[NAVIGACIJA] GARMIN XT za SYMBIAN 1.del

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Je že dolgo uradno zunaj. Namenjen je tajvanskemu tržišču.
Zakaj ne klikneš povezave na zadnjem postu na prejšnji strani?
Številke pišejo tako kot mi, tako, da verzijo 5.00.60 za Symbian zlahka najdeš.
Če pa še vedno ne gre uporabi to povezavo preko Google prevajalnika!

Pa še slika:
 
Nazadnje urejeno:

Danijel1

Zelenc'
26. feb 2009
7
0
1
Ti bom jaz povedo kako se odklepa Garmin mobile xt

Garmin mobile xt moraš ga kupiti v trgovini in noter imaš 8 mestno kodo za odklepanje. Odklepa se na my.garmin.com

AdriaRoute moraš kupit v trgovini in noter imaš tudi 8 metno kodo za odklepanje kart samo za eno napravo.
Tu imaš link za odklepanje AdriaRoute http://unlock.garmin.hu/adriaroute/UnlockGenerator1.aspx

City navigator Europa se odklepa na my.garmin.com tudi samo za eno napravo

Takole ti lahko pomagam
 
Nazadnje urejeno:

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
GarminMobileXT 5.00.60 Taiwan sem si instliral na Nokio navigator. Ne vidim razlike med prejsno verzijo 5.00 20s60.9. Instalacijo sem napravil iz preprostega razloga, ker sem pricakoval, da mi bo pri nastavitvi pesec, ravna crta, polozaj na GPS kazalo razdaljo do planirane tocke. To bi potreboval za hojo po gozdu. Zal, tega ni, ostalo pa je isto kot pri prejsnjih verzijah. Prikazuje pa mi jo na Nuvi 765T.
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Sem nasel, kje lahko vidim razdaljo do planirane tocke, ce imam nastavljeno pesec, ravna crta, izven cest. To se lahko vidi v priljubljenih. Mogoce bo komu to tudi prislo prav.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zanima me sledeče: sicer mi je jasno, da Bluechart g2 vision karta ne morejo delat na GXT, pa vendar...rad bi jo naložil samo za sekundo (Noia E52), toliko, da bi samo videl ali je karta, ki jo imam odklenjena ali ne, a mi že ob zagonu GXT crashne, tako da ne morem niti pogledat v seznam naloženih zemljevidov. Ali je zdej to problem samo v temu, da gxt niti sposoben prečekirat karto ali bi lahko bil problem tudi v sami karti?
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Zanima me sledeče: sicer mi je jasno, da Bluechart g2 vision karta ne morejo delat na GXT, pa vendar...rad bi jo naložil samo za sekundo (Noia E52), toliko, da bi samo videl ali je karta, ki jo imam odklenjena ali ne, a mi že ob zagonu GXT crashne, tako da ne morem niti pogledat v seznam naloženih zemljevidov. Ali je zdej to problem samo v temu, da gxt niti sposoben prečekirat karto ali bi lahko bil problem tudi v sami karti?
Tukaj je ta težava opisana kot napačna koda za odklep. http://vse-vse.mojforum.si/vse-vse-post-94.html

Citat:
14. Zaženi Garmin XT na telefonu N95 (lahko, da se bo zagnal kar sam od sebe). Na začetku bo ponovno javil, da ne zazna GPSa, izberi NE (če se ti program zapre, vpisane kode v unl dagtotekah niso pravilne, zato jih ponovno preveri, res v izjemnih primerih ponovno naloži program Garmin XT).
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Hvala za odgovor, a ta postopek mi je popolnoma jasen in znan. Mislim pa, da moj primer nima nobene veze z odklepom karte ali unl datotekami, saj je jasno, da če je karta zaklenjena, to vedno pri zagonu jasno in glasno napiše. Ta BC karta je že odklenjena za vse enote, rad bi to samo preveril, če je res temu tako. Razlagam si, da imajo BC Vision karte kakšno posebno kompresijo, ki dela probleme GXT verzijam. Se ne bi čudil, glede na to, da Garmin XT že davno več ne razvijajo. S cestno kartografijo nisem nikoli imel nobenih problemov, zato me stvar bega.
 

s56hvf

Zelenc'
23. jan 2010
13
1
3
Pozdravljeni,imam Nokio N97 in bi rabil verzijo Garmin Xt za ta aparat,prosim če mi lahko pomagate.že unaprej lepa hvala,lp Roman !!!
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Malo prečekiraj Bolho
wink-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Kater garminxt verzija je zdej najnovejsa jest mam 5050 in katera adriaroute je najnovejsa 3.0, ki se jo dobi recimo na partisu?
Nekaj si moram dat na Vivaza pa imam se od n5800 garmin xt pa adriaroute 2.30
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
ahoj!

drgač sem si pa naložu garmin mobile xt verzijo 6.00.10. format zapisa in ozadje (nočni način) sta mal drgačna kot pri npr. zadnji uradni verziji 5.00.50, kar sem pa takoj opazil, je pa to, da mi telefon nikoli več ne zašteka in dela super hitro, sploh pa pohvale kar se tiče GPS signala... Kot mi npr. prej ni, mi zdej že takoj ko ga vklopm, v zaprtem prostoru, takoj najde satelite, in nasploh pri zagonu garmina zelo hitro najde satelite.

Je še kdo sprobal to in bi delil izkušnje?...
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
To vem, pa dela ? Ošitno že, ker pred časom je bila ena verzija, ki baje ni delala, zato sprašujem. Je sploh kaj novega ? Imam še 5.00.60. na disku, pa občasno še komu naložim na Symbian.