Netflix in politicna korektnost

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
aVbzoKn_700bwp.webp
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Toliko je vlada plačala Netflixu, da film posnamejo v Piranu

Kot smo že poročali, se v Piranu te dni mudijo filmske zvezde, med drugimi Halle Berry, Mark Wahlberg in J. K. Simmons, saj tam snemajo Netflixov film Our Man From Jersey. Mesto snemanja sta zdaj obiskala tudi ministrica za kulturo Asta Vrečko in minister za gospodarski razvoj in tehnologijo Matjaž Han. Ob tem so z vlade sporočili, koliko so prispevali za izvedbo filmskega projekta. Gre za vratolomen znesek v višini 2,5 milijona evra.

Kot so zatrdili na vladi "So tovrstni projekti dobra turistična promocija Slovenije in referenca za Slovenijo kot destinacijo za filmska snemanja in posledično tudi destinacijo filmskega turizma,"

image-jennifer-madeloff-producent-stephen-lev_440030_20220927172350.jpg

ministrica za kulturo Asta Vrečko in direktorica Slovenskega filmskega centra Nataša Bučar z ekipo

Michelinove zvezdice so samo 440.300 na leto.....
Letos je Slovenska turistična organizacija podpisala novo dveletno pogodbo z Michelinovim vodnikom, cena, ki jo plačamo, je 880.600 evrov brez DDV.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Michelinove zvezdice so samo 440.300 na leto.....
Letos je Slovenska turistična organizacija podpisala novo dveletno pogodbo z Michelinovim vodnikom, cena, ki jo plačamo, je 880.600 evrov brez DDV.
Menda so filmarji na lokaciji doslej zapravili že 10 milijonov €, tako da je investicija 2,5 milijona že 4 kratno povrnjena.
 
  • Haha
Reactions: B81

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Nteflix sem gledal že en čas samo zaradi boljše polovice, ampak pri zadnjem "incidentu" pa mi je počil film.
Gledava barbari 2, zgodba med švabskimi barbari in rimljani. Prva sezona še je bila ok. Zdaj pa se že takoj na zečetku pojavi črni švabski barbar. Mi je že narastel pritisk. V drugem delu se izkaže da sta šef rimljanov in šef barbarov v bistvu geotermalca in se začneta božat. Tu sem vgasnil.
Fertik...gotovo. Za mene je netflix končan. Samo njo še prepričam in odjavim.

Ampak woke je za mene v bistvu blagodejen. Tv program sem čisto skenslal že kako leto nazaj, gledal sem še samo streaming in youtube.
Zdaj gledam samo youtube občasno, namesto gledanja geotermalcev pa zdaj zvečer berem knjige