Nizkocenovni pametni telefon?

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
... mater jim kitajsko... v soboto doktoriram kaj vzet, na koncu se vseeno odločim za kitajca (poco x3 pro)... dobra cena na banggood, telefon na zalogi, pošiljanje iz ES... evo danes, piše, da telefon ni na zalgodi, da ga bodo včeraj poslali... wtf?? se zdej dopisujem z njimi, valjda nočjo dat dnarja nazaj, bodo poslali takoj, ko bo na zalogi. Ja če primerjam z zalogo z avti, čez pol leta...
pa še pri nas dobiš 2 let garancije pri njih pa bolj kake volje so...
mi je blo žal takoj ko sem plačal in vidim, da me občutek ni varal...
najbolj me jezi, ker je darilo darilio/presenečenje in zdej ku... vem kdaj bo...

mogu sem se nekomu zlajat in opozorit kaj se (lahko) zgodi...
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Na kak način je bilo izvedeno plačilo? Pri PayPal lahko daš dispute, tudi pri kreditnih karticah lahko storniraš zadevo do nekega trenutka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
bil je paypal.
Samo grem na paypal in dam dispute? morem še kaj na GB naredit?
Načeloma jim lahko prvo napišeš da če sami ne vrnejo denarja da boš sprožil dispute - mogoče bo že to dovolj da se bodo zmigali.

Drugače pa daš na PayPal dispute pa zraven nalimaš "dokumentacijo" (stanje naročila, maile ipd.)
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Načeloma jim lahko prvo napišeš da če sami ne vrnejo denarja da boš sprožil dispute - mogoče bo že to dovolj da se bodo zmigali.

Drugače pa daš na PayPal dispute pa zraven nalimaš "dokumentacijo" (stanje naročila, maile ipd.)
s prvim robotkom sem se menil in ni šans... (nisem omenil dispute)

pri drugem robotku sem takoj omenil, da bom odprl dispute, naslednji msg je že bil, ok i will cancle order... ;) zgleda, da se izogibaj pregovarjanju s paypalom. Hvala za pomoč!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: philips

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Na koncu se je zelo dobro izšlo in sem dobil rabljenga poco za res dobro ceno.
Prvi vtisi zelo dobri. Trenutno bi ga priporočal, če še kdo išče poceni dober telefon. Edino kar me je zmotlo, da ne moreš omejit hitrost polnjenja kot na samsungu. Tako, da se vedno full hitro polni. Lahko pa uporabiš kak drug slabši polnilec...
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Evo še jaz... Iščem nov telefon za taščo, budžet max 200€, dost RAM-a in v redu procesor da se slučajno ji kaj ne zatika, ko na Viber kliče al pa se dopisuje, za ostale funkcije ji pa dol visi.

V preteklosti so mi bili v redu Xiaomi telefoni, zdaj pa berem, da te spamajo z oglasi med normalno uporabo telefona??? A je to res?? Ker to ne bo šlo, že tako prehitro kaj narobe pritisne...

Tule vidim, da priporočate Poco? A nima potem isto reklam gor?
Npr https://www.harveynorman.si/pametni-telefon-xiaomi-poco-m3-64gb

Drugač mi je še tale bil všeč glede price/performance, kaj mislite?

Aja, fajn bi bilo iz slovenske trgovine, da lahko Božiček prinese, pa da ne bo težav z garancijo...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Reklame imajo samo najcenejši, pa še te lahko izklopiš, koliko sem zasledil.
Božiček bo ti prinesel komot če naročiš iz bilokje v eu. Če gledaš mimovrste pa to ni zagotovljeno.
Težave z garancijo pa boš imel prej doma, kot bilokje v eu...bogate lastne izkušnje.

Drugače pa redmi 10 ali poco z poljubnimi številkami in črkami zadaj...bodo vsi čisto ok za 200€.
Rajši glej nemški amazon kot naše trgovine.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ko ze omenjate x3. Na obmocju s slabsim signalom se ga izogibajte.
Nisem ga se imel priložnosti testirati na vsliko razlicnih lokacijah, ampak dovolj da lahko potrdim da lovi slabse kot F1.
V x3 temi omenjajo da je sicer za to moznost samo orindolecenih in ne vseh. No, jaz imam tistega "dolocenega".
Je pa res da f1 lovi bolje od vseh predhodnikov (sansungo, Lenovo...) .
Na dolceni cesti na razdakji cca 4km sem bil redno nedosegljiv. F1 dosegljiv, poco spet ne.