Netflix in politicna korektnost

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Ne da branim Netflix, ampak v času rimljanov je bilo baje precej sproščeno kar se tiče homoseksualnosti. Npr Serija ROME (https://www.imdb.com/title/tt0384766/?ref_=nv_sr_srsg_0) je bila lansirana že v starih dobrih časih v 2005, pa če se ne motim je kar nekaj gayevskih scen.
So grki, rimljani propadli in mi zdaj gremo po njihovi poti, poti izobilja in spolnih deviacij.
Nas bodo musliči poučili in prisilili, da bomo spregledali. Žal prepozno.
 
  • Haha
Reactions: turbobitch

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Ne da branim Netflix, ampak v času rimljanov je bilo baje precej sproščeno kar se tiče homoseksualnosti. Npr Serija ROME (https://www.imdb.com/title/tt0384766/?ref_=nv_sr_srsg_0) je bila lansirana že v starih dobrih časih v 2005, pa če se ne motim je kar nekaj gayevskih scen.

Vem, mi je to poznano. Ampak netflix to seveda ni not vtaknil iz zgodovinskih razlogov, ampak trenutne politične ideologije, tako kot v vsako drugo nadaljevanko. V glavnem... dovolj imam.

Ne dolgo nazaj sem gledal neko viking nadaljevanko in mimo priletita črn in kitajski viking....pa nemeyebat no :)
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Jaz nimam problema z črnimi, kitajci, toplovodarji,... z nobenim.
Imam pa ogromen problem s tem da se jih nesorazmerno vsiljuje vsepovsod.
Par primerov:
V nemčiji je črnih pod 10%. V vsaki drugi reklami na tv je not črni
Netflix predstavlja kot da so toplovodarji na vsakem vogalu, v vsaki družbi prijateljev sta vsaj 2 gay
Črni vikingi in barbari?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem skenslal Netflix, prihranim 12 eur na mesec. Preko A1 tv storitev imam Voyo in preko mobilne imam HBO MAX. Odkar sem skenslal Netflix sem odkril en kup zanimivih vsebin na HBO Maxu.

Zdaj gledam serijo Gomorra. :cool::eek: Woke level = 0
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Hočeš rečt da na hbo ni woke agende oz politike? Ker to skoraj da ne verjamem. Ker to je virus...povsod je.
Imate male froce? Najstnike? Pubec igra neko igerco in mi je ravno par dni nazaj kazal da mora ukrajino podpirat še v igercah skozi neke avatare. Mala gleda neke risanke, itak vse črno, vrhunec pa je bil nedolgo nazaj barbapapa, kjer jim razlagajo kako umetna gnojila uničujejo svet. Je še premala da ji razložim kako svet izgleda brez umetnih gnojil. Aktualni experiment je bila šrilanka...kako se je končalo vsi vemo
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jeje, tudi woke je gor. Dejansko je bil nekaj časa oddelek s homoseksualnimi vsebinami, kar je fajn ker greš pač mimo.

Je pa veliko pure vsebin, kjer je fokus zgodba ne pa agenda. Succession npr je res vrhunska serija, nekaj sezon, dober si za mesec. Woke = 0. Tega je še gor...
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Pri HBO so bili gejevski pari popularni 20 let nazaj, spomnimo se Sopranovih, The Wire, Boardwalk empire itd.
Takrat ko tega ni bili čisto povsod, se mi je HBO prav po tem vtisnil v spomin.
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Ja ampak je bila iz tega večinoma zgodba narejena. Ni bilo random mention of uncle Joe who has a wedding with friend Pete and all kids are invited. scena
Serija Friends je zdržala brez, v 2 and a half men pa so morali daj gejevko na v zadnji sezoni noter. Ni šlo drugače....
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.995
113

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
Dej kak vir za te rimljane. Mislim njihovo pogubo…
tako je, enako je tudi grško družbo... pač preobilje te nese v neki točki. Poglej znane bogate ljudi...vse in še več, potem je preveč in game over. Sej to ni več neka znanost. Problem je, da se nismo nič naučili... Lep primer so pač zelo konzervativne družbe...nek zabačen afganistan bo preživel v tej obliki še 1000 plus let - tui če si bo vsakih 30 let gor kdo zobe zlomil... tako pač je.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
So grki, rimljani propadli in mi zdaj gremo po njihovi poti, poti izobilja in spolnih deviacij.
Nas bodo musliči poučili in prisilili, da bomo spregledali. Žal prepozno.
Ravno v muslič državah je homo precej bolj razširjen kot v ostalih državah, konzervativna družba ne dopušča stikov med obema spoloma, kot na zahodu.
Recimo bližnji vzhod, Iran, Irak, Savdska Arabija.


Ko ravno omenjate Afg
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Btw, Iran in Afganistan sta bila do mešanja dreka iz strani zahoda relativno svobodni družbi, imate na yt posnetke pred revolucijo, ko je zahod organiziral državni udar v Iranu in strmoglavil tedanje vodstvo in pripeljal Homeinija z Air France.


Yt
iran before 1979
afghanistan before war


Talibane v Afg so ravno tako ustvarili iz zahoda, Bin Laden je bil v 1990-tih v UK časopisih prikazovan kot borec za svobodo.

 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com

Kako presenetljivo. Me zanima če je bil razlog nevmesno drkanje tiča dveh gayev. Eden drugemu seveda. Ali pa so bile vzrok druge nevmesne woke scene.

Na portalu What’s on Netflix so podatke o upadanju števila gledalcev med prvo in zadnjo epizodo primerjali še z nekaterimi drugimi serijami. Kot so ugotovili, je Netflix sodelovanje v večini primerov prekinil prav z ustvarjalci serij, ki so zabeležile več kot 12-odstotni padec gledanosti.