Njen stari mu je dal vedet da ga ubije

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Tudi jaz poznam podoben primer. Punca bila stara 15 let, ko je začela z več kot 10 let starejšim tipom. Po več kot treh letih sta še vedno skupaj, od obeh starši se razumejo, celo na praznovanja skupaj hodijo. Niso imeli nobenih problemov s tem, da je on toliko starejši.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Ti pokazem kako se iz 4 zvezdic naredijo 3? Poglej;

ne me basat
hysterical-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
mam kolegico (17) k ma 10 let starejšega tipa.
Njen fotr je abosolutno proti zvezi, jo noče vidt z njim. Mat jo nekak podpira pa išče izgovore pri fotru za kolegico, pa kadar ma fotr nočno lah pri tipu spi pa to. Drugače pa noben od njenih in njegovih prjatlov ni čist zihr a so tu notr res čustva al ona pri njem vidi keš on pa pri njej zgolj nekej da jajca sprazne.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
od avgusta 2005... samo je blo vmes za vsega skupej 3 mesece prekinitev
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ma pol je nima sam za ...
Mislm, ne verjamem no, da bi blo lahko že tok dolg sam natepavanje. Moja dva sta narazen 12 let, pa se štekata čist OK, skupi sta pa že 30 let...
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik forgot pravi:
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
he he he, vse boše OK...od moje bivše fotr ni prenašu čefurjev, pa se mu je svet podru ko je zvedu da mu hčerko čefur brussss....
cheer.gif

10 let ni blo miru......na konc si je pa ITAK druzga najdla...hehe
hysterical-1.gif


Saj ne da bi kaj imel proti čefurjem, ampak iz napisanega se mi poraja naslednje - ti si čefur !

LP
v tej zgodbi so glavni akterji....jest, moja bivša in njen tastar....
wink-1.gif


sej pol si je ITAK najdla Slovenca....o tem kolk je zdej srečna, pa nebi....
shocked-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik kwa pravi:v tej zgodbi so glavni akterji....jest, moja bivša in njen tastar....
wink-1.gif


sej pol si je ITAK najdla Slovenca....o tem kolk je zdej srečna, pa nebi....
shocked-1.gif

In zdej je kao ona strašna trapa, ker si je najdla Slovenca?
17758-icon_confused.gif


Jebat ga, sej južnjaki niste slabi, ampak kaj ko en primitivni predstavnik zjebe pogled na celotno populacijo
bonk.gif
 

Zaspankica

Zelenc'
21. jan 2008
28
0
1
To je vse skupaj malo smešno kar si napisal: če je foter ugotovil, da ima deklica tipa in ji prepovedal izhode, ukinil žepnino in kaj vem kaj vse, potem pa jo pusti prespat pri kolegici in kaj vem kako vse učenje in kina.... Če bi bil foter tak psihič, bi jo sigurno kaj bolj kontroliral in ne bi imela tolko "skritih" izhodov z izgovori, da je s prijateljicami. Tako da je to vse skupaj malo nakladanje....
 

Zaspankica

Zelenc'
21. jan 2008
28
0
1
Za sestro ni nihče pravi? ej, pa enkrat se boš moral s tem sprijaznit. Saj pa sestra ni tvoja last in ji ne boš mogel zbirat s kom bo; sploh pa take prepovedi in neki ultimati potem samo spodbudijo punce v "tistih letih" da ravno tisto hočejo. Tako da kot brat s takimi nasveti oz. ukrepi, da boš njenga tipa kr pretepel, ne boš daleč prišel...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
itak da je nakladanje, ti raj povej ce si ti tista štajerka ki igra tudi golf?
smile-1.gif
)

a bomo letos kej uzgali?
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik kwa pravi:v tej zgodbi so glavni akterji....jest, moja bivša in njen tastar....
wink-1.gif


sej pol si je ITAK najdla Slovenca....o tem kolk je zdej srečna, pa nebi....
shocked-1.gif

In zdej je kao ona strašna trapa, ker si je najdla Slovenca?
17758-icon_confused.gif


Jebat ga, sej južnjaki niste slabi, ampak kaj ko en primitivni predstavnik zjebe pogled na celotno populacijo
bonk.gif

ne ne, nisva se razumela....hotel sem samo povedat, da ni važn katera vera je, važn je kakšn je človek....čeprav si je našla "svojega", nisem čist prepričan, če je to to kar si je želela, čeprav je etiketiran kot "GOOD"....
po drugi strani, sem pa jest imel etiketo "BAD", pa nikol ne bo vedla kako bi bilo z mano....
wink-1.gif


P.S. zdej sm poročen z čistokrvno Slovenko, pa me ima on in vsi njeni radi...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
he he he, nč od tega....
cool-1.gif


hčerka hod nasmejana po svetu....
wink-1.gif
hehehe.....