nlb klik

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
A je kakšna omejitev glede višine zneska, ki ga lahko plačaš s telefonom preko NLB Klikove opcije "Slikaj in plačaj"?

Enkrat sem zasledil na hitro na telefonu nekje v nastavitvah, da imaš neke opcije glede nastavitve višine zneskov za različne stvari, vendar nisem nič spreminjal, vse je po defaultu programa. Pa da ne brskam in se ukvarjam z nastavitvami...
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Če me spomin ne vara, je v starem kliku v nastavitvah bilo, do katere vsote je možno plačilo s slikanjem QR kode. V novem tega nisem zasledil.
 

vladom

Fizikalc
25. feb 2020
115
25
28
ko vneses upn mas tam spodaj nekje mali slajder pise pa shani med prejemnike ali nekaj podobnega.
ponudi ti pri vsakem placilu tudi posodobi podatke prejemnika.

bodi pozoren pa bod videl, je pa res, da lahko hitro spregledas.
Evo danes sem imel novo plačilo, ki sem ga želel shraniti. Plačilo sem ročno vnesel na računalniku. Ob zaključku sta samo opciji Prekliči ali Plačaj.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
A mogoče kdo ve, a v novem kliku obstaja pregled prometa na računu na tak način, kot je bil v starem - da se vidi stanje na računu po vsaki transakciji, ne samo odliv in priliv (primer spodaj)?
ed9657a85fac1189c70f.jpeg
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
...zadnji....iskal pa nisem videl... :(

imam nov telefon....naložil sem Klikin pa ne znam aktivirat :bonk:

spletna stran https://aam.nlb.si/ ne deluje več...

A moram res klical al gre kako drugače?
 

Metka22

Zelenc'
8. jun 2023
11
-53
3
Me zanima samo, če dela nlb klik normalno tudi na macbook, recimo sierra, yosenite, al moraš imet slučajno windowse za nlbklik?
hvala
NLB Klik deluje tudi na računalnikih z operacijskim sistemom macOS, vključno z različicami, kot sta Sierra in Yosemite. NLB Klik ima podporo za večino najpogosteje uporabljanih spletnih brskalnikov, tudi tistih, ki so na voljo za macOS, kot so Safari, Chrome in Firefox.

Če uporabljate NLB Klik na Macu, se prepričajte, da imate nameščen ustrezen spletni brskalnik in posodobljen sistem. V primeru kakršnih koli težav ali nezdružljivosti se lahko obrnete na NLB podporo ali preverite njihovo uradno spletno stran za morebitne posodobitve in informacije o združljivosti z različnimi operacijskimi sistemi.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.399
965
113
Obišči stran
Sem sedaj prešaltal na NLB oz spremenil paket, da imam zastonj plačila UPN.

Imam samo jaz problem, da nikakor ne morem plačati položnice preko skeniranja? Do sedaj sem na Sparkasse BP poslikal vse QR kode na zaslonu monitorja, pač odpreš račun in slikaj, plačaj. Pri NLB pa nikakor ne prebere ne kode, ne levega dela položnice. Če pa dam uvozi iz galerije, pa mi samo nalaga...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem sedaj prešaltal na NLB oz spremenil paket, da imam zastonj plačila UPN.

Imam samo jaz problem, da nikakor ne morem plačati položnice preko skeniranja? Do sedaj sem na Sparkasse BP poslikal vse QR kode na zaslonu monitorja, pač odpreš račun in slikaj, plačaj. Pri NLB pa nikakor ne prebere ne kode, ne levega dela položnice. Če pa dam uvozi iz galerije, pa mi samo nalaga...

Meni deluje BP. Si mogoce preveril, ce si dal dovoljenja za dostop do kamere in/ali fotografij v nastavitvah?
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Po nekaj mesecih uporebe NLB Klilk
- aplikacije večrat ne deluje (melje, je neodzivna)
- ker ima dva računa ne morem označiti, kateri je privzeti. Tako je potrebno pri vsakem plačili izbrati kateri iz katerega računa želiš plačilo, prav tako si aplikacija ne zapomni iz katerega računa palčuješ določene račune,
- razvrščanje stroškov po kategorijah je neuporabno, prav tako ni fukncije, da bi sam dodajal kategorije,
- hitra plačila - v starem Kliku rešeno bistveno bolje. Npr. plačujem v pokojninski sklad na tri različne sklice. Ne moreš shranih treh različnih hitrih plačil, lahko sklaniš prejemnika, med tem, ko moram sklic vsakiš z nova popravljati,
- če si nakazuješ denar na račun druge banke in imaš več bank ne moreš shraniti v hitra plačila po nazivu banke, ampak je vse shranjeno pod imenom in priimkom, ker so vsi računi na moje ime,
- vizulano prva stran, ko so hitre poevzave je tako grdo narejeno, da je funkcija izračun kredita vidna samo na pol ekrana,
- NLB Skladi niso integrirani v APP,
- ne omogoča, da bi si dodal račune drugih bank (open banking)
- cash flow na kreditnih karticah še vedno ni na voljo,
- ne moreš sortirati plačil po trgovininah, da lahko vidiš, koliko si zapravil v eni trgovini, ali pa v eni državi.


Skratka, da NLB, kot največjo sistemsko banko je tole app, ki je zastarel.

Če ima kdo George APP od Erste Bank Austria naj si pogleda... Ne razumem, zakaj enostavno ne skopirajo, če je znajo sami narediti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in mosseero