navigon na 683b

dragoon

Zelenc'
31. maj 2008
16
0
1
Citat:
Uporabnik Drago pravi:Gre v ponedeljek na servis in globoko upam, da nimajo drugega.

zakaj pa to?
a bi se ga tko rad znebil?
sprasujem se.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Glede na to, da jih oglašujejo na TV jih verjetno še imajo. Ne boš se ga znebil tako enostavno.
smile-1.gif


Drugače pa VIA Cardinale 2.3 tudi deluje na tej napravi.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Včasih v jezi izrečemo marsikaj, pa potem obžalujemo. Meni se je zgodilo nekaj podobnega. Po razmisleku sem ugotovil, da za tak denar ne dobiš boljše naprave. Kot smo že ugotovili, na njo lahko naložiš marsikaj in ravno to mi je všeč. Nisem vezan na en program, ali enega proizvajalca. Napravi štejem v plus tudi soliden odziv servisa in tudi to je pomemben dejavnik. Če pa ne bo nobenih okvar, sem pa sploh zmagal.
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
GARMIN ne dela no... ! Te PNA naprave imajo WIN CE, to ni isto kot WMobile
Drugače pa najboljše karte ima Navigon (navteq)... za slo

Kot vidim na določenih forumih se ljudje matrajo, da bi zadeva delovala tudi na WIN CE. In kot vidim po slikah so zelo blizu rešitvi.

Še ena izmed povezav, če še ni bila objavljena:

http://zolee-ka.uw.hu/others/garminxtonpna.htm

Piše da je zadeva čisto legalna
smile-1.gif
.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Eni majo pa res cajt. Se mi zdi, da bodo poskušali Garmina spraviti tudi na fotoaparat, ali pa na podplate od tenisk.
bonk.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Drago, kam si napravo nesel na servis?

Moja se je tudi sesula, ves čas samo kaže tisti avto, ki se sicer prikaže, če napravo soft-resetiraš. Tako se je sedaj niti ugasniti ne da. Ves čas je na ekranu tisti avto :S Hard reseta očitno ni?
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Hvala za podatke.

Ne, registra nisem nič spreminjal. Kar naenkrat ko sem napravo resetiral se ni premaknilo več dlje od tistega avta, mislim pa da sem med tem ko se je naprava resetirala vzel kartico ven.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Ja najbrž so se nekak Winsi sesuli, ker naprava deluje samo ne pride dlje od rdečega avta. Se pravi, da se zagon ustavi nekje med nalaganjem Winsov. Nisem pa nič šaril po napravi, resetiral sem zato, da bi lahko uporabljal ActiveAync.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik skydancer pravi:
meni se navigon7 zazene, izberem jezik, nastavitve, nato pa se navigator.exe sesuje....iscem resitev

edit: urejeno, zadeva spila. hura
smile-1.gif

Kako si to uredil?

Napravo dobil iz popravila. V torek poslano, v četrtek popravljena naprava doma.
zmaga.gif
Zdaj pa ne vem, ali imajo tako malo dela, ali pa se res potrudijo. Brez posebnega naročila so naložili tudi novejše mape. V glavnem, jaz sem zelo zadovoljen.
 

skydancer

Zelenc'
3. sep 2007
23
0
1
a se komu sanja kje bi se dalo dobit dodaten nosilec za tole napravo? ali bognedaj, kaksno alternativo, da bi na armaturko zmontiral? rabil bi dejansko tale "cradle" v katero naprava sede
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Če rabiš original nosilec,kontaktiraj:Mirel d.o.o.
Drenov Grič 21A, 1360 Vrhnika
Tel.: 01 7562021
 

skydancer

Zelenc'
3. sep 2007
23
0
1
Citat:
Uporabnik lipan pravi:
Če rabiš original nosilec,kontaktiraj:Mirel d.o.o.
Drenov Grič 21A, 1360 Vrhnika
Tel.: 01 7562021

hvala za info. samo 40€ za tale kos plastike, se mi pa zdi malo prevec. pri kaksnem mio dobis za ta denar ze cradle z napajanjem. iscem alternativo, ce ima kdo kaksno idejo, se priporocam .)