Navigacija 3D v Peugeot 3008 SUV / 5008 SUV

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Sej dovolj da piše da storitev ne deluje v Sloveniji. Ker jaz sem aktiviral preko francoske spletne strani, pri nas se ne da niti proti plačilu.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Nova posodobitev map je na voljo.

untitled.png
 

Jure

Zelenc'
10. jul 2018
2
3
1
Sem izgubil veliko časa za da bi pri prodajalcu dobil kakšen odgovor v mojem primeru R...x. Razen odgovora, da TMC deluje Live Traffic pa tako ali tako pri nas ne dela in kaj bi to rabil ni bilo pa še za to so rabili več kot teden dni, Pri uvozniku pa razen zelo nepreijazne ženske osebe, da bodo pogledali kako je z to stvarjo in da me bo moj prodajalec obvestil z odgovorom, ker oni ne kontaktirajo z strankami ni bilo. Seveda od prodajalca ni bilo niti klica. Žal se vidi da pri nas ni Evropa ampak balkanski sistem prodaje. Koliko sem zadovoljen z avtom sem na drugi strani z neodzinvostjo prodajalca in poslednično uvoznika izredno nezadovoljen. Podobono je bilo tudi z dobavo avtomobila ... . Žal dober avto katerega uvažajo in prodajajo napačni ljudje.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
in kaj bi ti pravzaprav rad dosegel? da ti dajo nekaj za kar ze sam ves da ne deluje. a mislis da bos s svojim klicem resil ves problem. slava ti. konec koncev,kje pa pise da si omenjeno zadevo sploh placal da jo sedaj zahtevas. nekje se pa tudi mora poznat razlika v ceni avta v Slo in Fra. ce proizvajalec prispara pri plačilu licenčnine pac j.ebi ga. se pri nutelli sparajo. ampak tipicen slovencek bi imel vse in se vec,p se kaksen zastonj servis zraven, ker je ob tem duševno trpel zardi svoje majhnosti.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Tomtom live v sloveniji deluje in zame presenetljivo dobro vsaj kar se tiče Ljubljane... Je pa to dokaj novo in zato tudi naši prodajalci in uvoznik očitno ne vedo. Glede aktivacije pri nas pa sem jaz kaj hitro obupal in se s tem več ne obremenjujem. Imaš dve opciji, kot je nekdo že povedal se zapelješ do avstrije in tam vprašaš da ti aktivirajo ali pa plačaš kot sem sam.
 

Jure

Zelenc'
10. jul 2018
2
3
1
in kaj bi ti pravzaprav rad dosegel? da ti dajo nekaj za kar ze sam ves da ne deluje. a mislis da bos s svojim klicem resil ves problem. slava ti. konec koncev,kje pa pise da si omenjeno zadevo sploh placal da jo sedaj zahtevas. nekje se pa tudi mora poznat razlika v ceni avta v Slo in Fra. ce proizvajalec prispara pri plačilu licenčnine pac j.ebi ga. se pri nutelli sparajo. ampak tipicen slovencek bi imel vse in se vec,p se kaksen zastonj servis zraven, ker je ob tem duševno trpel zardi svoje majhnosti.
Pa sva prisla do bistva. V 1 mesecu mi ni nihce znal dati odgovora ali je storitev vkljucena v ceno avtomobila ali ne. Zal je zame to nesposobnoat oziroma aroganten odnos do nas - strank. V dobi v kateri smo bi lahko uvoznik priskrbel odgovor na vprasanje katerega najbrz nisem postavil samo jaz in ga posredoval prodajalcem.
Kar se pa majhnosti tice - majhen ovencek si mogoce ti, jaz pac delam z tujino in nocem nic vec in nic manj kot placam. Rad pa vem kaj dobim za denar ki ga placam. In se enkrat - prodajalcem se sanja ne o TT live services in da se to da doplacati. Se bolj zalostno pa se mi zdi da pri nas ne mores dokupiti storitve ki deluje tudi pri nas in moras to opraviti preko francoske strani. Zame je to nesposobnost slovenskega uvoznika.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Hvalil se, kako je dal nekaj k€ za dodatno opremo in bil tiho ker so ga na suho nategnili saj ne dela tako kot si je predstavljal. Tipicno za alter.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Pa sva prisla do bistva. V 1 mesecu mi ni nihce znal dati odgovora ali je storitev vkljucena v ceno avtomobila ali ne. verjetno zato ker se ubadajo s 100 takimi, ki sprašujejo stvari, ki jih že sami vejo.Zal je zame to nesposobnoat oziroma aroganten odnos do nas - strank. V dobi v kateri smo bi lahko uvoznik priskrbel odgovor na vprasanje katerega najbrz nisem postavil samo jaz in ga posredoval prodajalcem.
Kar se pa majhnosti tice - majhen ovencek si mogoce ti, jaz pac delam z tujino in nocem nic vec in nic manj kot placam. Rad pa vem kaj dobim za denar ki ga placam čestitam da delaš s tujino, res impresivno-pa greva še enkrat-ali ti je kdo ob nakupu obljubil da boš lahko koristil TT Live in ga sedaj ne moreš.? In se enkrat - prodajalcem se sanja ne o TT live services in da se to da doplacati. Se bolj zalostno pa se mi zdi da pri nas ne mores dokupiti storitve ki deluje tudi pri nas in moras to opraviti preko francoske strani. Zame je to nesposobnost slovenskega uvoznika.tu gre bolj za francosko ignoranco-pa glede na to, da delaš s tujino, verjetno veš kako tujci gledajo na slovenski trg-za tistih max 3000 PSA vozil z navijem ki se bodo prodali v SLO, jim tako dol visi

pa daj, ko si že tolko v elementu, piši še na Google zakaj vsi v Sloveniji prodajajo Android Auto, pa ga ni mogoče v SLO najti na Google Storu. sami nateguni ane...
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Če piše v prospektu da TT live deluje, vendar storitev v SLO ni podprta, torej bi zadeva morala delat vsaj v tujini.
 

blo

Zelenc'
3. feb 2015
2
0
1
Je pri posodobitvi kart potreben "licence file", ki je omenjen v navodilih za posodobitev ali so dovolj datoteke/mape za navigacijo, prvič bom nadgrajeval...
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Tomtom storitve naj bi pri nas začele delovati letos konec leta ali spomladi let 20...To je neuradni odgovor serviserja, zastopnik ne da od sebe nobenega pravega odgovora, samo naj se obrnem na svojega serviserja...
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Saj storitve pri nas že delujejo (promet,zapore,dela na cesti,cena bencina itd.), samo naši jih nemorejo aktivirat. Jaz sem sedaj vzel že za drugo leto preko mobilne aplikacije .

p.s. Danes prišla nova verzija kart: 12.0.0