naročanje aliexpress

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
hvala!
to s prvega linka sem že sam našel. zato sem tudi že zgoraj spraševal v kaki škatli pridejo in kak je notranji vložek.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
sej pr vseh mislim da piše da ne pridejo v škatli, lahko jo dodatno zahtevaš ob naročilu
smile-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Kaj pa vem za kaksno resno uporabo jaz nebi narocal ponaredkov. Za obcasno sprehajanje in za otroke ki jih itak prerastejo v sezoni bi pa z aliexpress narocil. Tudi sam sem jih narocil za hci ki itak razjebe vse cevlje
smile-1.gif

Ko sem narocal sem opazil da nimajo vsi istih ponaredkov preverite med komentarji. Nekatere ful grajajo druge ful hvalijo.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
zadnji.....pred pol ure se je začela 24 urna akcija....

nekatere cene so prav neverjetne....
cool-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
lahko kdo poda link od dealerja, od katerega je že kupil kvalitetne salomonke?
hvala

lahko tudi kaj drugega, tehničnega, da je OK kvaliteta
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
jaz bi si marsikaj naročil, če bi vedel, da dobiš brez težav
recimo neko no-name goretex jakno ter hlače - znamka ni pomembna, glavno, da ni kopija (zaradi zaplembe) in da gre vse v enem mesecu brez težav skozi
če bi kdo od zadovoljnih kupcev v tej temi podal link ter mnenje bi bilo super
kje se da videti komentarje? ebaya sem vešč, alibabe žal ne...
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Konetarje vidiš spodaj pod izdelkom zavihek "Feedback"

V enih primerih sem videl v komentarjih objavljene fotke jakne, ki jo je kupec prejel.

Ali je original ali fake pa boš zelo težko iz oglasa videl. Če hočeš bit 100%, si lahko rečeš, da je vse fejk.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz sem salomonke normalno dobil samo carina je bila za placati.

Drugace narocanje na aliexoress se mi zdi bolj varno kot na ebayu. Na ebayu vsak drugi nakup nekaj ne stima ali prepozno pride ali ne pride ali res skart roba... Aliexpress zaenkrat vse v redu.