Nejastnost

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Da ne gnjavim mojega zavarovalnega agenta, ker tu nekdo sigurno ve odgovor na moje vprašanje. Gledam zavarovalno polico za avto (grawe zavarovalnica)! Črke pred kombinacijo ne vem ampak vseeno, imam kombinacijo ki skupaj krije škodo za stekla in divjad zraven je napisano kliči policijo, ena vrstica nižje pa je kombinacija samo za steklo pa zraven ni da bi moral klicat policijo, ali je v primeru stekla in divjad mišljeno da kliči policijo če divjad povozim in poškodujem avto, al tudi če mi v steklo prileti kamen?
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Mislim, da je to samo če povoziš divjad
wink-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Torej, kaj imaš plačano?

Kombinacijo stekla in divjad

ali


kombinacijo stekla.


Če samo prvo, potem je logično, da pri prazni postavki ne bodo pisali teksta da kliči policijo, če jo nimaš za kaj. Saj nisi plačal premije.


Torej, če piše pri tvoji, da si jo obvezen poklicati, potem pač pokličeš. Itak nisi ti kriv (ali pač), če si povozil srno (razen, če je kje tabla prehod za srne, tedaj boš dobil še kakšno kazen in točko za vzorno vedenje.

Bil je spor okoli tega zapisa in mislim, da večina zavarovalnic tega ne uporablja (več), nekatere sploh niso nikoli, Grawe pa izgleda ali imajo še stare obrazce ali pa niso akceptirali usmeritev.