Neurja 2021

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
V bistvu je dež bolj kot ne že mimo in je načeloma to to za danes. Slabo je tole Janša zrihtal, slabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Marija kolk pada dez. A so zapohanci na arsotu spet ustrelili totalno narobe. Pomojem lahko odpremo temo o napacni prognozi vremena, bo imela vec strani kot ves covid oddelek skupaj.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Evo zadetki na arso uradni strani napovedovali za danes nalive cez cel dan. Na gorenjskem sem imel ob 1400h 25C in sonce. Hvala zadetki!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Evo zadetki na arso uradni strani napovedovali za danes nalive cez cel dan. Na gorenjskem sem imel ob 1400h 25C in sonce. Hvala zadetki!
Več kot očitno nisi sposoben razumeti niti tistih nekaj stavkov, ki jih premore ena povprečna napoved

Danes:
Dobro jutro, danes bo oblačnost naraščala. Zvečer bodo padavine od severa zajele večji del države. Jutri bo povečini suho, več sonca bo na Primorskem.

Včeraj:
Dobro jutro, danes bo sončno z jutranjo meglo po nižinah. Jutri bo spremenljivo oblačno, sredi dneva bodo na severu padavine, ki bodo do večera zajele večji del države.

Padavine so se na severu začele pojavljati okoli 13:30
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej vem. Požrete vse, s točo vred :evil: ( :valjamse: ) . Mi pa potem pridno odpiramo zaturnice in pošiljamo robo naprej hrčkom. Imamo vsaj dvorišče pospravljeno, ok. Ampak malce dežja nam pa lahko vseeno kdaj privoščite. Horenci :rolleyes: .