Nasvet pri nabavi vrtne kosilnice

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Fak, hvala k si se spomnu na tole temo, js sm cisto pozabu na njo. Pol kmal sm kupu gardol gbm-e51rhwe. Ubistvu prestrihana moja prva izbira iz hoferja, samo drazja (pa 5 let garancije)
frown-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Še kakšen pametna ideja, glede na to, da so tudi širine 61 cm in imajo zadaj prezračevalnik zemlje/trave in ljudje kosijo hišne zelenice?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Pomojem mora bit to glasno v 3PM....motor plus tisto hrescanje nozev (glede na ropotanje rocne varijante)
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
A ima kdo izkušnje s tem? Kosilnica na zračno blazino?

flymoxl500zweefmaaier3.jpg
 
Nazadnje urejeno:

bisnen

Pripravnik
9. maj 2008
400
0
16
Ni primerna za naklone, ker celo težo držiš z rokami (pri smeri ne pomagajo kolesa in zdrsne po brežini). Po ravnem in okoli ovir je v redu.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Hvala! Imam polno dvorišče dreves in grmov, pa gledam malo YT posnetke in bi to v tem primeru prišlo v poštev.
Nakloni so minimalni.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Tole se kaj bolje obnese, kot navadne rotacijske:

Atco-Royale-B30-cylinder-mower-a.jpg
?
ta zadeva je (kolk sem se jaz pogovarjal z tipom, ki to uporablja) je veliko boljša od teh naših rotacijskih kosilnic. Je pa tudi dosti dražja.
Se je ne splača imeti za kakšen "travnik" okol bajte. Če imaš pa urejeno zelenico z lepšo travo, je pa zadeva super.
Rotacijska kosilnica travo odseka, ta jo odreže. Pri vsaki košnji teren malo tudi povaljaš. poravnaš razne grbinice od glist..............., odzadaj ti pa še razrahlja zemljo in omogoči boljše namakanje oz. vodo lepše zemlja vpija (posebej pri zbiti zemlji)
Kolk pa to stane??
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Fak, hvala k si se spomnu na tole temo, js sm cisto pozabu na njo. Pol kmal sm kupu gardol gbm-e51rhwe. Ubistvu prestrihana moja prva izbira iz hoferja, samo drazja (pa 5 let garancije)
frown-1.gif

je res ista? Kolk stane v BAUBAU?
Ker tudi jaz sem gledal tole iz Hoferja ampak sem prospekt v roke dobil v ponedeljek, zadnjo pa so prodali v nedeljo
frown-1.gif
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
aha 350 v hoferj ujaz sem gledal eno drugo,...tista kosilnica s tvojega linka pa je iz nemškega baubaua ,...pri nas take ni ker sem lih prejšnji teden gledal?!
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Citat:
Uporabnik Accord pravi:
Hvala! Imam polno dvorišče dreves in grmov, pa gledam malo YT posnetke in bi to v tem primeru prišlo v poštev.
Nakloni so minimalni.
Vrži ven vsako leto 1/2 posajene šare in bo košnja postala hitrejša
evil.gif
.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik Accord pravi:
Hvala! Imam polno dvorišče dreves in grmov, pa gledam malo YT posnetke in bi to v tem primeru prišlo v poštev.
Nakloni so minimalni.
Vrži ven vsako leto 1/2 posajene šare in bo košnja postala hitrejša
evil.gif
.

Bi, pa ne smem.
frown-1.gif