Nakup: MAZDA 6 karavan 2.0 D SPORT l. 2004

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Se strinjam. Vendar ne pozabit, da je šlo v tem primeru za 2-letni test Mazde 6 v reviji AutoBuildu oziroma test na 100.000km. In v tem času baje ni bilo niti ene okvare na avtu. Kako je v resnici ne vem, napisal sem samo kar sem prebral.
 

nepomembnez

Pripravnik
9. jan 2009
514
0
16
Jaz na yugo 55 koral tudi nisem imel nobene okvare.
smile-1.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
dajte pametnjakovici razlikovati ze enkrat dizle in bencinarje. dizla japonci se niso naredili normalnega, vsaj takega ne, ki bi zdrzal 200k km brez generalne. bencinarji, razen wankla, ki so ga nesrecno kopirali od merdedesa in ga v vseh letih niso uspeli usposobiti, so vec ali manj vsi ok in nadpovprecjem! Nasplosno pa nic posebnega pac vozilo od a do b. kakovost izdelave pa se zmeraj pod nemskim povprecjem.


Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Kako pa to, da so potem te 6-ice tako drage?
Je po okvarah podoben šmorn, kot kak mondeo...

To se pa motiš. Po testu ADACa 100.000 km je prav ta "stara" Mazda 6 baje najboljši avto kar se tiče vzdržjivosti,nepokvarljivosti itd. Razni MB, BMW in Audi so tako zadaj, da je škoda komentirati. Kolikor se jaz spomnim, pri Mazdi 6 v 100.000 ni crknila niti ena sama samcata stvar, niti žarnica ne. ADAC pravi,da je to merilo za vse avte.

Če rabiš relativno zanesljiv avto (če lahko danes pri avtu sploh govorimo še o zanesljivosti) in ne daš na to kaj bo rekel sosed, je nakup zagotovo dober.

Umrl bom od smeha:)))))) Pokaži mi eno samo Hondo Accord ali pa Mazdo 6, diesel seveda, ki je mela generalko pri normalni uporabi pri 200Kkm?
priden.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Se strinjam. Vendar ne pozabit, da je šlo v tem primeru za 2-letni test Mazde 6 v reviji AutoBuildu oziroma test na 100.000km. In v tem času baje ni bilo niti ene okvare na avtu. Kako je v resnici ne vem, napisal sem samo kar sem prebral.

Aha. Kakšen je bil pa n? Aja, točno, 1.
bonk.gif


Mislim, eni pa imate res zgrešene predstave o pokvarljivosti avtov.

// Sosed Franci ima Fička, ki se mu ni pokvaril že 100.000km, soseda Francka pa Yuga, ki se ji je pokvaril že 3 krat, pa še nima 50.000km. Fičko je gotovo boljši od Yuga!

// Poglejte, na servisih se vidi samo VW in Renault ... to so gotovo slabo izdelani avti. Daihatsujev sploh ni potrebno servisirat!


crazy1.gif