[NAVIGACIJA] I-GO novosti

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ksz. Končno glavna novost. Originalni poi loader za MioMap. Še zadnji minus je odpravljen
cheer.gif

http://www.mio-tech.be/en/mio-club/poi-loader.php
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Ima kdo kakšen dober skin za iGO 480x234 ? Enega sem dobu pa je bolj reven - samo defolt oblika
smirk-1.gif
 

zlatorog

Pripravnik
25. okt 2007
73
0
6
Mi lahko kdo napiše postopek instalacije IGO z vsemi nastavitvami in dodatnimi programi da deluje na PDA-ju. Hvala
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Najprej moraš imeti program. joke


Tisto kar imaš ima mapo 2577 in mapo I-go.

Vse skupaj prekopiraš na kartico dlančnika in nato poiščeš v mapi 2577 program avtorun in ga zaženeš. Naprej bo potekalo avtomatsko. Ko bo program končan greš v mapo I-GO na kartici in poiščeš mapo LANG, odpreš jo.

Na tej povezavi KLIK dobiš datoteki, ki program prevedeta v naš jezik in pa glasovno vodenje v Slovenščini.

Torej en file krajši prepišeš v LANG, drugi, daljši pa v mapo VOICE (če je še nimaš, jo ročno ustvari) > nova mapa > VOICE, zapreš program in restartaš dlančnik v kolikor te že sama inštalacija na to ne bo opozorila.

Ko se PDA ponovno zažene klikneš na ikono I_GO in greš v nastavitve, tam poiščeš settings in nato lang, kjer spremeniš jezik programa (kot je na sliki) in pa jezik glasovnega vodenja.

Nato zopet resetiraš dlančnik in postavitev bo že v slovenščini. Brati naprej boš pa že znal, če ne pa zopet vprašaj.

Sam nimam več I-Go, sem presedlal na MIO MAP (sicer je v principu isti, iste karte, samo vmesnik mi je bolj všeč), tako da za I-Go pišem po spominu.








126362-jezik.jpg
 

Priponke

  • 126362-jezik.jpg
    126362-jezik.jpg
    15,9 KB · Ogledi: 371

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Tu smo zato, da pomagamo in svetujemo in ne da dodeljujemo cracke. Se boš moral sam znajti. Saj ne bo težko.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Pa spet malce nazaj na topic .... bi že bil čas, da vsaj eden od treh mož, ki prihajajo, prinese kaj novega ... naprimer karte z večjo pokritostjo
write.gif
.... ima kdo kakšno informacijo, če se kaj dogaja na to temo?
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Trenutno nič novega razen map; Bolgarije, Grčije, Ukrajine in Brazilije.
Verjetno bo kaj po novem letu, saj Decembrski čas ni za razvijanje kart.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Na Mio C320 imam "MioMap v3.3 september 5. 2007" Torej še novejša verzija, za katero pa žal še nisem našel "zdravila" (se priporočam), tako da sem moral naredit downgrade na spomladanski v3.3. Edini problem je v tem, da sem moral zamenjat tudi data.zip in se je še par drugi stvari spremenilo.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Da malo obudim tole temo
evil.gif

Na začetku PDA dobe sem uporabljal Adriaroute, letos spomladi pa preizkusil I-GO in takoj odstranil Adriaroute.
pozdrav.gif

I-GO mi je všeč, je uporaben in hiter.

Sicer Slovenijo precej dobro poznam, saj se precej vozim in navigacije s Sloveniji skoraj ne potrebujem. V tujini mi je precej bolj uporabno. Pogrešam pa - tako kot tudi ostali - boljšo pokritost.

V zadnjem času opažam, da I-GO skoraj ne omenjate več. Ste ga zapustili? Vidim kup "novih" programov. Sam nimam časa preizkušati teh novosti in mi I-GO ustreza.
Zakaj ste prešli na druge programe?
So karte boljše - sklepam, da ne, saj večina uporablja bolj ali manj isti šmorn?
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Minil je čas dopustov in daljših potovanj,zato se verjetno sedaj manj uporablja zame še vedno najboljšo navigacijo IGO -MioMap.Sedaj je prišel čas za testiranje alternativnih navigacij,katere pa imajo boljšo pokritost Slovenije.
Upam pa,da dobimo po novem letu IGO uporabniki nove karte.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Ker prihajajo nove verzijie, jih je treba sprobat .... če je kakšna boljša od IGO ... hehe.
Iskanje je zaenkrat neuspešno.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
program je dober, caka se samo na nove karte..slovenije in balkana, ko bo se to..lahko drugo vse pobrišete
wink-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Namesto igo uporabljamo MioMap. Praktično enaka zadeva, z istimi kartami, samo malenkost spremenjen vmesnik.

Drugače pa kot so napisali - trenutno ni novih kart ni novih posodobitev, vse deluje brezhibno in nimamo o čem pisat
smile-1.gif


Pa ker ni dopustov, se nekateri igramo z alternativami.

Drugače sem pa jaz danes testiral Garmin Nuvi 200 z AdriaRoute 2.0 vs. Mio C230 z Slo 2007-7. Kratke ugotovitve v temi o AdriaRoute 2.0
 

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Zdravo;

je kdo tako prijazen in navede, katero oznako nosi zadnje posodobljena karta Italije za IGO ter kolikšna je njena velikost?

Hvala in lep pozdrav!