[NAVIGACIJA] I-GO novosti

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik N560 pravi:
Zdravo;

je kdo tako prijazen in navede, katero oznako nosi zadnje posodobljena karta Italije za IGO ter kolikšna je njena velikost?

Hvala in lep pozdrav!

ITALIJA IN VATICAN 2007.07 : 070814 (124.05Mb)
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Citat:
Uporabnik N560 pravi:
Zdravo;

je kdo tako prijazen in navede, katero oznako nosi zadnje posodobljena karta Italije za IGO ter kolikšna je njena velikost?

Hvala in lep pozdrav!

ITALIJA IN VATICAN 2007.07 : 070814 (124.05Mb)

Hvala;

mhm, le katera karta je sledeča: "Italy_2007.01_070209.fbl (127.94 megabyte)" ?
Večja po velikosti, starejša (?) po zaporedni številki, malček drugačna po imenu?
shocked-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
JOURNEY Skin za MioMap 3.2.

Simpatična zadeva .. lepe ikone, možnost izbiranja barvo pisave v vrstici Cocpit, možnost izbiranja barve vrstice v cocpitu, ozadja na karti ... itd.

Zelo dobro .... sem naložil, da še drugi malo pregledate zadevo ... meni je všeč.
zmaga.gif




LINK: http://www.2shared.com/file/2627157/6fe8ad1b/data.html
162508-journey_day.jpg
 

Priponke

  • 162508-journey_day.jpg
    162508-journey_day.jpg
    26,9 KB · Ogledi: 332
Nazadnje urejeno:

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Hvala za informacije!

Mapa že naložena, čakajoč na prvo preizkušnjo,...!

LP
 

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
Se že v naprej opravičujem gledam in gledam ker nej bi bil najbl tazadn zemljevid slovenije, ker iščem in me sm še bl vse zmešajo posti po forumih. Če lohk kdo napiše tazadno verzijo k mam zlo staro gor in mi kr nekaterih krajev ne najde v iskalniku šele če grem posebi na zemljevid mi ga najde sm spet mal na približn dam uno zastavco.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik KYPCK pravi:
Se že v naprej opravičujem gledam in gledam ker nej bi bil najbl tazadn zemljevid slovenije, ker iščem in me sm še bl vse zmešajo posti po forumih. Če lohk kdo napiše tazadno verzijo k mam zlo staro gor in mi kr nekaterih krajev ne najde v iskalniku šele če grem posebi na zemljevid mi ga najde sm spet mal na približn dam uno zastavco.
Slovenia_2007.07_070726
 

nabo

Zelenc'
30. dec 2007
6
0
1
Pozdravljeni, sam uporabljam IGO in sem zaenkrat zelo zadovovljen z njim. Imam pa eno vprašanje in sicer, ali ima IGO potovalni računalnik (ala Garmin), kjer ti beleži max, in povprečno hitrost, skupni čas, čas na poti, ustavljen čas, prevoženo razdaljo.


Lepe praznike.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Mater, človek vam da kakšen nov skin, pa nihče nič ne napiše, kako je zadovoljen z njim ter ali mu je všeč !
confused-1.gif

No, tukaj vam sedaj prilagam barvno shemo za pogled na mapo Hitman.
cheer.gif

V naslednjih dneh se bom še malce poigral in naredil še kakšno ....
Kolikor mi je znano v Mio niso označene enosmerne ali se motim ?

P.S.
Zadevo dolpotegnete ter jo takšno kot je posnamete v mapo Schemes.
Nato v nastavitvah izberete dnevni pogled na mapo Hitman.
Kliknete ikono zemljevid (ptičja prespektiva) in videli boste razliko v barvah.
Glavne ceste so rumene .. itd.
 

Priponke

  • 171413-hitman.zip
    12,7 KB · Ogledi: 353
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Delam novo dnevno barvno shemo za pogled na mape . V naslednjih dneh bom seveda zadevo delil z vami. Morda bo v kompletu v kolikor bo čas dopuščal tudi Hitman Night shema.
cool-1.gif


Ja, kot sem že pisal v zgornjem postu .... Mio in iGO na mapah - kartah ne prikazujeta enosmernih cest . Da, tudi to se da z malo truda rešit ... celo prikaže v katero smer je enosmerna ulica/cesta ....
cheer.gif

Na slikah spodaj lahko recimo vidite center Maribora. Prva slika, kjer NE prikazuje enosmernih, na drugi pa je lepo vidno.
aplauz.gif


EDIT: kot lahko vidite na sliki sem peš poti označil z RJAVO barvo, na njih pa je tudi prikazan znak, da je prepovedan promet v teh ulicah/uličicah.





Happy New year 2008 !!!
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Mater, trudim se, da bi zvočni signal, ki opozarja na kamero spremenil v nekaj bolj umirjenega ... nekaj malega sem odkril, ampak zaenkrat še nisem našel prave rešitve.
confused-1.gif


Tako, to bi bilo za letos vse ....
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Danes sem vozil z Igojem in kar me je motilo je da mi je na avtocesti piskalo za kamere, ki so stale v sami Vrhnike...Sicer sem potem opazil, da se zvok razlikuje, če je radar na moji poti (najprej tuli, potem začne piskati). ČE pa je radar izven moje poti pa samo tuli....

Če bi imel še potovalni rač. bi bil super..Garmin mi pa ni všeč, ker vse prepočasi dela, recimo zoom, in premikanje po cesti. Garminu ne teče tako lepo kot Igoju...
 

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
A morda veš zakaj mi ta JOURNEY Skin ne dela? Prej sem imel gor ciberus v 10 pa je bilo vse ok, sedaj pa mi javi takoj na začetku da ne najde ene datoteke, in sicer išče en bmp. Res ne vem v čem je problem, saj sem samo zamenjal data.zip pa ne dela več, če pa dam nazaj ono data.zip od ciberusa 10 pa zopet vse normalno dela. A bi moral pobrisat še morda kakšno datoteko, ker se mi zdi da išče tisto začetno sliko od ciberus 10-ke.
Če kdo ve v čem je problem prosim za nasvet.
LP
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Morda si želel zagnat zadevo v pokončnem položaju ? Mislim, da Journey skin ni za pokončno, ampak za Landscape. To lahko ugotoviš na sledeč način;
Ciberus skin nastavi na Landscape v programu iGO, kjer lahko obračaš sliko. Vpraša te, če se strinjaš in program se znova zažene in sicer v Landscape mode. Ko si to naredil, pa zamenjaj data.zip z Journey skinom. V kolikor bo šlo zagnat in ne bo iskal .bmp datoteke potem je zadeva rešena, torej vemo v čem je catch.
Ob zagonu ti namreč program išče load.bmp datoteko za pokončno in ker je ni se zadeva ne more zagnat. Mislim da drugje ne more biti finta, saj je to kar sem napisal povsem logično.
Možno pa je, da ta skin NI za iGO ampak za prg. MIO.
Probaj, pa javi ...
 

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
Res je tako kot si napisal! Sploh nisem pomislil da bi lahko bilo to krivo.
Še enkrat hvala!

LP
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz.

Torej upam, da mi boste znali pomagati.
Pred seboj imam HTC Tynt2 in na njem naložen iGO 2006. Moti me predvsem to, da mi vedno ob zagonu aplikacije kaže tisti licence agrement in moram vedno znova potrjevati, da sprejmem. Kako se tega znebiti, da ne bo vedno v štartu tega kazal?
Druga stvar, ki me moti pa je ta, da mi vedno kaže začetno pozicijo Verona, kadar nimam signala z GPSom. Sem tudi nastavil da je začetna pozicija Ljubljana vendar ko grem ven iz aplikacije in nazaj noter je situacija enaka. Očitno si sploh ne shrani nastavitev in podobnega. Imate kakšno idejo?

Hvala.