Netflix in politicna korektnost

sad

Guru
24. avg 2007
20.509
9.211
113
Tiščijo se ker zadeve so.
Glej: jaz osebno nimam nič proti geyem, lezbijkam, trans... in ne vem komu še. Jih tudi poznam par.
Absolutno pa sem proti temu, da se take zadeve NEPOVEZANO tiščijo v serije/filme. Jaz ne vem, kdaj sem v recimo akcijskem/thriller filmu videl dva stranska igralca (moški in ženska), ki se zaližeta. Čisto nepovezano z zgodbo. No, take woke scene se tiščijo v vse možne filme/serije. Zakaj?
Nimam nič proti temu, če je serija o gay/lezbičnem paru in se tam ližejo in karkoli delajo. Ker je to premisa zgodbe. Ne pa, da se popolnoma nepovezane woke scene tiščijo v vse serije/filme. Pa risanke. Koji k... mora to moj froc gledat?
In če je tvoj argument, ker te zadeve so: potem pač naj v komedijo, čisto nepovezano vržejo noter še posnetek zmaličenih trupel iz Buthce ali pa recimo kar posnetek posilstva. Ker to itak tudi je. Tako da, to je popolnoma neumen argument.

In še tole: s takim načinom dela (vključno s prikazovanjem, kako so sedaj belci velikokrat bad guys, črnci pa good guys) se dela hudičeva usluga točno tem. Namreč v Ameriki se že lepo vidi vzpon ''nacizma'' belcev, ki jim je dovolj. Kam to pelje, smo videli.
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Ne folk ni opran. Tako je. Samo pri nas v Sloveniji nekateri še vedno živite nekje v srednjem veku. Kaj te boli krščen duš če je kdo gay, če se moški rad oblači v žensko. Kdo si ti da mi boš govoril da to ni ok?
Kdo pa si ti, da boš lgbtjevstvo vlačil v vsako serijo, ki jo včasih gledajo tudi otroci? Torej, kaj je tvoja agenda?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
Glej: jaz osebno nimam nič proti geyem, lezbijkam, trans... in ne vem komu še. Jih tudi poznam par.
Absolutno pa sem proti temu, da se take zadeve NEPOVEZANO tiščijo v serije/filme. Jaz ne vem, kdaj sem v recimo akcijskem/thriller filmu videl dva stranska igralca (moški in ženska), ki se zaližeta. Čisto nepovezano z zgodbo. No, take woke scene se tiščijo v vse možne filme/serije. Zakaj?
Nimam nič proti temu, če je serija o gay/lezbičnem paru in se tam ližejo in karkoli delajo. Ker je to premisa zgodbe. Ne pa, da se popolnoma nepovezane woke scene tiščijo v vse serije/filme. Pa risanke. Koji k... mora to moj froc gledat?
In če je tvoj argument, ker te zadeve so: potem pač naj v komedijo, čisto nepovezano vržejo noter še posnetek zmaličenih trupel iz Buthce ali pa recimo kar posnetek posilstva. Ker to itak tudi je. Tako da, to je popolnoma neumen argument.

In še tole: s takim načinom dela (vključno s prikazovanjem, kako so sedaj belci velikokrat bad guys, črnci pa good guys) se dela hudičeva usluga točno tem. Namreč v Ameriki se že lepo vidi vzpon ''nacizma'' belcev, ki jim je dovolj. Kam to pelje, smo videli.
Najvecja fora je pa da, se normalnim istospolnim parom, isto kozla ob teh lgbtznj pizdarij, ki jih v vecini predstavljajo ljudje ki itak samo iscejo pozornost, edini boj ki ga bijejo pa je da se vsak dan ko se zbudijo tezko odlocijo zaradi cesa bodo danes zrtev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in sad

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Verjetno vsi čutimo neke vrste ponos, ko se tako kvalitetno olajšamo, da se v wcju dvigne nivo vode, ko potegnemo :evil:

Na woke sceni je zgleda podobno. Sicer za čisto druge reči, pa za razliko od woke scene "povprečni" ne rabimo ponosa delit s celim svetom.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Najvecja fora je pa da, se normalnim istospolnim parom, isto kozla ob teh lgbtznj pizdarij, ki jih v vecini predstavljajo ljudje ki itak samo iscejo pozornost, edini boj ki ga bijejo pa je da se vsak dan ko se zbudijo tezko odlocijo zaradi cesa bodo danes zrtev.
Največja fora je da se to dnevno servira otrokom, najstnikom... Saj imaš tega sranja že v knjigah za šolo.

Žalostno ynos je da si rabil pol leta da si skenslal naročnino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
Verjetno vsi čutimo neke vrste ponos, ko se tako kvalitetno olajšamo, da se v wcju dvigne nivo vode, ko potegnemo :evil:

Na woke sceni je zgleda podobno. Sicer za čisto druge reči, pa za razliko od woke scene "povprečni" ne rabimo ponosa delit s celim svetom.
No, če misliš da je svetovni dosežek tvoj poop....


Se drugač je bila enkrat prov stran, samo je izginla... sem mal preveč pil danes, pa se mi ne da iskat.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
Tole mi ni nikol bilo jasno....

zakaj so levi za pedre.... v jugi, so jih take v vojski k psihiatru poslali. Za imigrante, okey bratsvo pa .....
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.364
9.788
113
kod Džej-Zija
Ker je razredni boj končan, so zamenjali bojišče. Zdaj se grejo kulturni boj. Zagovarjajo vse mogoče manjšine in odklone. Tako recimo podpirajo muslimane, čeprav bi njih muslimani taprve pospravili, če bi prevzeli oblast. Hkrati podpirajo LGBTQIA+, čeprav je to popolnoma skregano z muslimansko agendo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic