Nalimajte gole slovenke II.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ja no, mladina ne more vsega vedet, kam bi pa prišli..;) verjetno je videl v kakšnem filmu, da je nek mož nadel ta pas svoji ženi pred odhodom na potovanje ali v boj zaradi zagotovila zvestobe, ključ pa poveril najboljšemu prijatelju,,:D V tem primeru lahko govorimo o kratenju svobode, svobodomiselnosti oz. prisili.
Kot sem pa že omenil, pa obstaja tudi druga plat uporabe teh zadev, ki lahko hudo popestrijo spolno življenje- če si liberalen v sexu, sprobaš sam, če pa nisi, se pa da tudi pogledat v "drugačni sorti" filmske produkcije. :p

Mladina misli, ker ima dostop do interneta/googla, wikija, da s tem "znanjem" drži cel svet za jajca.

Je pa čudno, kako to, da mnogi taki

- ne dobijo dela
- nimajo NITI ENE, najbolj bedne poslovne ideje

Kaj taki počnejo na spletu, nam je jasno. Konzumirajo zgolj in samo bedarije tipa FB, Tweeter, Instagram, itd. Kradejo bogu čas...
In ja, to je nijihova stvar, celo ustavna pravica, če si do teh kritičen, nisi politično korekten.

Ampak taki bodo vse do njihove smrti le STROŠEK in bodo žal ves čas živeli na račun vseh nas, ki smo delali, ali še delate, in imate zato najmanj 300 evrov manjše plače in mi vsaj 150 evrov manjše pokojnine...

In ja, (slovenskim) feministkam deviški pasovi za ženske niso všeč. Izdelek očitno ni politično korekten in bi ga bilo treba nemudoma prepovedati.

Ko pa moškemu take in podobne nataknejo za cel mesec na kurza kletko, ki ima včasih z notranje strani bodice, so pa navdušene....
 

Priponke

  • IMG_5393_p_resize.jpg
    IMG_5393_p_resize.jpg
    57,1 KB · Ogledi: 1.465

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Mladina misli, ker ima dostop do interneta/googla, wikija, da s tem "znanjem" drži cel svet za jajca.

Je pa čudno, kako to, da mnogi taki

- ne dobijo dela
- nimajo NITI ENE, najbolj bedne poslovne ideje

Kaj taki počnejo na spletu, nam je jasno. Konzumirajo zgolj in samo bedarije tipa FB, Tweeter, Instagram, itd. Kradejo bogu čas...
In ja, to je nijihova stvar, celo ustavna pravica, če si do teh kritičen, nisi politično korekten.

Ampak taki bodo vse do njihove smrti le STROŠEK in bodo žal ves čas živeli na račun vseh nas, ki smo delali, ali še delate, in imate zato najmanj 300 evrov manjše plače in mi vsaj 150 evrov manjše pokojnine...

In ja, (slovenskim) feministkam deviški pasovi za ženske niso všeč. Izdelek očitno ni politično korekten in bi ga bilo treba nemudoma prepovedati.

Ko pa moškemu take in podobne nataknejo za cel mesec na kurza kletko, ki ima včasih z notranje strani bodice, so pa navdušene....

OMG in ti se (s to svojo starčevsko miselnostjo) potem še čudiš, če se nobena mlajša s teboj neče niti na kolesu peljat, kaj šele, da bi ti jo dala za povohat al pa vsaj poslikat.......:valjamse:
Mam svoje mnenje tudi o pripomočku na pričujoči sliki , ki menda "svobodomiselnim hudo popestrijo spolno življenje" oz. o psihosexualnem stanju tistega, ki bi mi poskusil navleči kaj takega, samo zdajle nimam cajta, ker mam nek nujni opravek s svojo domačo živaljo :cheer::valjamse:. Saj že veste, bolj ko spoznavam moške......:evil:
Aja pa še nekaj, tok dobro, kot se zna liberalna in spolno osveščena ženska sama zrajcat, jo ne more zrajcat noben tip. In tako ostajate lahek plen za ženske manipulacije. Amen.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
OMG in ti se (s to svojo starčevsko miselnostjo) potem še čudiš, če se nobena mlajša s teboj neče niti na kolesu peljat, kaj šele, da bi ti jo dala za povohat al pa vsaj poslikat.......:valjamse:
Mam svoje mnenje tudi o pripomočku na pričujoči sliki , ki menda "svobodomiselnim hudo popestrijo spolno življenje" oz. o psihosexualnem stanju tistega, ki bi mi poskusil navleči kaj takega, samo zdajle nimam cajta, ker mam nek nujni opravek s svojo domačo živaljo :cheer::valjamse:. Saj že veste, bolj ko spoznavam moške......:evil:
Aja pa še nekaj, tok dobro, kot se zna liberalna in spolno osveščena ženska sama zrajcat, jo ne more zrajcat noben tip. In tako ostajate lahek plen za ženske manipulacije. Amen.

Moj komentar tvojega odgovora na kritike nesposobne, lene, neinventivne mladine: RESNICA BOLI...

Pa še BOLEČ, zelo resničen komentar nekoga drugega s slovenskega spleta:

Pič.koleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.

Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega - male pizdune in pizdunke je treba postaviti na realna tla!

Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet - dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom. :aplauz::aplauz::aplauz:
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Eh Johanes, imela sem že celo disertacijo napisano za odgovor, ampak le-ta je zelo preprost.
Punce/ženske ponujamo samo tisto, po čemer moški povprašujete. Vaš celoten lajf se vrti le okoli pič...zatorej je z njo zelo lahko manipulirati. V osnovi ste precej preprosti, če vam sex štima. Vse je prilagojeno temu.:cool::cool:
Zato ne smeš kriviti pičkolet za to, kakšne so, one se samo prilagajajo povpraševanju in nivoju ter razgledanosti vas, moških.:)
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Kaj točno ti je tako bolj važno? Primerjam s svojim ljubimcem,kateremu pozicija, lokacija (čeravno jo jaz izvedem v obojestransko korist) je najbolj važna, da spzdi katatroafa
v kuhinji tudi mora štimit, ker preostalih 23 ur in 55 mi je še bolj važnih
Ah dej no, Snecer, idiot si, če misliš, da se o tebi nič ne ve. Sem le mamca,ampak...
lej, to sem zbrisala, ne vem zakaj, veš točno ti???
 
I

Izbrisan uporabnik #488

kaj ima pa to veze, če veš kdo sem?
povedal sem ti, kaj je še bolj pomembno, si pač slaba tudi v kuhinji
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ah, Snecer, oprosti, nič nisi kriv, sam spucat sem se mogla....cel lajf mi že govorijo, da sem v nečem slaba, ti si samo dopolnil in dopisal to, kar sem očitno potrebovala. TNX. V bodoče pa bolje, da se ignorirava, ker te bolj težko prenašam, ne vem sicer, zakaj je tako. LP
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Saj se zdaj tudi, samo fotograf je 16 let starejši. ;)

To pa res ne bi smel biti problem, ampak je.

60-letni fotograf je vsekakor manj potreben od 25-letnika in ima, če že, slabšo erekcijo... Včasih celo nobene (če ni nabavil viagro) .
Dober razlog, da mu ga modelka ne zdrka ali pofafa...

In še nekaj: star fotograf ima praviloma več denarja, kot mlad. Torej lahko fotkanje - honorira.

Mlad pa misli, da mora dobiti ful servis zato, ker je mlad, ker ima mogoče jajca malo višje, kot star...
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Eh Johanes, imela sem že celo disertacijo napisano za odgovor, ampak le-ta je zelo preprost.
Punce/ženske ponujamo samo tisto, po čemer moški povprašujete. Vaš celoten lajf se vrti le okoli pič...zatorej je z njo zelo lahko manipulirati. V osnovi ste precej preprosti, če vam sex štima. Vse je prilagojeno temu.:cool::cool:
Zato ne smeš kriviti pičkolet za to, kakšne so, one se samo prilagajajo povpraševanju in nivoju ter razgledanosti vas, moških.:)
Če ni ravno rosno mlada, danes pič.... brez dobrega znanja fafanja ni veliko vredna, mogoče samo izhod v sili, zato pozabi to teorijo, je narobna. Še sploh to velja za starejše dame. :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: johannes

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Če ni ravno rosno mlada, danes pič.... brez dobrega znanja fafanja ni veliko vredna, mogoče samo izhod v sili, zato pozabi to teorijo, je narobna. Še sploh to velja za starejše dame. :fredi:

(Res) dober faf je vreden dosti več, kot povprečen f.uk.
Še posebej za starejše, ki vsekakor NISMO kaskaderji tipa Pegan, Petkovšek.

In dobro globoko grlo je največ, kar ženska sploh lahko ponudi.

In ja, klobaso se vsekakor da naučit goltat in to brez, da se ženska zadavi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Če ni ravno rosno mlada, danes pič.... brez dobrega znanja fafanja ni veliko vredna, mogoče samo izhod v sili, zato pozabi to teorijo, je narobna. Še sploh to velja za starejše dame. :fredi:

Čistuni eni.........si zadnjič sam svaril starejše dame - zobe vun, socialna ne krije!!!!! Zdaj pa tak preobrat. Aja, bojiš se, da smo kot pitbuli - ugrizne, pa ne spusti več.o_O...aaaaauuuuuuuč
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Čistuni eni.........si zadnjič sam svaril starejše dame - zobe vun, socialna ne krije!!!!! Zdaj pa tak preobrat. Aja, bojiš se, da smo kot pitbuli - ugrizne, pa ne spusti več.o_O...aaaaauuuuuuuč

Tole pa si mi gladko podtaknila.

O starejših damah (nad 30 let) ne razmišljam niti v nabolj grozovitih sanjah. Taki scenariji pri meni nimajo možnosti...

Ob čem takem pa takoj začnem razmišljati o samomoru:
 

Priponke

  • Brigitte_Macron.jpg
    Brigitte_Macron.jpg
    55,6 KB · Ogledi: 1.701