NAVIGACIJA ZA SE P1i

Exelero

Zelenc'
8. jan 2008
9
0
1
Pozdravljeni!
Mi lahko kdo pomaga pri nalaganju navigacije na se p1? Namreč sam sem probaval že nešteto verzij tomtoma in mi je pri vsaki, katero mi je uspelo do konca naložiti, napisalo da aplikacije ni mogoče zagnati!
uf-1.gif

Hvala za pomoč!
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
sam sem na P1i sprobal TomTom, Garmin, in Wayfinder ... vsi delali oz. delajo brez problema

probaj telefon nastaviti na tovarniške nastavitve
 

irccar

Zelenc'
21. jan 2008
7
0
1
Ljubljana
Pozdravljeni,
Imam enak problem. Rabil bi pa za m600i (moglo bi delati tudi z oznako za P1 saj imata obadva UIQ3)
Exelero ali Benady lahko povesta kako sta to zrihtala
Hvala
lp
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Zdaj ne vem, kaj si slaboviden ali pa površno bereš poste !
Nobody je lepo napisal kaj je treba storit, samo prebrat je treba ....

Lep pozdrav
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Za začetnike bi bilo dobro prilepiti še link do omenjenega posta, saj se ne znajdejo vsi tako kot midva.
zmaga.gif
 

zlati

Pripravnik
24. mar 2008
32
0
6
Uporabljam še staro karto Tomtom iz leta 2005(East Europe), "podedovano", na P1, seveda prvi poiskusi. Opažam, da me v mestu (Maribor) , večkrat pelje po sosednji, vzporedni ulici, prav tako po cestah, npr. med Maribotom in Dravogradom me pol poti pelje po Dravi, namesto po cesti.
Zanima me, ali je potrebno tudi v Tomtom kartah korigirat GPS podatke za večjo natančnost ali pa je rešitev novejša karta?
Ali pa je to pač največja natančnost, ki jo omogoča P1 z Tomtom.
 

zlati

Pripravnik
24. mar 2008
32
0
6
Citat:
Uporabnik yanik pravi:
Velikokrat povedano in premleto.
Zamenjaj v nastavitvah ločila in ti bo začel kazati pravi položaj.
OPROSTI, AMPAK SEM BRSKAL PO FORUMU, PA NIČ OTIPLJIVEGA, ZATO TE BOM KAR DIREKTNO VPRAŠAL: V TELEFONU MORAM NASTAVIT LOČILA, KAKO, SAME PIKE, VEJICE,.....???
PROSIM, ČE MI MALCE NATANČNEJE RAZLOŽIŠ!
HVALA IN LP
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
V nadzorni plošči, pod drugo, poišči področne nastavitve.
Mislim, da boš tam našel ločila desetic in ločila tisočic.
Ne vem a so privzeto pike ali vejice, vglavnem spremeni in probaj.

Sam nimam P1i telefona, sem pa ena dva tedna nazaj to rihtal kolegu, pa sem to naredil in je delalo brezhibno, prej pa je bil zamik. Zdaj se pa res več natančno ne spomnim kateri meniji so bili.

Je pa sigurno vse napisano na forumih, saj sem tudi sam iskal točne nastavitve, da se nisem preveč matral po menijih.
Uporabiti je treba iskanje in ne kar pri prvem neuspešnem iskanju odnehati, paæ spremeniš kriterije.

Kot sem ti že povedal, vse je gor samo poiskati je treba.
 

zlati

Pripravnik
24. mar 2008
32
0
6
Trenutno imam pika za tisočice in vejica za decimalke. Bom se malce poigral, če pa kdo pozna pravo nastavitevf, pa je dobrodošel.
 

pnd

Zelenc'
15. jan 2008
18
0
1
Citat:
Uporabnik yanik pravi:
Kaj te pa muči ?
Jaz pa sem instaliral BP, problem je, da moram skoraj vsakič, ko štartam program vpisati kodo za karte. Mogoče kdo ve v čem je trik?
 

josip_broz

Pripravnik
27. apr 2008
73
0
6
Maribor
Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprašal. Na kartico sem naložil tomtom 6 in ga inštaliral. Nastavil sem jezik.....
Potem pa mi je napisalo da ne zazna map ! Mape so bile tudi na kartici, ali bi jih moral dav v kako posebno mapo ?
 

ferik

Zelenc'
1. maj 2008
10
0
1
Ugibam, ker TT uporabljam samo na PPC-ju. Imaš program in karte enake verzije. MIslim TT6 podpira karte 665 ali 675. Ne podpira pa kart 7.00
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Meni deluje TomTom 6.021, Eastern_Europe 680.1536 in Western_Europe nevemkolk
tongue-1.gif


Na kartici v obliki npr F:/Eastern_Europe/vsebina mape
 

picero

Pripravnik
25. jul 2007
66
2
8
Koliko casa ti P1i nalaga TomTom? Pri meni traja kar okoli 4 minute. Ali je to normalno? kaj lahko anredim, da se mi bo zadeva hitreje nalozila?