ne morem se prijavit

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Mail je pravi ja, ampak gesla pa ne najdem (tudi med junkom ne). Kdaj pa je bilo poslano? A lahko še enkrat?
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Citat:
Uporabnik Anonimni pravi:
Jaz (BlackHole) se tudi ne morem prijavit že nekaj dni. Sem poskusil s ponovno registracijo in brisanjem piškotkov pa ni šlo. Za up. ime pravi, da že obstaja.
13.gif

Spet se ne morem prijavit. Lahko geslo prosim? A bi si ga moral spremenit al kaj?
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
tudi sam sem imel probleme z prvo prijavo.....
confused-1.gif

težavo je rešil narodnjak
cheer.gif


ugotovil sem, da so v sistemskem m@ilu bile vse črke z malimi vpisane, on mi je pa prvo napisal z veliko
d055.gif
zato copy-paste ni deloval.....niti po večkratnem zahtevanju začasnega gesla....

kako je on vedel za to ne vem, nisem ga vprašal....

evo, mogoče bo to komu pomagalo
wink-1.gif
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Po prijavi nisem na email dobil potrditvenega emaila.
Se ga da poslati ponovno; nova prijava ne deluje, saj je upor. ime že zavzeto.

nick: Ryanair

Hvala.
smirk-1.gif
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Hva,a toda ne gre.
Problem je v potrditvenem emailu. Glej, tole mi javi:

Elektronski naslov za to uporabniško ime še ni bil potrjen.

Geslo dobil, "ne prime".
frown-1.gif


Ryanair
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Hoj,

že ob samem štartu foruma sem se registriral s svojim userjem "apollo8", ampak hudič ni hotel delat. Iz silne togote sem se določil da se ne bom registriral a je skušnjava prevelika =)

sedaj sem registriral userja "apollo11" dobil mail za aktivacijo , potrdil link in pisalo je da je racun aktiviran. ampak vedno ko uporabim geslo ki sem ga dobil po mailu, mi napise de je to napacno geslo. V upanju da mi bostepomagali preden se silno raztogotim vas lepo pozdravljam =)

mail je

apollo_11@planet.si