Netflix in politicna korektnost

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Pa je sploh kdo gledal oddajo ali natolcujete v prazno kot ponavadi?
Jaz sem gledal.
Ena ja bila v kamijončku in delala krape, druga je okoli hodila in zastonj nabirala pri ponudnikih. Vedno je pozabila, po kaj je prišla :)
Mogoče je pa vse skupaj bolj za hec.

Zanimivo bi bilo, če bi namesto teh dveh t' temnih vzel cigane. Saj lahko tudi dobiš take 2x žgane. Le kako bi se oni znašli? Ne, to pa nebi bil hec, temveč reality show.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
nisem gledal, komentiral sem sliko in glede na preteklo pojavljanje v medijih..

ja, da bi dva brajdiča vzeli in jih poslali v svet, bi bilo nadvse zanimivo..seveda s skrito kamero :evil: :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Dokler pred filmom ali serijo ni oznake, da lahko vsebuje elemente lgbtq, ne pipnem več teh servisov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113

1650446677554.png
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Vzameš tahudo naročnino za 12€ pa lahko gledaš 4 streame hkrati. Se pravi, da si 4 komunistični prijatelji to šerajo pa pride 3€ mesečno po glavi.

3€ je pa ravno še nekje pri maksimumu kot je ta woke svinjarija vredna.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Se čisto strinjam z Muskom. Naročnino imam 3 leta. Ko sem začel gledati je prvo bil šok zaradi tolikšne količine geotermalcev. Kasneje se je malo umirilo, ali pa sem samo imel srečo da sem izbiral take serije, kjer ni toliko tega noter.
Ampak to woke posiljevanje je prav bizarno, brez repa in glave.
Recimo en detektiv se v predzadnjem delu sredi lepega zaliže s tipom na wcju.
Neka viking serija, sredi bitke priletita mimo kitajski in črni viking.
Spet ena druga serija z geotermalskim parom ki neprestano izvajata ogabne prizore, se v 5 sezoni spremeni v splošno pedersko in lezbično orgijo, kjer hetero parov sploh več ni.

Mene resno mineva, problem je, ker ženi se to zdi vse čisto ok in noče skenslat. Jaz bi že davno če bi bilo po moje.
Oni krivijo za upad password sharing. Ziher ja, to obstaja od vedno, ne od zadnjega kvartala.
Je pa tudi res da inflacija se že lepo pozna in ljudje najprej skenslajo kozlarije kot so netflix
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Tudi jaz ravno včeraj naredil cancel... Več razlogov, eden je tudi to skrivljanje zgodovine....
Zakaj pa ni nobenih afriških zgodb, pa je lahko 100% samo črni igralci in 1 hudoben belec....

Bedno je to, da če bi hotel gledati serije, ki so mi všeč, bi moral imeti Netflix+Amazon+HBO To je vsaj 25 do 30€ na mesec + zraven dodam še trojčka 50€

Gledal bi pa po 1 ali max 2 seriji na providerja... Ko pomnožim z 12 mesecev je pa to velik strošek
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85