Nasilne smrti je umrl igralec Gašper Tič

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Slovenska estradna scena pac. Moj frend je cisto random zunaj srecal enega dost znanega igralca in sta ga skupaj pila do 6h zjutraj, nakar rece mojemu frendu ce gresta se k njemu domov naprej pit in je frend sel. Itak je vedu kaj je na stvari ampak je htel se naprej pit in je izkoristitu zastojn alkohol (frend ni gej). Pr njemu doma ga je ene 3x vprasal ce greta onegavit, mu je frend 3x reku ne, un je sel spat frend pa se par pirov spil in sel domov. Verjetno je blo tu kaj podobnega ampak z drugacnim zakljuckom
hysterical-1.gif

Jaz bi se na tvojem mestu tega frenda izogibal. Se prav on pac gre z random folkom k njim domov, ceprav ve da so geji, ampak pac izkoristi to, da bo dobil 2-3 pire zastonj
hysterical-1.gif
Temu bi se reklo: kurbe so, sam dnarja ni!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Slovenska estradna scena pac. Moj frend je cisto random zunaj srecal enega dost znanega igralca in sta ga skupaj pila do 6h zjutraj, nakar rece mojemu frendu ce gresta se k njemu domov naprej pit in je frend sel. Itak je vedu kaj je na stvari ampak je htel se naprej pit in je izkoristitu zastojn alkohol (frend ni gej). Pr njemu doma ga je ene 3x vprasal ce greta onegavit, mu je frend 3x reku ne, un je sel spat frend pa se par pirov spil in sel domov. Verjetno je blo tu kaj podobnega ampak z drugacnim zakljuckom
hysterical-1.gif

Jaz bi se na tvojem mestu tega frenda izogibal. Se prav on pac gre z random folkom k njim domov, ceprav ve da so geji, ampak pac izkoristi to, da bo dobil 2-3 pire zastonj
hysterical-1.gif
Temu bi se reklo: kurbe so, sam dnarja ni!
Temu se reče: "Svi smo mi federi, samo para nema". Da celi vic pišem, se menda ne spodobi na tej temi.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
recimo enkrat bobu bob in komunisti nehate prirejati medije. pozarereport malo blizje resnici, ki ste jo rdeci spet priredili.



Minulo nedeljo je kruta in nasilna smrt znanega igralca Gašperja Tiča šokirala kulturno srenjo in slovensko javnost. Toda igralčeva smrt je močno pretresla zlasti slovensko gejevsko sceno. To slednje so mediji javnosti spet zamolčali, čeprav je verjetno res, da številni, tudi novinarji, za "dvojno življenje" Gašperja Tiča niti niso vedeli. No, za novinarje je vedno dobro biti insajder.
* Gašper Tič se je pred leti najprej odselil od soproge, prav tako ali pa še bolj popularne igralke Nataše Tič Ralijan in kasneje sta se medijska zvezdnika tudi ločila. Imata dva otroka. Nataša Tič Ralijan naj bi se ločila potem, ko je izvedela za vzporedno spolno življenje svojega partnerja in kmalu tudi hudo zbolela za tuberkulozo. Ko je premagala bolezen, je močno spremenila svoje življenje in med drugim postala veganka.
Tisti, ki so priljubljeni igralski par poznali bolje, so že takrat pripovedovali, da je bil Gašper Tič do svoje žene Nataše občasno nasilen. Naši viri iz gejevske scene pa zdaj pripovedujejo, da so Gašperja že večkrat opozarjali, naj se izogiba "nevarnih (pre)mladih fantov".
* Nasilna smrt igralca Gašperja Tiča žal v mnogočem spominja na zloglasno "afero Baričevič" ali pa, če hočete, na razvpiti umor slovitega italijanskega modnega kreatorja Giannija Versaceja v Miamiju na Floridi pred točno dvajsetimi leti. Tudi v primeru afere Baričevič je šlo za (še vedno) ne povsem pojasnjeno smrt člana slovenske družbene elite, smrt, neposredno povezano s spolnostjo, in delnim molkom medijev. In tudi v primeru smrti Gašperja Tiča je še vse zelo nejasno: ali je šlo za brutalni umor ali pa za posilstvo in na koncu (prekoračeni) silobran.
* Tudi zdaj, ob smrti Gašperja Tiča, večinski mediji zadržujejo (cenzurirajo) del informacij, povezan z dvojnim življenjem igralca, čeprav je že vsakomur jasno, da ga je prav dvojno življenje prignalo na rob smrti, in čeprav gre za policijske informacije, torej informacije pristojnih državnih organov?! Novinarji časopisa Večer, denimo, podobno kot pri Magni Steyr celo vsebinsko spreminjajo izjave akterjev nedeljske nočne drame in smrti sredi stanovanja na Trubarjevi ulici v Ljubljani. Čeprav je iz policijskih virov prišla izjava storilca Stefana Cakiæa, da ga je Gašper Tič silil v spolni odnos in mu grozil z nožem in da ga je zabodel, ker se je branil, so na Večeru, pazite, zapisali, citiramo, da se Cakiæ "ni strinjal z nekaterimi predlogi" (?!) ubitega igralca. Neverjetno, skoraj noro, kot da bi poročali iz nekega rutinskega dopoldanskega sestanka med dvema uradnikoma.
Sramota za novinarstvo.
* Večina medijev tudi cenzurira informacije iz policijskih virov (vključno z zaklepanjem komentarjev, medtem ko družbena omrežja vrvijo), da naj bi bil Cakiæ pod vplivom GHB, popularno imenovanega "droga za posilstvo" (čeprav policija sama tega ne zanika) in da naj bi omamljenega Cakiæa znani igralec spolno zlorabil. Obratno pa poročajo čisto vse, do zadnjih podrobnosti, češ, Cakiæ naj bi Tiča zabodel enajstkrat, in mediji se tudi niso nič ženirali, da so takoj, že nekaj ur po dogodku, objavili polno ime in priimek "brutalnega morilca", pa čeprav gre za 20-letnega fanta. Večinsko medijsko poročanje gre namreč v smeri obrambe "lika in dela" Gašperja Tiča, člana družbene elite, slovenske visoke družbe.
* Vendar pa niti 20-letni Stefan Cakiæ, ki je samo nekaj let starejši od obeh Tičevih otrok, ni nek "navadni uličar". Je športnik, nadarjeni vratar nogometnega kluba Radomlje, prej je igral za Pečečnikov Interblock in je aktivist društva Mladi zmaji. Tako je skupaj s predsednikom državnega zbora Milanom Brglezom in ljubljanskim županom Zoranom Jankoviæem pred dvema mesecema slavnostno odprl prostore društva Čamac, o čemer je poročalo tudi Delo. Po nekaterih drugih informacijah pa naj bi se Stefan Cakiæ po Ljubljani ukvarjal s preprodajo drog.
KAJ MORAMO ZAHTEVATI OD MEDIJEV? NAJ NIČESAR NE ZAMOLČIJO!
Med novinarji pa spet verbalne debate o tem, ali je pravilno, celo moralno, da se o tem poroča, ali ne? Cirkus delajo celo tisti mediji, ki so pred enim letom, spomnimo, nesrečnega mariborskega ravnatelja "žgali na polno" in vedno poročajo, ko gre za tuje slavne osebnosti. Že videna dvoličnost, deja vu, že dolgočasno. Pogled na rubriko "Najbolj brano" (vir: Najdi.si) pa nam pokaže, da so javnost včeraj najbolj zanimale podrobnosti oziroma okoliščine smrti Gašperja Tiča, ne pa napoved razglasitve sodbe arbitražnega sodišča v Haagu, Magna Steyr ali 2. tir. To je vsa (medijska) realnost. Od novinarjev in medijev pa moramo zahtevati samo eno, to je - da ničesar ne zamolčijo!!!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.553
8.908
113
Jest samo upam, da bo Požar enkrat dobil po parklih zaradi takihle natolcevanj.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Spajky pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:... Siljenje v spolni odnos ni v čisto nobenem primeru nič drugega kot posiljevanje !
Po moje NE ! Spolno nadlegovanje NI isto kot Posilstvo ! (oz. Rape vs. sexual herrasment) ...
rolleyes-1.gif
ravno v anglosaški zakonodaji so te reči precej sive ko gre za sploni napad na moškega. posilstvo moškega v anglosaški zakonodaji praktično ne obstaja.
res ne uporabljat anglških besed ko ne veš ozadja zakonodaje.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Ravno to sem Demzu hotel dopovedat. On pa na koncu o licemernosti. Pa saj smo o tistih dveh na Krškem polju tudi spisali 10 strani. Teden dni se ju je vlačlo po medijih, eden je šel v pripor, sojenja pa še po mojem ni. Tako se bo tudi tega igralca pozabilo. Čez dva meseca se ga bomo spomnili le če bo ponovitev Firbcologov na RTVSLO.
Sam sem na začetku tudi nasedel geyevski zgodbici, samo ko sem pa morilca videl, sem obrnil ploščo. Hudo dvomim v zgodbo, da je morilec slučajno prijateljsko po prekrokani noči, prišel k žrtvi še na zadnji viski z kocko leda. Prej bi rekel, da mu je morilec sledil z gesto "Vrnil mi boš, pa če te do groba spremljam". Ne vem... taka zgodbica se mi plete po glavi.
samo sedaj pa ne vem ali izgled določa spolno usmerjenost ali spolna usmerjenost določa izlged. in če kako se potem to odraža.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik ALTF4 pravi:
recimo enkrat bobu bob in komunisti nehate prirejati medije. pozarereport malo blizje resnici, ki ste jo rdeci spet priredili.

Pa ko teb baba ne da, so tud komunisti krivi, pa če se ti mlek skisa (kaj druzga se ti očitno je že)?
evil.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Prav je, da se vse pove in verjamem, da se marsikdaj ne. Vendar v tem konkretnem primeru tudi pri Požarju ne vemo, če smo zvedeli vse, ali pa smo v resnici zvedeli samo pravljico, ki jo je na hitro nekdo spesnil. Viri niso nikjer navedeni, policija še ni imela tiskovne konference, tako da so "policijski viri" pod hudim vprašajem, "viri" iz gejevske scene pa tudi.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
No, desni so v tej situaciji rahlo zmedeni, ker ne vedo ali naj udrihajo po čefurju (50% - 100% čistost) ali po kulturniku (brez trdnih dokazov, da je obenem tudi istospolno usmerjen). Sicer pa imam občutek, da se desnim bolj dvigne na derpeta, kot na čapca in v to smer teče tudi javno linčanje...pokojnega kulturnika.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
A te boli ker tvoji čefurčki delajo povsod neumnosti? Prejšni dan je bil članek kako je čefurska združba izsiljevala podjetnike, potem umori, kraje, v SLOVENIJI ime čamac......je pa škoda da ste levaki taki hinavci in skrivate vse anomalije katere se primete. Pa tako liberalni ste.
 

fujtajksel

Pripravnik
4. sep 2014
167
5
18
Citat:
Uporabnik ALTF4 pravi:
recimo enkrat bobu bob in komunisti nehate prirejati medije. pozarereport malo blizje resnici, ki ste jo rdeci spet priredili.
...
Nasilna smrt igralca Gašperja Tiča žal v mnogočem spominja na zloglasno "afero Baričevič"
...
Sramota za novinarstvo.
[

Dej no, porabil celo stran, ampak kljub temu prav neodgovorno izpustil polovico tračev, začenši s francosko tujsko legijo.
Tu ena politična stran načrtno dela politične projekte iz naslajanja nad tujimi spolnimi praksami.
Dejansko pa gre le za žalostno zgodbo iz črne kronike. Ne veš kaj je kdo z drogo počel na skrivaj ali zavestno, kdo je kaj s kom počel in koliko problematično je to bilo, kdo je res prvi pograbil nož, je šlo za v afektu prekoračeni silobran ali si mogoče osumljeni želi zmanjšat krivdo z igrajnem vloge žrtve... Trenutno predvsem stvar organov pregona in vprašanje če bodo kdaj prišli do razumnega deleža resnice.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ksz

A mi lahko prsim kdo 1X za zmeri razloži, kako enim rata v vsako jebeno temo uplest komuniste? Pa ta bele? [cenzura] jim materina no.....pa da se to 1X za vselej ne more spravt u red? Jebomater ej...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jej kok imaš pa ti en lep avatar!
aplauz.gif


Jaz imam tudi nekaj podobnega
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej to bi lahko naredil že takoj na začetku teme, po kakem četrtem ... petem postu. Spremenilo se pa ne bo nič. Pač radi klepetamo, tako kot ene take babe
aplauz.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Sam res, jaz ne razumem zakaj še jih ta požar ni nikoli dobil po p....

povsod vtikujem svoj nos, še Magma zna zaradi njega odit iz Slovenije, res ne morem vejret da ga nihče ne pritisne.

 
Nazadnje urejeno:

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
A ti bi tepu novinarje. Kr se tiče pa Magme imaš kup uspešnih domačih podjetij, ki bi radi tako subvencijo in kmetijsko zemljo po 10€ m2. Je pa zanimivo enim nepovratne subvencije, zemljo, vmešavanje v lokalne postopke. Enim pa Furs kontrole in birokratiziranje.

Jest bi prej reku, da bi mogle it slovenske firme iz Slovenije, ki imajo visoko dodano vrednost. Toliko enakosti.

Požar je pač trač novinar so what? Če pa nekemu kulturniku rečejo feget je pa vse narobe. Zanimivo pa je, da ti kvazi liberalci kažejo na vzen neke ljubečo, pravično nediskriminatorno osebnost.

V real lajfu so pa perverzija, nasilnost, vulgarnost..... Čapac ga zastonj ni štihal, ker če ne gre za rop je mogl bit nekaj takega. Tud tako štihanje ni hladokrvni umor, ampak je afekt.

LGTB pa bi zganjal vik in krik, če nebi bila gejevska scena. Če bi bilo obratno pa človeka na prvi strani poleg slikovnega materjala analizirali. Zraven bi bilo kup pogovrnih oddaj o strpnosti, ter še pet parad ponosa.

Vendar, ko gre za pedra je vse ok.......
kultura je važna

Ko gre za nekega kmetavza, ki rukne nekega pedra, ki se pači in provucira, takrat je pa konc sveta.
je desničar, nestrpnež, runkl........

In na Studio City se povabi tri [cenzura]čine z petokrako zvezdo in vsi udrihajo čez nestrpnosjo. Čeprav je ta kmetavzar, samo ruknil pedra na gobec.

To je scena v Sloveniji. Si kul če hodiš na parado ponosa, čeprav pedra niti pošlatat nočeš, ker se ti gnusi in si brišeš roke z alkoholnimi robčki.

Medtem pa maškare imajo parado ponosa, da se v javnosti ližejo in plešejo sambo v tangicah.

liberarno ni kej....

Ko rečeš hillbilly kmetavzarju je vse ok, ko rečeš lej jo opico pedersko k se pači si pa nestrpnež.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
heh kako se rdeckarji razpizdijo, ko jim stopis na rep. hitro, prehitro pokazejo svoj pravi jaz. pa polna usta strpnosti so jih. kje je ta sedaj se sprasujem.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.465
113
Če je kdo liberalc, še ne pomeni, da bo pustil vsakemu majmunu otresati gobec.
Če bi rad lapal brez meja, si moraš omisliti anarhijo. Pa še tam ti ne bo dovoljeno vse.