Nestalna članica v Varnostnem svetu

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
V palači Združenih narodov v New Yorku se je končalo glasovanje generalne skupščine o nestalnih članicah varnostnega sveta v letih 2024 in 2025. Sloveniji, ki se je leta 2021 postavila nasproti Belorusiji, je uspelo, saj je zbrala 153 glasov. Glasovalo je 191 predstavnikov, za uspeh je morala prejeti 128 glasov.

In to kljub velikim naporom Janše, ki je z nagajanjem in lobiranjem na vsak način to poskušal preprečiti. Njegova pokvarjenost ne pozna meja!!!
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.426
113
V palači Združenih narodov v New Yorku se je končalo glasovanje generalne skupščine o nestalnih članicah varnostnega sveta v letih 2024 in 2025. Sloveniji, ki se je leta 2021 postavila nasproti Belorusiji, je uspelo, saj je zbrala 153 glasov. Glasovalo je 191 predstavnikov, za uspeh je morala prejeti 128 glasov.

In to kljub velikim naporom Janše, ki je z nagajanjem in lobiranjem na vsak način to poskušal preprečiti. Njegova pokvarjenost ne pozna meja!!!
Nasprotnik pa Mama traktor ŠĆ.
Slaba tolažba.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
1. Le katera vlada je bil toliko opravilno sposobna, da je vložila ustrezno kandidaturo?
2. Glasovanje je jasno pokazalo eno. 2/3 sveta je proti Rusiji. Spodbudno. Svetovno zlo je jasno prepoznano.
Sicer smo ta položaj že imeli, kaj posebnega se ne spomnim. Lahko bodo zapravili nekaj več denarja za polete v ZDA.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Nam res ni pomoči, pa mi dol visi a smo ne vem kakšna članica al ne, ampak načeloma je to za državo dobro a ne in pripomore (minimalno ampak j3bat ga) ugledu države, ampak ne, mi smo tok v kurtzu narod, da če bi nam to ratalo ko je bil PV ivan bi levičarji jamral pa polena pod noge metal, zdej v tem primeru pa to počnejo desničarji. Fakmi, kok bi blo noro če bi ivan pa holob skupi rekla, bravo, ratal nam je neki, za kar smo se vsi trudil, ampak, mi,… smo res narod, da ga iščeš.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pozor pozor pažnja.
Za vse srbjanćke z zrnom graha v betici.
S to kanditaturo je začel Janša z Logarjem.
V palači Združenih narodov v New Yorku se je končalo glasovanje generalne skupščine o nestalnih članicah varnostnega sveta v letih 2024 in 2025. Sloveniji, ki se je leta 2021 postavila nasproti Belorusiji, je uspelo, saj je zbrala 153 glasov. Glasovalo je 191 predstavnikov, za uspeh je morala prejeti 128 glasov.

In to kljub velikim naporom Janše, ki je z nagajanjem in lobiranjem na vsak način to poskušal preprečiti. Njegova pokvarjenost ne pozna meja!!!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.987
113
Nam res ni pomoči, pa mi dol visi a smo ne vem kakšna članica al ne, ampak načeloma je to za državo dobro a ne in pripomore (minimalno ampak j3bat ga) ugledu države, ampak ne, mi smo tok v kurtzu narod, da če bi nam to ratalo ko je bil PV ivan bi levičarji jamral pa polena pod noge metal, zdej v tem primeru pa to počnejo desničarji. Fakmi, kok bi blo noro če bi ivan pa holob skupi rekla, bravo, ratal nam je neki, za kar smo se vsi trudil, ampak, mi,… smo res narod, da ga iščeš.
Razen bluzenju tukaj na forumu, vsaj javno desničarji (če si mislil SDS) mislim, da niso nič naredili proti temu članstvu. Ali se motim?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in brane_new

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
V palači Združenih narodov v New Yorku se je končalo glasovanje generalne skupščine o nestalnih članicah varnostnega sveta v letih 2024 in 2025. Sloveniji, ki se je leta 2021 postavila nasproti Belorusiji, je uspelo, saj je zbrala 153 glasov. Glasovalo je 191 predstavnikov, za uspeh je morala prejeti 128 glasov.

In to kljub velikim naporom Janše, ki je z nagajanjem in lobiranjem na vsak način to poskušal preprečiti. Njegova pokvarjenost ne pozna meja!!!
Le levičarji trdijo, da je to samo njihov uspeh.
In potem naj bo sprava!
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in Kamele0N
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Ekola:



 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.296
2.392
113
še v SLO - ampak komaj
Roko na srce niso bilo lih “kontra”, ampak bolj “obrambni”, če bi navkljub ugodnim kazalcem spodletelo. Pač v stilu: “Saj sn reko …”

Karkoli še “pametovati” o teh zadnjih dveh tednih je damo voda na mlin enim in drugim.
Najbolje biti tiho in biti zadovoljen, da je Sloveniji uspelo postati neatalna članica. Ni buhvekaj, a bo, zraven nekaj večjih stroškov, doprineslo k dobremu imenu. Ki ga pa zlahka spet z domačimi razprtijami ustrezno umažemo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Nov uspeh Logarja in Janše, ki sta v začetku decembra 2021 na prošnjo ZDA pričela pot do vnovičnega dvoletnega članstva v varnostnem svetu.
 
  • Haha
Reactions: Car

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Noben ne pomisli, da je to bil projekt obeh vlad, kar je seveda pohvalno, še PV se je zahvalil tudi logaru :D


 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco