Umrl je Janez Zemljaric - dostojna tema

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
Well…

imel je svojo zgodovino… razocaral je veliko slovencev. Bil je oficir organizacije ki jo spostuje veliko slovencev.

bil je slovenec in umrl je.

tisti ki mu ne naklanjate lahke zemlje, verjamete v poracunanju racunov po smrti… Bog je milosten, bodote tudi vi.

bil je sposoben. Sicer ne bi imel takega vpliva. No sedaj pa zares - vasa mnenja, brez osebnih obtozb in gneva. Bil je nas sonarodnjak.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in BuDi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
razumem dvom. Ampak - vsak potrebuje drugo priloznost. V resnicnem zivljenju je on ni moral dobiti. Niti je ne bi bil sposoben izkoristiti.

danes je mrtev, ne more niti skodovati.
In ce zelimo tej nasi domovini dobro se moramo otresti zlobe in sovrastva. Tudi do tistih ki so zatirali somisljenike. In potrebno je analizirati kako so delovali ti ljudje in del tega so mnenja.

ampak ce en napise: naj mu bo tezka zemlja… s tem ni prispeval. In ni bil boljsi. Zelimo boljse ljudi - ne enaki ki malo bolj tulijo v enak rog kot mi.
 
razumem dvom. Ampak - vsak potrebuje drugo priloznost. V resnicnem zivljenju je on ni moral dobiti. Niti je ne bi bil sposoben izkoristiti.

danes je mrtev, ne more niti skodovati.
In ce zelimo tej nasi domovini dobro se moramo otresti zlobe in sovrastva. Tudi do tistih ki so zatirali somisljenike. In potrebno je analizirati kako so delovali ti ljudje in del tega so mnenja.

ampak ce en napise: naj mu bo tezka zemlja… s tem ni prispeval. In ni bil boljsi. Zelimo boljse ljudi - ne enaki ki malo bolj tulijo v enak rog kot mi.

mislim da oba veva zakaj je ni dobil oz če jo je dobil zakaja je ni izkoristil.. pri cekinih, oblasti se vse konča, tako da če daš na tehntnico na eno stran drugo možnost ki prinese bogsigavedi kaj, na drugo pa cekine, kam misliš da se bo nagnila?

o ostalem ne bi, ker je potrebno najprej pri sebi začeti (kar se boljšega jutri tiče), že tule cel kup ljudi pade.Nima smisla razpravljati, ker taki smo, da bi se naredilo korak v kaok drugo smer pa je skoraj misija nemogoče
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Temo v kateri sem hotel izraziti svoje spoštovanje so mi zaprli, zato moram to storiti tukaj.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
Naj en zbriše to temo.

Ker ne moreš na silo pozitivno ("spoštljivo") pisat o kar vsakemu.

Da pa bi pisal samo jagodni izbor tistih, ki so ga "spoštovali" pa nima smisla. - Razen če sami sebe radi berejo in se med sabo trepljajo po rami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Well…

imel je svojo zgodovino… razocaral je veliko slovencev. Bil je oficir organizacije ki jo spostuje veliko slovencev.

bil je slovenec in umrl je.

tisti ki mu ne naklanjate lahke zemlje, verjamete v poracunanju racunov po smrti… Bog je milosten, bodote tudi vi.

bil je sposoben. Sicer ne bi imel takega vpliva. No sedaj pa zares - vasa mnenja, brez osebnih obtozb in gneva. Bil je nas sonarodnjak.
Izrekam moje sožalje svojcem.

Pustil je svoj pečat ljudem.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Brez Zemljariča bi trajalo veliko dlje, da bi prišli do Kliničnega centra in Cankarjevega doma. Bil je zelo sposoben organizator in znal je tudi udariti po mizi, če se je kaj zatikalo. Kar se je pa dogajalo v zadnjih 30 letih, naj pa pove zgodovina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Svobodnjak

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
Definitivno je bil sposoben oziroma odlično povezan glede na to da je toliko let uspel voditi vse niti v UKC kar se dobav tiče. Bo pa zanimivo kdo bo njegov naslednik. Nekaj se omenja Miklavčiča
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Definitivno je bil sposoben oziroma odlično povezan glede na to da je toliko let uspel voditi vse niti v UKC kar se dobav tiče. Bo pa zanimivo kdo bo njegov naslednik. Nekaj se omenja Miklavčiča
Tole kar pišeš bi bilo v vsaki normalni demokraciji za sodni pregon.
Kakšen naslednik neki, pa saj ni javno zdravstvo privat družinska firma.

Da se je sploh dovoljeval obstoj in poslovanje takega kot je zemljarič bi moralo pognati narod na ulice.

Pri nas pa se ok, brez težav....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Bajkman
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.