Nalimajte gole slovenke II.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Za moške pa so kriteriji SEVEDA popolnoma drugačni (preberi reakcijo javnosti)....
 

Priponke

  • deda_umro_na_jebanju.jpg
    deda_umro_na_jebanju.jpg
    59 KB · Ogledi: 1.526
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Tole pa si mi gladko podtaknila.

O starejših damah (nad 30 let) ne razmišljam niti v nabolj grozovitih sanjah. Taki scenariji pri meni nimajo možnosti...

Ob čem takem pa takoj začnem razmišljati o samomoru:
tisto je odgovarjala caplu... zgleda te demenca matra oziroma neka oblika... pa še [cenzura] prve klase si. ****** se ker te mlade nočejo (so vsaj pametne da se ne pečajo s tekim revežem kot si ti da jim niti 50€ ne more ponudit) sam pa nekaj izjavljaš da nad 30 pri temi nimajo šanse... ne vem al ti vročina res tako škodije ali se samo dober komedijant...ampak pomoje je prvo.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
tisto je odgovarjala caplu... zgleda te demenca matra oziroma neka oblika... pa še [cenzura] prve klase si. ****** se ker te mlade nočejo (so vsaj pametne da se ne pečajo s tekim revežem kot si ti da jim niti 50€ ne more ponudit) sam pa nekaj izjavljaš da nad 30 pri temi nimajo šanse... ne vem al ti vročina res tako škodije ali se samo dober komedijant...ampak pomoje je prvo.

Pejd nazaj pod skalo.

Bomo videl, kolk jih boš ti ulovil pri 70-ih in po kakšni ceni... :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
zakaj bi jih pa lovil? pač star si in boš kmalu pod skalo pa če jih še tako poskušaš loviti pa potem pizditi ker nekam pošljejo tebe in tvojih 5€, ki jih okoli raskazuješ

Tudi ti boš nekega dne pod skalo (ali cipreso), le da 20, 30 let za mano.
Se tega res ne zavedaš?

Ali pa mogoče misliš, da boš na recept od splošnega zdravnika dobil tablete za nesmrtnost? :p
Ja, kdo te bo pa gledal, takega kot si, bedastega, na kugli 350 let?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Tudi ti boš nekega dne pod skalo (ali cipreso), le da 20, 30 let za mano.
Se tega res ne zavedaš?

Ali pa mogoče misliš, da boš na recept od splošnega zdravnika dobil tablete za nesmrtnost? :p
Ja, kdo te bo pa gledal, takega kot si, bedastega, na kugli 350 let?
seveda se zavedam ampak močno upam da pri tvojih letih ne bom lovil 17 letnic samo zato da bi se počutil mladega...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lepo zaobljena vsepovsod ... :p , ne pa tako kot tisti ribežen kot ga vsepovsod najraje tako hvalijo.

Dobraaa, s tako babo imaš kaj počet. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bam88

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.415
113
Sem napisal, da na lastno odgovornost. Kaj misliš, da bom dobre tukaj limal WTF...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.639
6.479
113
Torej je ta rubrika samo za debele, ofucane in Johannesove bivše fafačice?