Nestalna članica v Varnostnem svetu

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Za tako kombinacijo pa sta odločilna oba "poglavarja"... Zdaj, kdo ni hotel k komu, pustimo, nima smisla... Je pač, kot je...
Itak da je tako kot je. Saj zato pa jaz ne hodim na volitve. In prekleto pomembno je kdo h komu noče it in kdo s kom noče sodelovat. V tem je razlika demokrata, ali pa diktatorja komunista. Demokrat sodeluje, diktator pa noče sodelovat.
Golob je tisti, ki noče sodelovat z SDS, ne obratno. Ker levičarji komunisti, sploh ne vedo kaj demokracija je. Pridigajo o demokraciji pa skoz. Si moreš mislit, komunisti nas učijo demokracije. Kot bi nas cigan učil poštenja.
Smisel politike in demokracije je v tem, da se različno misleči pogovarjajo sodelujejo in usklajujejo med sabo. Tole sranje, ki pa je zdaj na vladi pa so zmagali glih zarad tega, ker so na ves glas vpili, da se z drugimi, razen enakomislečimi, sploh ne bodo pogovarjali. A je to demokracija? To je, nič druzga kot Centralni Komite. Vsi se o vsem strinjajo.
Pol sploh volitev ne rabimo, če se glas ljudstva ne upošteva.. Naj se stranke same med sabo zmenijo kdo bo s kom sodeloval. Pa mamo komunizem spet. Kdor se noče pogovarjat z drugače mislečimi, nima v politiki kaj iskat.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.987
113
Sami gospodarstveniki pravijo, da so imeli zaradi manjka nacionalnega prevoznika najmanj četrt milijarde evrov izgube. Lahko pa vprašaš na GZ, kako so prišli do te cifre. Verjetno o tem vedo več kot ti.

Čisti populistični članek. Našli so enega Žibrata ki pametuje kako gospodarstvo rabi Adrijo. Stari moj, Adrija ni bila in nebo transportni prevoznik. To je edino zakaj bi gospodarsrvo potrebovalo letala. Ampak glej, jaz ko naročam material iz recimo HPEja, se ta vseeno po pogodbenem času pojavi na Brniku. Le kako, le kako?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Gospodarstveniki, ki bi Adrio rabili, so imeli vse možnosti, da bi pravi čas odprli denarnico, kupovali x-krat dražje karte in mogoče še kako drugače pomagali Adriji. Ampak, ko je obstajala, so iskali najcenejše variante prevoza, sedaj pa računajo na skrito državno pomoč preko prevozov, ki bi jih v pretežni meri plačal proračun, ekonomske logike pa zadaj ne bi bilo.
Če rabimo letalske povezave, naredimo raje letališča bolj prijazna in povezana. Hitra železniška povezava, nizke letališke pristojbine, cenejše gorivo, manj utrujanja z okoljevarstvenimi normami ... Marsikaj se da narediti, če bi bila resna potreba in volja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jello in Matey