za SMS. Očitno sem še nedolžen :confused:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Obvestilo imaš v nabiralniku ziher že več kot 14 dni. Ko se prijaviš z generatorjem gesla pa se ti to izpiše takoj na prvi strani.

Če se prijavljaš z geslom pa se odjavi in prijavi "v drug račun" pa z generatorjem,....

Online gre menda samo do sredine septembra, potem bo treba na banko.
Screen Shot 2018-08-22 at 20.10.02.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: vomedo

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Obvestilo imaš v nabiralniku ziher že več kot 14 dni. Ko se prijaviš z generatorjem gesla pa se ti to izpiše takoj na prvi strani.

Če se prijavljaš z geslom pa se odjavi in prijavi "v drug račun" pa z generatorjem,....

Online gre menda samo do sredine septembra, potem bo treba na banko.
Res je. To bo še debata med banko in mano.

Na banki :) ...

Kaj pa ce ti ukradejo racunalnik z namescenim certifikatom? Ali pa da ni elektrike in interneta :):cool::p ... crnih scenarijev je kolikor hoces...
Zato pa nimam certifikata v računalniku, imam 9 celično baterijo + UPS in SIM kartico v laptopu.

P.S. SMS niti ni šifrirana oblika teksta, zdaj gremo 20 let nazaj v varnosti. Tega pa nočem.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Sem glih na bankanet, pa nimam nobenega sporočila/obvestila/izbire/prisile za SMS. Očitno sem še nedolžen :confused:

Ista situacija, sem klical podporo in so rekli, da bodo postopoma to možnost (možnost spremembe vpisa online) vključili vsem uporabnikom, zagotovo pa še v tem mesecu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
P.S. SMS niti ni šifrirana oblika teksta, zdaj gremo 20 let nazaj v varnosti. Tega pa nočem.

SMS velja samo dve ali tri minute, poleg tega ni mogoča sočasna dvojna prijava v Bankanet. Mislim, da je tvoj strah odveč, oz. je tveganje sprejemljivo.

dax: sem prilepil obvestilo. Kolikor poznam NKBM delovanje so vsem poslali obvestilo na isti dan. Poizkusi z odjavo in prijavo z generatorjem gesel.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Kaj je zdaj s temi SMS tokeni, ni bilo rečeno, da s septembrom ne bodo več delovale prijave z RSA ključem? Ker meni dela.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
Obveščamo vas, da s 1. oktobrom 2018 spreminjamo NLB Tarifo za domače in tuje pravne osebe, podjetnike in zasebnike, in sicer:
- neprofitnim zavodom bomo pričeli zaračunavati nadomestilo za vodenje poslovnega računa v višini kot velja za vodenje NLB Poslovnega računa za zasebnike, podjetnike, osebe civilnega prava in gotovinski račun za proračunske uporabnike;
- pri poslovanju s poslovnimi karticami ukinjamo nadomestilo za prijavo/izgubo kartice oziroma za blokacijo kartice na željo stranke in v isti višini uvajamo nadomestilo za blokacijo kartice na zahtevo banke.
Skladno z navedenimi spremembami bo popravljen Izvleček iz NLB Tarife in Sklepa o obrestnih merah NLB d.d. za imetnike NLB Poslovnih računov, ki bo od 1. oktobra 2018 objavljen na http://www.nlb.si/stroski-in-obrestne-mere-podjetja.
Dodatne informacije so vam na voljo pri poslovnem skrbniku, v NLB Poslovalnici, ki vodi vaš poslovni račun, prek spletnega in video klepeta, telefona 01 477 20 00 ali e-pošte info@nlb.si.

The English version of this notice is published at www.nlb.si/proklik.-notices-for-users.

Želimo vam uspešno poslovanje, NLB.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
V katerem primeru pa banka zahteva blokado kartice? V primeru zlorabe ali suma zlorabe (skiming, kraja podatkov in podobno) jo je kratkomalo preklicala in si dobil novo. Ob blokadi pa sledi deblokada, kar razumem da to počno onim kateri ne poravnavajo obveznost?
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Banda nlb jevska , vedno se nekaj izmišljujejo.Pustijo naj Sigenco za certifikat..

Pozdravljeni,

z veseljem vas obveščamo, da smo na pobudo vas, zvestih uporabnikov spletne banke NLB Klik, odložili ukinitev uporabe kvalificiranega digitalnega potrdila - certifikata AC NLB za vstop v NLB Klik. To pomeni, da boste svojo spletno banko lahko tudi v prihodnje nemoteno uporabljali in do nje dostopali s pomočjo certifikata.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mare77

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Certifikat mi je potekel avgusta in ker je banka rekla,da jih bodo do konca leta ukinili, ga nisem podaljšal. Potem sem pa ugotovil, da ob Klikinu, Klika skoraj ne rabim. Če je nujno, pa v Klik vstopim s pomočjo OTP generatorja
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Meni ni jasno, zakaj je za menjavo paketa treba nujno iti na banko... Lahko bi to enostavno omogocili preko KLIK-a ... Sicer se da preko NLB spletne strani oddati zahtevek... samo je tam samo za oznacit datum in uro, kdaj bi se oglasil v banki ... :confused: