Navigon za Android

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Končno na voljo tudi za Android sistem!
cheer.gif
poročam ko sprobam

Navigon_Android.jpg
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ok, sem probal reč. Dela zelo dobro. Samo sem pa bolj vajen igota in se mi zdi, da pogrešam par nastavitev. Kje se spremeni jezik in ali sploh obstaja slovensko vodenje?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
kerega igo si navajen? klasika, ali tega bogega, ki je trenutno za android?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Z igotom na androidu nimam še nobenih izkušenj, ker sem dosedaj uporabljal windows mobile. Uporabljal pa sem klasičen igo in amigo. Je na androidu igo res tako bogi? Ker tale navigon se mi zdi, da sploh še ni dokončen oz. gre samo za skrekano demo verzijo...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
slabši sigurno je kot tisti na wm, kolko slabši pa težko rečem, ker še nisem kaj dosti uporabljal. iz kje si dobil verzijo navigona? tista na ppcwarez sigurno ni krekana demo. prvi vtisi so precej pozitivni
cheer.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Presedlal sem na Androida (Samsung Galaxy S). Potreboval bi navigacijo, ki deluje v veliki resoluciji (800x ). Doslej sem na WM uporabljal I-GO, ki je res odlična zadeva (sploh z zadnjimi kartami). Sedaj sem poskusil Motonav (neka Motorolina zadeva, ki uporablja I-GO karte), vendar mi ni preveč všeč. To je bolj tako, za silo in za tiste, ki so navajeni na bolj nerodne zadeve
evil.gif


Če sem prav videl, Navigon podpira resolucijo 800x ?
Kako se ti zdi zadeva, če jo primerjaš z I-GO?
Kaj pa karte - so v redu?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
najboljše karte so topmaps, za slo monolitke, le te uporabljam z motonav...saj jih za navigon, sygic in copilot ne moreš recimo.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Kako je sedaj s to debato, zakaj se je ustavla??? Iščem eno navigacijo za svojga androida pa kolikor sem informiran naj bi bil navigon kar vredu, priporočate mogoče kaj drugega, ker ko se enkrat navadim na eno navigacijo sem skos na njej;) Na WM sem bil pa na garminu;)
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Erm

Najboljše karte so MONOLIT, te so pa del IGO TOPMAPS, torej za silo IGO MOTONAV + IGO TOPMAPS...

Vse imaš na partisu in slobytesu, kamor sem dal :p
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
V teh dneh sem preizkusil vse živo na Androidu. Nobena zadeva ne seže "Nav N Go IGO + Monolit karte" niti do kolen.
Navigon je še kar simpatičen, vendar ima premalo možnosti in slabo karto.
Danes sem (končno) poskusil še Copilota, ki pa ima verjetno enako karto, čeprav je funkcijsko boljši, grafično pa slabši od Navigona.

Sicer smo o tem pisali že tukaj.