Netflix in politicna korektnost

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Če
recimo te pohlepneže (ene in druge) kaznuješ tako, da torrent dol snameš. Al pa niti ne gledaš tega sranja.
Igralci dobijo del prihodkov tudi od ogledov v kinematografih, ker je bil film istočasno tudi na spletu, pa je studio hotel obdržati prihodke od tam. Jaz se strinjam, da igralci dobijo svoj kos tudi glede na uspešnost filma na spletu.

Free Guy je zato šele sedaj na spletu, ker so ga najprej vrteli samo v kinematografih.

Novega Bonda se izplača pogledat v 3D, ker je čisto drugo doživetje. Glede vsebine pa raje ne napišem, da ne bom pokvaril ogleda.

Je pa zgodba precej drugačna kot bi sklepal po napovednikih / trailerjih.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Če

Igralci dobijo del prihodkov tudi od ogledov v kinematografih, ker je bil film istočasno tudi na spletu, pa je studio hotel obdržati prihodke od tam. Jaz se strinjam, da igralci dobijo svoj kos tudi glede na uspešnost filma na spletu.

Free Guy je zato šele sedaj na spletu, ker so ga najprej vrteli samo v kinematografih.

Novega Bonda se izplača pogledat v 3D, ker je čisto drugo doživetje. Glede vsebine pa raje ne napišem, da ne bom pokvaril ogleda.

Je pa zgodba precej drugačna kot bi sklepal po napovednikih / trailerjih.
Top igralci, ja. Vsi ostali pa enostavno fiksen delez. Na koncu je pac odvisno od tega, kar je bilo podpisano.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
815
113
Top igralci, ja. Vsi ostali pa enostavno fiksen delez. Na koncu je pac odvisno od tega, kar je bilo podpisano.
Na odjavni špici je vedno 100+ oseb. Nekateri so direkt zaslužni, da so top igralci top. Na primer make uperji, FXi, mojstri luči, kamermani, ops, kamerpersone,... Zakaj ne še njim?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Jaz imam recept na tole. Reće se jim TORRENT in naj dobijo denar kje drugje..

Eden po eden lepo odjavite naročnino....verjemite, da bo efekt.

Glasovanje € je NAJBOLJ efektivno. Pa tudi kak email jim pošljite.
S tem ne resis nic, ker je celoten holivud totalno woke, tak da je tudi vsa produkcija woke.

kozlas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Naj si misli, da je ok, nimam nic proti temu. Saj je ok. Samo 8 letnika res ne bi s tem obremenjeval. Sploh ker lezbicna scena nima ama nikakrsne veze z zgodbo ali bilocem. Na silo je urinjeno notri totalno BV, z namenom da tudi najmlajsi otroci vidijo, da se je fajn lizat tudi z osebo istega spola. Ce bi samo tip zensko zazvalil, bi bilo verjetno PG13.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja in s tem da od tebe dobijo denar ...al kako si predstavljaš. Ja namen je ta kar si napisal. Isto sex v mestu ali novi filmi/serije .
Dodano.
Spet kako si reagiral...ker spet nekaj kar ji prepovedaš bo še bolj zanimivo. Tako da drugič bo sama to iskala ali pa videla ko boš ti v petek šel s sodelavci na per dva tri...
Zame osebno vse sklopiš s tvja, risanke ki se ti zdijo ok maš na ključku in otroku pokažeš kako jih najde na tv ju.
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
ynos: prekini in email. Na tisoče takih, pa bodo morda dojel.

DOST je.
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.918
113
Naj si misli, da je ok, nimam nic proti temu. Saj je ok. Samo 8 letnika res ne bi s tem obremenjeval. Sploh ker lezbicna scena nima ama nikakrsne veze z zgodbo ali bilocem. Na silo je urinjeno notri totalno BV, z namenom da tudi najmlajsi otroci vidijo, da se je fajn lizat tudi z osebo istega spola. Ce bi samo tip zensko zazvalil, bi bilo verjetno PG13.
Pa imajo serije za otroke tudi scene, kjer se zaliže kak normalni par?

Sicer ama vse serije in sitcomi zadnja leta so enaki. Prav pogrešam npr. Anger management, kjer je sicer gej v seriji, ampak kot protiutež je še en karakter, ki šinfa Obamo, vse geje in temne :evil: in je nekako uravnoteženo, tega danes več ni možno posnet :confused:
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.226
2.050
113
SV SLO
Sem prekinil z netflikixom takoj, ko je bilo jasno, da ne bo slovenskih podnapisov. Če lahko pobirajo denar od Slovencev, bi bilo pošteno, da svoj program podnaslovijo. Saj ne, da nebi razumel angleško ampak če se zabavam z ogledom filmov in serij to počnem z namenom, da sprostim možgančke,, ne pa da si zraven prevajam, včasih nerazumljive(zaradi izgovorjave) pogovore. Od mene nimajo koristi že nekaj let. Ko bodo podnapisi se bo mogoče kaj spremenilo ampak po napisanem sodeč bolj težko.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem z angleskimi podnapisi precej izpilil anglescino, v zadnjem casu delam enaoko s hrvascino. Se mi zdi koristno. Pogresam pa slo podnapise in sinhronizacijo za tamalo.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Jaz sem z angleskimi podnapisi precej izpilil anglescino, v zadnjem casu delam enaoko s hrvascino. Se mi zdi koristno. Pogresam pa slo podnapise in sinhronizacijo za tamalo.

A je dete včeraj gledalo Slovenija ima talent? Je Branko ves raznežen stisnu zlati gumb transvestitu od 2 metra 90kg, ker mu je zagrgral Can't take my eyes of you. Da ne omenjam rekacijo Klašnje. Me prav zanima, če bi bila takšna reakcija, ko bi ji sine rekel, to je moj fant/punca. In to so talenti Slovenije. Navadna bedna propaganda. Spake ene nagravžne.

Da ne boš iskal.

 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.068
113
faking šit, pa tile štirje (v žiriji) samo krožijo po teh šovih, žalostna zgodba očitno.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
A je dete včeraj gledalo Slovenija ima talent? Je Branko ves raznežen stisnu zlati gumb transvestitu od 2 metra 90kg, ker mu je zagrgral Can't take my eyes of you. Da ne omenjam rekacijo Klašnje. Me prav zanima, če bi bila takšna reakcija, ko bi ji sine rekel, to je moj fant/punca. In to so talenti Slovenije. Navadna bedna propaganda. Spake ene nagravžne.

Da ne boš iskal.

Je gledala. Lih takrat sem šel pod tuš, ko sem videl, da prihaja drag queen. Nisem pa ga šel potem gledati za nazaj. Verjetno je bilo kaj neumnega in je šel kandidat naprej zaradi statusa, ne pa zaradi talenta. Zlati knof? wtf...