Nategatorji !!!!

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Čeprav po mojih info AI Avto v osnovi naj ne bi imel slabih avtov. No, zgornje X5 zagotovo niso oni zbijali...
smile-1.gif
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
45
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Kje točno so garantirali za kilometre? Tukaj ne...



Tisti drugi natisnjen list je pa zakonsko obvezna 1 mesečna garancija na rabljeno vozilo, katera pa ne zajema nobenega jamstva na "realne" kilometre.


Na posnetku rece da je dobil pisno tudi da so kilometri ta pravi kar pomeni goljufijo in tukaj na sodiscu dobi.... Skoda ker ne bo objavljeno kako se potem to razplete cez par let...
smirk-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Mislim...gre kupit BMW-ja za 18k in ga ne pelje na uradni servis pred nakupom... to mores bit genij. Sploh d aga peljes po nakupu. Pa tudi dvomim da je sprejemnik sam od sebe sel preverjat zgodovino po izpisu na keyreaderju. Verjetno ga je lastnik prosil naj preveri. Isto bi lahko storil pred nakupom. Pol pa se pove, da je realna vrednost avta 4-5k eur... Je tud tale mozak svojega dnarja vreden.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Je bil pa poceni...

Tukaj smo se ze naucili, da so pooblasceni prodajalci in serviserji lopovi, barabe, zlatarji in samo studente in vajence zaposlujejo. Zakaj neki bi ga potem pred nakupom peljal na pooblascen servis na pregked, ko,bo pa poobpalcen serviser za tistih pet minut, kolikor traja priklop na tester racunal XY EUR, prokoeta banda pokvarjena, ker lokalni mehanik vse to ugotivi brez testerja, ker ve vec od pooblascenega studenta, ki nima pojma...

bonk.gif


Malo sarkazma, sorry...
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Mislim...gre kupit BMW-ja za 18k in ga ne pelje na uradni servis pred nakupom... to mores bit genij. Sploh d aga peljes po nakupu. Pa tudi dvomim da je sprejemnik sam od sebe sel preverjat zgodovino po izpisu na keyreaderju. Verjetno ga je lastnik prosil naj preveri. Isto bi lahko storil pred nakupom. Pol pa se pove, da je realna vrednost avta 4-5k eur... Je tud tale mozak svojega dnarja vreden.

A zdaj je pa kupec kriv, da so ga nategnili? Namesto da bi zaprli lopove.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Na tej strani Trojan je več onkrajtrojancev kot onkraj Trojan. Letališka recimo ne samo da je onkraj Trojan, ampak je že prav Šentjur z okolico.

Samo štajerci tega ne razumejo in potem pyzdijo če kdo omenja pravo/nepravo stran Trojan.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Poglej na zemljevid kje je Letališka cesta in potem probaj še enkrat ugibat kaj sem v resnici napisal.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Mislim...gre kupit BMW-ja za 18k in ga ne pelje na uradni servis pred nakupom... to mores bit genij. Sploh d aga peljes po nakupu. Pa tudi dvomim da je sprejemnik sam od sebe sel preverjat zgodovino po izpisu na keyreaderju. Verjetno ga je lastnik prosil naj preveri. Isto bi lahko storil pred nakupom. Pol pa se pove, da je realna vrednost avta 4-5k eur... Je tud tale mozak svojega dnarja vreden.

verjetno je hotu it narest rezervni ključ, ker je reku da mu ga niso dali ob prevzemu

če bi mu dal že v štartu verjetno nebi nč ugotovu
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...

Kupec je bil nategnjen to je dejstov...je pa že sam veliko s tem pripomogel da je nategnil sam sebe, kot je že nekdo pisal ta model X5 s s 130t km že takoj smrdi, to so avti kateri so namenjeni in so bili kupljeni da se dela 50t km plus na letni ravni, pa še malo sem rekel. Sicer dobiš tudi takega ki ni bil namenjen temu ampak je ze skoraj nemogoče, če ne je pa cena dosti dražja. Znotraj in zunaj je takšen avto lahko pri 300t km kot nov če tako lahko rečem. Tudi ta prodajalec ima večina avtov iz uvoza, od leasing hiš, in kilometri so tam bolj ali manj realni, se mi dozdeva da je ta avto verjetno prišel v menjavo za kaj drugega. Bi pa res takšen avto moral peljati na servis (že Cosmos je je 500m stran), pol pa šele kupit, če bi prodajalec mutil...pač bi reku adio.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tonek

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Renault-Nissan je s 15.1 dvignil cene vseh Renaultovih vozil, korigiral opremo, opcije... V tvoj info. Tako kot to naredi vsak prodajalec oz. uvoznik.
Se pa očitno tale tip poslužuje enake taktike kot Malgaj v Ljubljani... Je imel tudi moj avto (ki je bil že zaaran s minimalnim financiranjem, ga nisem hotel prevzeti ker je manjkala kljuka) lepo med oglasi za prodajo... Če bi hotel pa točno tistega pa bi bilo... gospod, ravno pred 10 minutami smo ga prodali, žal. Imamo pa še tega, pa tega in tega na zalogi...
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.446
17
38
Ravno zato fordov na avto.net sploh ne gledam že par let.
npr. veliko Kug za 21k, potem pa spodaj kot si napisal oprema za 2.3k
stupid-1.gif


ni nekega pravila ali zakona, ki pravi, da morajo biti objavljene cene končne?
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Ogledujem si nek avto, ki ga prodaja firma, bil je uvožen, ima pa samo en ključ.

Ali zaradi tega lahko kaj sumim na kakšna čudna posla in je treba več previdnosti pri nakupu, ali pa je to pač običajna stvar in ne nakazuje na nič sumljivega?

Kako lahko nekdo izgubi toliko ključev?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Pred več kot desetimi leti sem kupil precej novo vozilo (srednjega razreda, ta vozila radi "odtujujejo"), uvoženo iz tujine, s samo 1 ključem. Do danes se ni zgodilo nič, pa čeprav me je v začetku skrbelo enako kot tebe. Res pa je, da je danes to vozilo vredno samo še drobiž in en piškot, ...
 

Podobne teme