Navigacija za motor

I

Izbrisan uporabnik #488

Na test mi ga naj dajo, da vidim. Napajanja edino ne bi probal, bi kar na baterijo.

Slično kitajsko sem ze imel in testiral
 

RaGlaSi

Pripravnik
15. sep 2007
50
2
8
Obišči stran
Test?
Lahko se dogovorimo v naslednjem tednu, samo da ne bo crash test.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimalo bi me "sonce", uvoz rute, vodenje, stabilnost, skratka dejanska uporabnost.

Napajanja ne bi montiral, tam ni kaj, dela al pa ne dela.

Žal edino nimam bt čelade oz slušalk za test.

Gori je kak sw al treba sam dodat? Primo bi testiral, drugo itak ne pride v poštev, a ne.

Nek moto skin pa najbrž ne obstaja...zanimivo, to sem že iskal nekoč.

Morda se bo pa kdo lotil
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kak moto skin bi imel?

Lahko probam predelat gjak, nekaj sem že enkrat za svoje potrebe prilagajal in je zadeva kar zamudna, ampak prvo je potrebno vedeti kak skin sploh imaš v mislih, potem se bo že dalo nekaj skupaj spravit
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ko sem 2013 nabavil kineza 3,5" ni bilo najti skin posebej za motorna kolesa, to pomeni z malo večjimi ikonicami, da bi lahko upravljal z rokavico.

No tu vidim, da ima en nek razvit skin za Moto
http://www.motor-forum.nl/forum/list_messages/387181/iGO-Primo-24-Motorcycle-Edition-1.html

Verjetno bi bilo smiselno kar ta skin uporabit, saj podpira resolucijo 320x240 in 480X272, tale druga bo za wayteq primerna, ker je 4,3" ekran.

Gledam tisti link in mi postaja kar všečno.

Če bi se tale wayteq opremil s tem skinom in solidnim stable Primotom, bi bila zadeva iz vidika SW precej zanimiva za uporabo.

Res je, da rokavice niso nujna zadeva za šlatanje po ekranu, a vseeno če tu pa tam moraš kaj pritisnit, ne škodijo večje ikonice.

Wayteq bi potestiral izključno iz radovednosti in takoj vrnem zadevo, sam imam namreč drugo zadevo, ki mi je preveč domača
smile-1.gif


A če bi se zadeva pokazala kot uporabna, je za takšno ceno to zelo zanimiv in učinkovit izdelek, napram premium precenjenim znamkam.

Jaz npr. Zumo 340/350 ne bi nikoli kupil, sem mel doma za prodajo naprej, malo testiral, niti v sanjah ne bi to imel na motorju.

p.s.
petek, sobota imam plan za test v živo, tak da če bi do takrat dobil, da malo naožim prej in nastavim, ni problema, z veseljem malo počekiram v duelu z mojim garminom
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če bi kakšen set+skin bil narejen, bi bilo izjemno.

Bi na tablici malo počekiral, pač na manjši resoluciji.

Morda pa bi se dalo iz wateqa še kaj pametnega narediti, ker sedaj se prodaja polno teh kitajskih moto naprav, a manjka jim bistveno.

Uporaben SW.
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
Jst mam Tom tom riderja 2 waserdicht. Pa original headset. Lahko samo priporočam še prostoročna telefonija dela z iphonom v povezavi tako da res je top. Gledam za NCOM čelado da dam slušalko moji. Pol še intercom dela. Mislim perfekcija.
 

Podobne teme