Navigacija Android

skat

Zelenc'
5. feb 2008
27
0
1
Ljubljana
Locus omogoča tudi brezplačne zemljevide OpenStreetMap in delujejo brez povezave. tudi druge vrste zemljevidov so izredno poceni, tako da zaradi tega ne vidim problemov.
Ko pa ne potrebuješ več določenih zemljevidov jih enostavno kopiraš na PC in uporabiš naslednjič.
Če potrebuješ navigacijo le za avtomobil pa ti zadostuje Garmin ali Navigon.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Here je zastonj...

za sygic ti lahko kakšen link poiščem. In to je to....

Mogoče še igo... pa je malo težje inštalirat za prvič....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Citat:
Uporabnik kwa1 pravi:


Google ne pride v poštev, ke ne bom imel prenosa podatkov....

je tudi 1 mesec offline, potem moras posodobit zemljevide, če ne se zbrišejo. V bistvu eno povprečno njihovo državo lahko potegneš naenkrat.
 
Nazadnje urejeno:

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Jaz priporočam Here, ker z Google nisem zadovoljen. Preverjeno ker imam dostavo, pa sem testiram obe aplikacije in me je Here vedno pripeljala na željen cilj, Google pa večkrat vseka mimo, govorim za Rogaško Slatino in okolico.
smile-1.gif
 

Radekprc

Zelenc'
11. nov 2016
1
0
1
A je na androida možno namestit garmina zumo (da je motorska navigacija in podpira Garmin Adventurous Routing)?, oziroma če obstaja kakšna dobra motorska navigacija za androida.
Trenutno uporabljam garmina ali navigon. Oba me pripeljeta na cilj, samo je težava upravljanje z rokavicami, pa tudi Garmin Adventurous Routing te pripelje po bolj "motorskih" cestah.
Hvala.
 

Glupoteus

Pripravnik
9. avg 2007
138
3
18
Imam vprašanje,
katera karta trenutno najbolje pokriva Slovenijo?

Preizkusil sem here 2016 Q3 in mi ne najde domačega naslova...
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik Glupoteus pravi:
Imam vprašanje,
katera karta trenutno najbolje pokriva Slovenijo?

Preizkusil sem here 2016 Q3 in mi ne najde domačega naslova...

Če ni skrivnost, lahko javiš na zasebno, da pogledam zakaj ne najde, če ni vneseno ne bo najdlo
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
ksz....

Zdaj sem igo po dolgem času naložil gor... in sem uporabil za par fur. Čeprav me malo odbija videz, takrat ko se pač na AC furaš, da je vse oddaljeno. So izvozi lepo označeni in tudi pozoomira, kadar je potrebno.

Možno, da se v kratkem selim iz team_sygic v team_igo
cheer.gif


Se mi zdi, da je pa čas že odplaknil s pašnikov copilota in navigona (zgleda, zaradi hera).
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
A kdo ve, kako bi v Locusu poiskal točko po Gauss Kruger koordinatah? Točko imam na papirju podano kot X=xxxxxx, Y=yyyyyy, rad pa bi jo poiskal na terenu.

Lahko tudi kak drug program za Android, ki podpira Gauss Kruger koordinate.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Hvala! Ma s temi pretvorniki sem že probaval, pa mi neke čudne lokacije potem ven meče.
smirk-1.gif


Bom poizkusil še Ozija.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
ksz....


Zadnje čase uporabljam Waze. Samo nimam podatkov na telefonu, da preden grem od doma na Wi-fi uštimam routo.


Tudi UI je soliden. Za sygic sem prelen, da bi ga krakal vsakič posebaj itd...