Neveljavnost leasing pogodbe

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
To je pač jugo generacija kjer je bilo pridet do novega avta cel projekt, sedaj so pač na telefone.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Ah, to je sam najljubša mantra našega starega... žlahta raztrgana plahta.... Pol pa verjame bosancu prej kot men, al pa lastnemu sinu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Pa saj je moj, pa se marsikater tudi tak. Zato ga raje pustim na miru. Pa ceprav vcasih take pocne da bi si zasluzil na naslovnico SN.....v rubriki saj ni res, pa je.
In ja, ljudje pri 70, 80 letih si kupujejo "igrace" v vrednosti 10, 20, 50... Jurjev. Teh igrac ne znajo, ne zmorejo , nimajo dovoljenja uporabljat.
Pa me ne bi nic motilo ce bi do denarja prisli na lahek nacin, tko pa so celo zivljenje garal in si trgal od ust, zato da sedaj zapravljajo kot kaka zena sejka ko pride v London.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Imate zanimive odnose s tasti in starši.
Pri meni običajno moje mnenje poslušajo, ga pa ne upoštevajo vedno, ampak deviacije niso kritične.
Itak je njihov denar in lahko delajo kar hočejo, ampak normalen človek posluša drugega, če mu ta na normalen način razloži stvari, ne pa soli pamet.
So pa včasih res nekateri nesposobni samoocene. Recimo od kolega oče je pri 80ih še vedno vozil, ampak je vsak teden pripeljal še ostanke kakšnega zidu ali količka domov.
Ko se je kolega šel enkrat slučajno peljat z njim, mu je doma potem samo pobral vozniško in ključe. Zdravnik mu je pol leta pred tem podaljšal vozniško.