Njen stari mu je dal vedet da ga ubije

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Ok. Sej to je blo jasno, da je on čefur (razen, če je bil njen naslednji ali prejšnji bivši čefur).
smirk-1.gif
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Lahko rečem, da se zadnje tedne ukvarjam z podobno problematiko. Sestra prihaja v "ta leta" in, če sem odkrit se mi meša. Za sestro ni nihče pravi še najmanj bo pa kdo k nam domov hodil. Razumem fotra in mu dam PRAV! V stvari vsem fotrom ki ste jih omenili.

Če bi prišel domov in našel koga doma. Bi ga dobesedno prijel in vrgel čez balkon (Neznanec pač, mislil sem da je vlomilec in sem se samo branil).

Lansko leto sem imel neka opravila okorog hiša in videl mladeniča ki gre k nam. Dobil nisem niti pozdrava in takrat sem si misil (PA PI*DA TI MA*ERINA!!), vprašam kam gre.. odgovori do ***** (ime sestre), pravim mu SP*ZDI, če bi rad ostal cel in šel proti njemu - Bil sem pripravljen na pretep in sigurno bi jih več dal kot dobil. Fant se je obrnil in odšel.

Zdi se mi, da je takih "bratov" kot sem jaz veliko in to so resne težave. Nekaterim se je*e in jih sploh ne briga. Jaz nisem tak. Rad bi se zadeve sicer lotil drugače. Za enkrat drugega načina ne vidim / ga nisem sposoben.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.528
8.972
113
To si prav naredo. Tile mladi jebači ne vejo, da je mama glavna pri večini hiš, pri nekaterih pa ata (kot pri x-ovem kolegu)
Pa da mi gre v bajto pa nič ne pozdravi, sigurno mu kepo v glavo vržem.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ahahahahaha... Sam take zadeve se res dogajajo, to je najbolj žalostn..

Mogoče se pač fotr boji za tamalo, veš ponavad starši ne opazjo če njihov otrok odraslo razmišlja pa to, ker v njem še vedno vidjo otroka in starost; ja sej je komaj XX-najst. Žal je povečini tako... Je pa res, da 17 pa 23 ni neka huda razlika?? Vsaj meni ne no. Dobro, ona je še v srednji šoli najbrž, on pa študira... Ampak vseeno, men se ne zdi huda razlika.

Kaj pa če bo kdaj pripeljala domov nekoga, ki bo od nje starejši deset let ali več? Ja kaj, a ga ne bo smela met, če se bosta dobr razumela? Takih staršev nism NIKOL štekala, k majo kr en strah pred tem kok je kdo starejši od koga.

Krneki... Sej bo kmal polnoletna. Aja, pa še neki bi blo res pametno ja; da se ne skrivata, ampak če mata pač resne namene, naj ga tamala dam pripelje pa predstavi in naj preživi cel dan pri njej, naj se trudi narest najboljši vtis (oziromanaj bo, tak kot je do punce) pa tko, če se da. Tisto, da gre fant sam na kavo s fotrom, se mi sliš mal spooky... Kot da ga bo zaprosu, če se lahko poroči z njo (če je bla devica, ko sta začela hodt -najbrž ni bla, je lahko tip kr 100% da ne bo njen zadnji).
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
Lahko rečem, da se zadnje tedne ukvarjam z podobno problematiko. Sestra prihaja v "ta leta" in, če sem odkrit se mi meša. Za sestro ni nihče pravi še najmanj bo pa kdo k nam domov hodil. Razumem fotra in mu dam PRAV! V stvari vsem fotrom ki ste jih omenili.

Če bi prišel domov in našel koga doma. Bi ga dobesedno prijel in vrgel čez balkon (Neznanec pač, mislil sem da je vlomilec in sem se samo branil).

Lansko leto sem imel neka opravila okorog hiša in videl mladeniča ki gre k nam. Dobil nisem niti pozdrava in takrat sem si misil (PA PI*DA TI MA*ERINA!!), vprašam kam gre.. odgovori do ***** (ime sestre), pravim mu SP*ZDI, če bi rad ostal cel in šel proti njemu - Bil sem pripravljen na pretep in sigurno bi jih več dal kot dobil. Fant se je obrnil in odšel.

Zdi se mi, da je takih "bratov" kot sem jaz veliko in to so resne težave. Nekaterim se je*e in jih sploh ne briga. Jaz nisem tak. Rad bi se zadeve sicer lotil drugače. Za enkrat drugega načina ne vidim / ga nisem sposoben.

V tem primeru je kriva tamala, ker si take fante izbira.
smirk-1.gif


Moja sestra je 17 in ma čist vredu fanta, ki je 1 let starej od nje. Tko, da ne vem kdo je tukej kriv. Isti primer je, ko ti nekdo pritisne punco in greš tega tipa nabunkat. Punco nabunkej, ne pa njega, on je sam izkoristu ponujeno priložnost. Sej mu je sama dala.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
178
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
to me spominja na en moj incident... ampak, se je stari kmalu pomiril, ko sem mu razložil pa pokazal, da sem res prijazen in priden poba...
grin1.gif


ampak okej - moje mnenje - pri 21 letih sem bil skeptičen glede veze s 17 letnim dekletom ... ko sem doma pokazal, da nisem neki yebiveter, so me sprejeli, se imeli leto in pol vsi skupaj noro dobro...

da bi bil še kakšno leto starejši, se gotovo ne bi spustil v tako vezo - če bi familija bila proti ali ne, enostavno zato, ker vem, da ni prihodnosti. pri 19-ih, ko postane ženska brucka, se ji tako ali tako obrne...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Kaj te ni 17 ali pa 23 huda razlika? če ne drugo je mentalno. Kaj naj 17 letni, barbiko ji lahko kupim, to je otročje še tak hudo da brezveze.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja NJEMU se očitno ne zdi da je otročja, da jo ma pa samo za seks, pa nisem dobila občutka. Pa tud, če se štekata, očitno ni take razlike ane.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
6 let razlike ni neke panike. Takoj, ko pa bo legalna pa bo vse ok al kaj
smile-1.gif

Nebi reko, ce bi tip bil star 30. Nima veze, naj se mata, rada ce se hoceta.
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Verjetno je poba njen mladi sugar daddy
hysterical-1.gif

Lažje je, da ima izgovor, češ očka te ne mara, fanta skriva, izkorišča, ko najde boljšega ali pa se ga naveliča, pa drugam
crazy1.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Ej, poznam primer, ko sta 7 let narazen, začela, ko je bila ona 15 let stara, sta še skupi in se popolnoma štekajo s starimi
wink-1.gif

Zdej pa v tvojem primeru, al je model res smotan al je smotana punca al pa stari
zmaga.gif
To je to.
Zdej pa grem, ker se je noč spustila do tal
cool-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
in te blodnje so v podforumu Bitka med spoloma
bonk.gif


Vsaka čast moderatorjem
priden.gif
jah kaj češ..na mobisuxu je bil trajno banan ( se ve od koga--
rolleyes-1.gif
)

tukaj je pač glavni ... glavno da gre šov naprej zehh

sm čakam, da bo posstal moderator,če ne admin..
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno: