Njen stari mu je dal vedet da ga ubije

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Torej kolega (23) hodi z frajlo (17), mata kr kul zvezo ker je ona res odrasla za svoja leta.
(vizuelno in mentalno) če nebi vedel ko mi jo je predstavil bi ji dal potamalem 25 (brez heca,
punca je zelo velika in izredno razgledana, v klubih je za oseno ne sprasujejo odkar hodi ven)
No k problemu. Hodita že pol leta, normalno se razumeta, ko pa je njen foter zvedo za situacijo,
itak takoj hausarest, žepnina je šla rakom žvižgat, skratka polom... On jo ma ful rad (stari ji je vzel
žepnino, ji on daje tedensko po 30-40€, tolko da ma za kavice & stuff) In njej je rekel, da ko zve
kateri je, da mu gre na bajto, in ga razbije ko prasico. To, da fant misli resno z njegovo hčerko
(pol leta že hodita), ji daje denar, kupuje darilca, da je dokaj uspešen, še vedno študira in pridno
dela v fotrovi firmi, njega ne zanima, stari samo vidi
starostno razliko in ma v glavi da jo hoče samo dol dat (ker je ni že ene 200x
rolleyes-1.gif
)
In kolegu tuji ni vseeno za svoje zdravje, ker stari ga bo rastavo na prafaktorje.

Kaj se da tu naredit?

Prvo kaj sem mu reko, da naj gre do starega, makar v službo oz. ga pokliče na drink in se pogovori
(itak sem vse splaniral, da bi v tej kavarni se bli 3je kolegi za sosednjo mizo, tak da stari nebi vedo,
in če se bi ga lotil, da bi vskočli vmes) Tega neupa naredit (čeprav sem mu rekel da bo mogo, al bo pa še 5 let tak)
Svetoval sem mu tudi umik, pač [censored] ga, počakaj se kaki 2 leti, da se stari umiri. Kolega o tem noče slišat niti besede...
In zdaj se dobivata na skrivaj, ona se gre kao učit k sošolki, pa gre k njemu. Gre v kino s kolegicami, pa se greta
kopat & podobne scene. Večino oblek kaj ji je kupil ma kr pri njem, da recimo reče da bo prespala pri kolegici,
v trenerki hitro do njega in se nato preobleče, greta ven in pol prespi pri njem.... Skratka bolan, marsikdo nebi
zdržal take veze (jaz po enem tednu ucvrem skoz zaprto okno), on pa vztraja pa vztraja...

Kak pameten nasvet kako zadevo rešit?
Je mel kdo podobno situacijo, kaj je zaleglo?
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Mogoče utruja, ampak take zgodbice so kar pogoste. Na žalost
bonk.gif


Drgač pa nasvet: naj pusti to 17-letno frkljo. Zdele se bo raztegnil zanjo, čez 3 leta bo pa najdla drugega jebača.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
...ker je ona res odrasla za svoja leta.
(vizuelno in mentalno) če nebi vedel ko mi jo je predstavil bi ji dal potamalem 25 (brez heca,
punca je zelo velika in izredno razgledana...

hysterical-1.gif


Teli se še ni odpelal! Men na kraj pameti ne pade, da bi bil zdele z eno k ma 21, on pa s 17.
hysterical-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Kaj ma to veze kolk je stara? Strinjam se s tem, da si bo najdla druzga jebača. Seveda obstaja možnost, da bosta srečno živela skupaj do konca svojih dni, ampak po vsej verjetnosti ne.
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
S temi skrivalnicami oba nakazujeta, kolk sta stara in resna. Podn. Naj se kolega naslika pri staremu in pove kaj misli, če seveda upa. Sam verjetno to ne, ker domnevam, da je štajerc, tako kot ti:) Štajerci pa ste na splošno pussiyi, morate še u lokalih svoj fejk gun kazat (pravega imet vas je strah, ker bi si lahko sicer že takointako majhnega tiča odstrelili), da vas kdo resno jemlje, ane:) Sicer pa mu ga lahko posodiš, al pa se skup pri njemu oglasita in mu posvetita:)
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
(itak sem vse splaniral, da bi v tej kavarni se bli 3je kolegi za sosednjo mizo, tak da stari nebi vedo,
Če hočeš kolegu dobro, samo to ne nared!!!!!!!!
Ako bo stari slučajno vidu, da je njegov morebitni zet kolega s tabo in podobnimi mitraljezci, pol jih bo šele fasal!!!!
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
he he he, vse boše OK...od moje bivše fotr ni prenašu čefurjev, pa se mu je svet podru ko je zvedu da mu hčerko čefur brussss....
cheer.gif

10 let ni blo miru......na konc si je pa ITAK druzga najdla...hehe
hysterical-1.gif
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
he he he, vse boše OK...od moje bivše fotr ni prenašu čefurjev, pa se mu je svet podru ko je zvedu da mu hčerko čefur brussss....
cheer.gif

10 let ni blo miru......na konc si je pa ITAK druzga najdla...hehe
hysterical-1.gif


Saj ne da bi kaj imel proti čefurjem, ampak iz napisanega se mi poraja naslednje - ti si čefur !

LP
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
(itak sem vse splaniral, da bi v tej kavarni se bli 3je kolegi za sosednjo mizo, tak da stari nebi vedo,
Če hočeš kolegu dobro, samo to ne nared!!!!!!!!
Ako bo stari slučajno vidu, da je njegov morebitni zet kolega s tabo in podobnimi mitraljezci, pol jih bo šele fasal!!!!

hysterical-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik forgot pravi:
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
he he he, vse boše OK...od moje bivše fotr ni prenašu čefurjev, pa se mu je svet podru ko je zvedu da mu hčerko čefur brussss....
cheer.gif

10 let ni blo miru......na konc si je pa ITAK druzga najdla...hehe
hysterical-1.gif


Saj ne da bi kaj imel proti čefurjem, ampak iz napisanega se mi poraja naslednje - ti si čefur !

LP

Iz tega je razvidno sam to da ti očitno maš nekaj proti čefurjem.
grin1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
starostno razliko in ma v glavi da jo hoče samo dol dat

A je stari v zmoti in bi jo tvoj kolega poroču?

Očitno punca že ni tok na nivoju kot praviš, ker če bi bla bi bil ata že navajen, da jo starejši dečki brusjo. Pa to, da se pusti, da jo on financira ti tud velik pove o njej...

Naj gre do njega in se pogovori če ma resne namene. Ampak verjetno mu je že ona vbila u glavo "UBIL te bo če zve kdo si... a mi lahko daš še 40€?"
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Citat:
Uporabnik forgot pravi:
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
he he he, vse boše OK...od moje bivše fotr ni prenašu čefurjev, pa se mu je svet podru ko je zvedu da mu hčerko čefur brussss....
cheer.gif

10 let ni blo miru......na konc si je pa ITAK druzga najdla...hehe
hysterical-1.gif


Saj ne da bi kaj imel proti čefurjem, ampak iz napisanega se mi poraja naslednje - ti si čefur !

LP

Iz tega je razvidno sam to da ti očitno maš nekaj proti čefurjem.
grin1.gif


Nimam, nimam, lahko jih imenuješ tudi korenčki, ali kakorkoli že, če te ta izraz moti.

Besedno zaporedje :

...od moje bivše fotr ni prenašu čefurjev... ...da mu hčerko čefur brussss...

mi je nekako dalo asociacijo na to.

LP
 
Nazadnje urejeno: