[NAVIGACIJA] GARMIN XT za SYMBIAN 1.del

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Še nekaj me zanima, in sicer ali prikaz: line asist, omejitve, prikaz stavb delujejo tudi na dlančnikih ali zgolj na Garmin napravah: Če kdo ve, bi prosi, za odgovor.

In še nekaj - najbrž že kje razloženo, vendar še nisem zasledil (sem še zelen na garminu)..zanima me, kako naprava obravnava karte, če so na SD recimo CNE 2010.3 in AR 2.30. Katero karto uporablja recimo za slovenijo, če je oboje omogočeno? CN ali AR?

Hvala za odgovore. lp

lp
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Kje na nokia E52 pogledat koliko kilometro poti še je ostalo do konca.

Levo spodaj kaže trenutno hitrost, desno pa čas prihoda.


Lp
 

sazdovski

Zelenc'
21. feb 2010
14
0
1
kakšna je razlika med garmin <> ovi maps
jaz sem lastnik nokia 5800 navigation edition, in imam inštalirano OVI maps navigation in mi je fajn, nevem zakaj vsi rabijo (inštalirajo) Garmin???
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
katero verzijo garmina xt je najbolje da naložim na novo e52? a ma kdo cel pack še z mapsourcom, pa vse kar zraven paše?? mal gledam na partisu, pa je polno te robe... pa ne vem, kaj je prav...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
E52 posedujem tudi sam, in na njej lepo deluje GarminMobileXT 5.00.60s60.9. Jaz se nisem ukavarjal z mapsourcem, ampak sem enostavno na kartico skopiral že odklenjeni AR 3.0 in CNE 2011.10. Prvo sem poimenoval Gmapprom in drugo Gmapsupp.
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
ksz
Sem poskusil z iskanjem pa nisem našel
redface-1.gif


Pred časom sem si na nokio naložil garmina, vse lepo in prav ampak naložil sem na 1gb kartico, kar pomeni, da je skoraj polna. Sedaj se pokam na road trip po jadranski magistrali in bi si rad gor naložil še nekaj muzike za na plažo zato sem naročil 4 gb kartico. Zdj mam pa 2 vprašanji
smile-1.gif


1) Kako presneti vsebino originalne sd kartice (torej z garminom in vsem) na novo, brez da bi moral na novo inštalirat program?
2) Naloženo imam AR 2.10... je pokritost Hrvaške dol do Makarske dovolj dobra,, da bom našel manjše zaselke, trajekte itd. al moram updejtat?

Tnx za odgovore, kartico dobim dan pred ali pa celo na sam dan odhoda, zato raje prej vprašam, ker potem ne bo časa za eksperimentiranje, sam postopek inštalacije sem pa itak že pozabil
redface-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ma saj ni nobene znanosti. Copy/paste, edino kar boš moral nardit je na novo odklenit SW, saj je le ta zgeneriran na podlagi ID kartice. Potem si skopiraj še AR 3.10 (najbolje kar unlocked IMG). Če potem slučajno na nokii ne boš med aplikacijami videl Garmina, potem rabiš še enkrat GarminMobileXT.sis, da povoziš inštalacijo oz, da ti ga potem vrže med aplikacije.
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Pozdravljeni.

Tuhtam o nakupu pametnega telefona. Tehtam med Symbian in Android sistemom. Zelo rad bi imel GARMIN XT na mobilniku. Ker pa GARMIN XT na Adnoridu ne deluje, se nagibam na Sony Ericsson Vivaz z Symbian OS, 5th edition.

Zanima me, katero verzijo GARMIN XT potrebujem, da mi bo nemoteno deloval na Symbian 5th edition?

Hvala.
 

srssen

Pripravnik
31. mar 2010
38
1
8
tmin
tolk teh postov je, da sm se zgubu
frown-1.gif

a mi lahko kdo pove kako , ce se da seveda nalozim XT na Samsung omnia pro b7330

thx za odgovor
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
2) Naloženo imam AR 2.10... je pokritost Hrvaške dol do Makarske dovolj dobra,, da bom našel manjše zaselke, trajekte itd. al moram updejtat?


Bolej da si daš gor AR 3.10 ker je veliko bolj pokrita vsaj v sloveniji, napram hrvšaki pa najbrž tudi. Mal poglej ktere spremenbe so ble narejene dodane na karti pa ti bo več jasno.
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
ksz

na kateri povezavi lahko snamem inštalacijsko datotetko GarminMobileXT 5.00.60?