Nalimajte gole slovenke II.

mai

Zelenc'
9. sep 2018
10
2
3
Če gre za sosedo, jo pa pripravi, da se bo sama nastavila. :)
Mah neeee to je stara prjatlca....sej par let nazaj se je razsla z enim in vem da je dal njene nage slike nekomu ki se ukvarja s tem...pac gre za prjatlco k je soseda ze od malih nog in je res sexipilna tko da bi rad videl oziroma kupil njene slike diskretno seveda....itak nocm da kdorkoli zve za to....sej smo vsi gor zarad tega verjetno da bi videl kaksno znanko ki je po vrh vsega se sexy ;-) tko da ce se ukvarja kdo s tem mi lahko pomaga proti placilu ce ga zanima drgac pa jebat ga je pa nam vidu nage :)
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kako pa lahko pridem do tega znanca? Sej tudi ce se obraza ne vidi sej men je to jasno da ne more bit kar vse rzkrito in so privat fotke....sej ni moj namen jih objavljat...je bolj za mojo zbirko....
Mi lahko pises na mail zaradi cen in vsega da ni glih javno?
mai.kotnik@gmail.com

Hvala za zaupanje (za mail). Imam vtis, da si resen. Pišem ti danes, ali jutri.

Mogoče je še kakšen interesent, ki razmišlja bolj "komercialno" in bi poskusil z domačo vsebino dvigniti gledanost svoje strani?
Bi bilo hitro mesečno 70.000 obiskov ali več...

Kužkov, ki mjavkajo, muckov, ki lajajo in posnetkov speštanih biciklistov, ki je preko njih šel šleper, imajo ljudje že poln kovček.
Domača dekliška rit pa je še vedno (in bo tudi v bodoče) dekliška rit.Torej zanimiva za večino moških.

Domače fotke in posnetki vzbujajo pri moških, starih od 18-118 let, razne asociacije in "pišejo" razne scenarije.
Od: "Bi jo peljal na kavo", do "Bi jo nataknil na količek".

En zanimiv domači video, ki v originalu traja 45 minut in nam na začetku lepo predstavi nekaj ulic v centru, nato pa Celovško cesto vse do Merc centra. In nato lepo nazaj v center mesta. Brez hlačk.

Link: na piciklu brez hlačk Mogoče bo za ogled videa potrebna koda, ki je: kolo
 

mai

Zelenc'
9. sep 2018
10
2
3
Hvala za zaupanje (za mail). Imam vtis, da si resen. Pišem ti danes, ali jutri.

Mogoče je še kakšen interesent, ki razmišlja bolj "komercialno" in bi poskusil z domačo vsebino dvigniti gledanost svoje strani?
Bi bilo hitro mesečno 70.000 obiskov ali več...

Kužkov, ki mjavkajo, muckov, ki lajajo in posnetkov speštanih biciklistov, ki je preko njih šel šleper, imajo ljudje že poln kovček.
Domača dekliška rit pa je še vedno (in bo tudi v bodoče) dekliška rit.Torej zanimiva za večino moških.

Domače fotke in posnetki vzbujajo pri moških, starih od 18-118 let, razne asociacije in "pišejo" razne scenarije.
Od: "Bi jo peljal na kavo", do "Bi jo nataknil na količek".

En zanimiv domači video, ki v originalu traja 45 minut in nam na začetku lepo predstavi nekaj ulic v centru, nato pa Celovško cesto vse do Merc centra. In nato lepo nazaj v center mesta. Brez hlačk.

Link: na piciklu brez hlačk Mogoče bo za ogled videa potrebna koda, ki je: kolo
Zelo resen in diskreten....cakam da se oglasis na mail....hvala
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kaj bi moderator malo pobrisal to brezvezno pisarjenje? Prosim.

Veš, večina na domače fotke samo drka.

Drugi, ki pa smo SAMI fotografirali in snemali kurbarijo in fookanje (in to celi dve desetletji!), pa imamo okrog tega še kakšne prijetne spomine, zgodbe.
Ki jih radi podelimo z občestvom. Ker so to zanimive, redke stvari.

Recimo DOSTI BOLJ zanimive, kot nabiranje kostanja...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

joj model, sem poskusal biti tiho a ne gre...

daj ze mir: imam, sem, bi, .... koga boli kuraac za tvoje nakladanje. po vsej verjetnosti si poofukal max tri. tu gor pa se delas, da si hujsi frajer kot HH. spokaj ze v faaaking srbijo na socialno drk....

za "resnega kupca slik":

kar se pa tice "sosede": jaz ti ne verjamem. prej verjamem za izsiljevanje. poleg vsega materiala na internetu, ti bi rad "samo" slike sosede. koga ti farbas?
 

mai

Zelenc'
9. sep 2018
10
2
3
joj model, sem poskusal biti tiho a ne gre...

daj ze mir: imam, sem, bi, .... koga boli kuraac za tvoje nakladanje. po vsej verjetnosti si poofukal max tri. tu gor pa se delas, da si hujsi frajer kot HH. spokaj ze v faaaking srbijo na socialno drk....

za "resnega kupca slik":

kar se pa tice "sosede": jaz ti ne verjamem. prej verjamem za izsiljevanje. poleg vsega materiala na internetu, ti bi rad "samo" slike sosede. koga ti farbas?
Ja zdej a ti verjames al ne to ne morm pomagat ker se itak ne poznamo....mene zanima ona ker jo poznam...in vem da ma slike nekdo ki se ukvarja s tem....sej pac ce bom dobil bom ce ne ne...probam ker bi jo rad videl...izsiljeval pa sigurno nikogar ne bom ceprav ne verjames
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
joj model, sem poskusal biti tiho a ne gre...

daj ze mir: imam, sem, bi, .... koga boli kuraac za tvoje nakladanje. po vsej verjetnosti si poofukal max tri. tu gor pa se delas, da si hujsi frajer kot HH. spokaj ze v faaaking srbijo na socialno drk....

za "resnega kupca slik":

kar se pa tice "sosede": jaz ti ne verjamem. prej verjamem za izsiljevanje. poleg vsega materiala na internetu, ti bi rad "samo" slike sosede. koga ti farbas?

Kdo pa je H.H.? Hitlerjev Hitler?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Ja zdej a ti verjames al ne to ne morm pomagat ker se itak ne poznamo....mene zanima ona ker jo poznam...in vem da ma slike nekdo ki se ukvarja s tem....sej pac ce bom dobil bom ce ne ne...probam ker bi jo rad videl...izsiljeval pa sigurno nikogar ne bom ceprav ne verjames

In misliš, da ti bo poslal vse slike kar jih ima, da ti mogoče uočiš to ''sosedo''?
 

mai

Zelenc'
9. sep 2018
10
2
3
A jih je prvotni lastnik imel za izsiljevanje?

Od kje vlečete te ideje?

Mnogi imamo kup materiala s slovenkami, pa nam še na kraj pameti ne pade, da bi izsiljevali z njimi. Ali objavljali. Ali delili (potencialnim tepcem).
Ah vidm da je tole slo cist predalec....sam sem imel dobro vezo pa po 8 letih koncal in kljub vsemu da imam tono njenih golih fotografij jih nikoli nebi objavil...
 

mai

Zelenc'
9. sep 2018
10
2
3
Aja? A šele po osmih letih ti je prišlo?:eek:
No ja....
Sicer pa se nebi piše narazen. Ne bi. In vse kaže, da tudi ne boš.
Hehe vidim da je tole celo preslo v zelo zanimivo temo...kar se slovnicnih napak tice pa : mislim da (vem da je pre da vejica) pa brez veze govort na forumu kjer vsi ampak resnicno vsi delamo napake in vidm da ste vsi negativno nastrojeni kar pac pove marsikaj....zal...ne razumem pa kaj vi delate na tej strani ce nasprotujete temu....