Nastavitev - Lg lcd tv univerzalni daljinec

Filter

Pripravnik
30. mar 2009
73
0
6
www.spletnapot.com
Pozdravljeni

Zanima me, če ima kdo izkušnje za nastavitvijo daljinca pri lg lcd tv-jih. . In sicer za model LG LH3000.

Dejansko bi rad na daljinec od tv-ja naštimal še upravljanje za telemachovo digitalno tv. Potrebuje se kodo za telemachovo digital škatlo in pa nekaj napotkov kako sprogramirat daljinec.
Sicer so si daljinci med različnimi modeli dokaj enaki, tako da bo prav prišel tudi kakšen nasvet od lastnikov drugega modela.

Hvala

p.s.
sem klical na telemach za kodo od sprejemnika, pa pravijo da mi kode da bi si nastavil univerzalni daljinec ne morejo dati
a naj nebi ble tele kode splošno znane ?
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kode niso splosne... ampak ima vsak svoje... tako, da ce se da tvoj daljinec sploh programirat, bimoral iskat navodila pri LGju ...

Lahko pa kupis kasnega univerzalnega... Jaz imam enega Philipsa, ki je bil v BigBangu okoli 20€ ...

http://www.bigbang.si/zvok/dodatki-in-oprema/daljinski-upravljalniki/431479-philips-sru5130-daljinec
sru-5130.jpg

 

Filter

Pripravnik
30. mar 2009
73
0
6
www.spletnapot.com
hmm... se mi zdi potratno kupovat nov daljinec, ko pa se načeloma da kontrolirat druge naprave z daljincem od tv-ja, plus da je daljinec od tv-ja zelo pregleden, z velikimi gumbi, super za malo starejše.

Trenutno se potrebuje samo še kodo od Handan cv5000, 6000 sprejemnika
 

Filter

Pripravnik
30. mar 2009
73
0
6
www.spletnapot.com
Sprobaval sem na daljincu od lg6000 modela, ki je ziher univerzalen, vsaj po manual-u. Našlo se je par kod za handan od drugih proizvajalcev univerzalnih daljincev, a zaenkrat nobena ne prime. Kako nastavit se je že pogruntalo, sbt->power+mute(naenkrat)-> vpiši kodo->menu(shraniš), manjka še koda
tongue-1.gif

LG_MKJ40653802.jpg