NAVIGON 8110 prihaja marca v Evropske trgovine

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Zanimivo: kdor bo do 31.12.2009 kupil navigona 2110 max ter se registriral v roku 30 dni po nakupu, bo lahko naročil storitev FreshMaps z voucherjem za samo 19,95 €.
cheer.gif
Tole se mi res zdi super, tako da je odločitev kar padla.
LP!
To je bilo znano že za časa cebita KLIK
wink-1.gif


Drugače je bolj zanimiv 81xx zaradi 3D map...

Kar se tiče primerjave TomTom - Navigon... oboji imajo mape po novem na 3 mesece, vendar je razlika med Navteq in Tele Atlasom. Tujina ni problem, bolj je razlika opazna pri nas, kjer Tele Atlas močno zaostaja. Je pa ena velika prednost TomTom-a. In sicer tehnologija MapShare, kjer uporabniki kar sami popravljajo mape.
zmaga.gif
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Sicer sem že nekje napisal... Navigon mi je neprecenljiv predvsem zaradi možnosti opozarjanja na prekoračitev omejitve hitrosti. In magistralke ter avtoceste so v SLO zelo dobro pokrite, da o tujini ne pišem.

Tudi npr. tiste omejitve pred cestninskimi postajami (100,80,60...) delujejo res super.

In od danes naprej je še več vredno, saj se enkrat izogneš kazni pa si ga odplačal.
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Ker nemorem uredit prejšnje teme pišem novo.

Zelo mi je všeč tale 3D panorama view.
Zanima me, če je to novo v Navigon programu v7 ali je to samo v Navigon 8110

To me zanima za to, da vem, ali se bi dalo 3D pogled nastavit tudi na 2110 max modelu, ali je pač procesor pre švoh.

p.s. Prodal sem dlančnika in me prsti matrajo... moram si že enkrat kupit eno igračko. Na Kurčevem TomTomu ne dela nič drugega, kot samo TomTom
smile-1.gif
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Ali kdo ve kje dobiš voucher pri 2110 MAX ? Vem da zgoraj piše, da se moraš registrirati, a me vseeno zanima, če je kdo zadevo že sprobal in je vse OK (se pravi nakup v Comtronu > registracija > nabava FM > uporaba).
Se precej nagibam k nakupu MAXa a se ne bi rad nasral. Zanima pa me tudi če Slovenci normalno lahko uporabljamo in nabavimo FreshMaps (večinoma nas EU štacune upoštevajo, jih pa je nekaj, ki ima posebne pogoje).

Aja pa še to (se opravičujem če sem spregledal) opozarjanje na radarje, prekoračitev hitrosti itd, se nabavi posebej (30 eur), ali se motim.

Za odgovore hvala že vnaprej
smile-1.gif
.
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Kolikor se jaz videl, zadeva deluje le na 8110, na 2110 max pa ne. Če bi slednji to podpiral, bi to gotovo napisali na veliko kot ena od lastnosti.
LP!
 

klasicni

Zelenc'
28. apr 2008
10
0
1
"Apachi" imam še eno vprašanje. Videl sem da si naredil test, pa me zanima... v primeru da ga kupim (Navigona 8110) v SLO, a misliš da v primeru da pride SLO upgrade dam le tega prodajalcu kasneje upgradat ali bi si to lahko storil tudi sam?
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Datoteke z zvoki itd. se nahajajo na SD kartici, načeloma jih boš lahko naložil sam (glej prilogo), saj je samo en fajl tega.

Kar se tiče pa nadgradenj firmwarea in pa svežih map pa je na voljo FreshMaps in jih uploadaš kar preko neta od doma.
337509-sound.jpg
 

Priponke

  • 337509-sound.jpg
    337509-sound.jpg
    30,8 KB · Ogledi: 243

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
jep sem videl da imajo v Comshopu pa ne vem kaj bi.....akcijo imajo za 2100
smile-1.gif
če se ne motim 179€ - 10% in pa 2110 199-100%...dileme dileme.....
 
Nazadnje urejeno:

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Torej je 8110 zelo dobra izbira?
Če te ne moti pomanjkanje SLO jezika, je zelo dobra zadeva. Aja pa cena je malo huda, a imaš kar nekaj bombonov not.. od TMC PRO do zastonj popravkov 2 leti.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Vsi, ki se odločate za Navigona oz. niste še 100% .....
Z napravo Navigon ne morete zgrešit. Ne glede na model, ki ga kupite je zadeva kvalitetna, katerega ter kaj potrebujete je pa odvisno seveda od vaše denarnice, kako globoko ste pripravljeni seči v njo.
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Sramota!
Danes sem bil v Comtronu v CityParku v Lj!
V vitrini imajo razstavljene vse navigone, vključno z novim 8110. Najprej sem prodajalca komaj prepričal, da bi ga prižgala, nato se je pa zgovarjal, da je baterija čisto prazna in da tudi, če ga priklopi, potrebuje kar nekaj časa, da se bo prižgal in da naj grem raje pogledat v Comtron nasproty BabyCentra, če imajo tam kakšnega.
Če se tako prodaja pri njh, potem ala jim vera, da Comtron še ni potonil.
 

alex1

Zelenc'
3. jun 2008
17
0
1
Pozdravljeni
Ker je že kar nekaj časa od kar je k nam prispel Navigon 8110, me zanima kdor ga že ima, kako deluje, oziroma ali je z njim zadovoljen ?