Nakup Lancie Delte - se še splača?

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Nimaš "jajc" za italijana, za hondo, k se ti bo ponoč svetila pa...:p

Drugače pa srečno z njo.

Pa še zrjavela bo kmalu. Je pa notranjost pri hondi res katastrofa, česa tako vesoljskega si nebi nikoli upal kupiti. Jajček drugače kinder jajček. Pa naj bo veliko veselja ob gledanju vesoljske notranjosti.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.575
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ravno ta vesoljska notranjost mi je všeč. ker mi je precej bolj pregledna od obstoječe, plus, da te ob dolgih večernih vožnjah lahko celo zabava.
grin1.gif


dokler se ne bo svetila zaradi opozorilnih lučk, bo čisto okej. sem pa našel en dober članek na temo kupovanja/prodajanja avtomobila in ja, približno vem, kaj vse morava zapisati v kupoprodajno pogodbo, oz. ga lahko, vkolikor bi res karkoli ne štima, na račun nenapisanega ga lahko malce pritisnil. ampak možak deluje pošten in okej, tako da dvomim, da bo to potrebno.

vem pa, kilometri, garancija nujno ... hvala za nasvete, upam, da naju čaka veliko dobrih roadtripov in kilometrov!
smile-1.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
Ne pisat Nekarambolira pač pa Ni bil karamboliran.
evil.gif

Nikoli ni bil karamboliran, v prvi barvi, od prvega lastnika, potrjena servisna knjiga, nikoli potopljen, ne spije več kot liter olja na 1k km ...
tongue-1.gif
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
Ne pisat Nekarambolira pač pa Ni bil karamboliran.
evil.gif

Nikoli ni bil karamboliran, v prvi barvi, od prvega lastnika, potrjena servisna knjiga, nikoli potopljen, ne spije več kot liter olja na 1k km ...
tongue-1.gif

A to koga sploh še zanima?
crazy1.gif
Sem prodajal avto in vsak drugi, ki je poklical, je bilo njegovo prvo ali drugo vprašanje: Dej povej z'ej, kolk maš zadnjo ceno? Ne v kakšnem stanju je avto, ne nič.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.816
113
itak sami dilerji in jih zanima samo cena in čisto nič stanje avta

sem prodal dilerjem iz srbije, ga tud vžgal ni preden je odcolal pa prepisal, pol naju je pa z ženo še domov zapeljal, pa se je nekej pizdil kaj je s kuplengo pa menjalnikom... a [cenzura] ga, zakaj misliš, da je bla najnižja cena za ta model na avto.net?
smile-1.gif


no kar se mene tiče super biznis, hitro in profesionalno iz njihove strani
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
ravno ta vesoljska notranjost mi je všeč. ker mi je precej bolj pregledna od obstoječe, plus, da te ob dolgih večernih vožnjah lahko celo zabava.
grin1.gif


dokler se ne bo svetila zaradi opozorilnih lučk, bo čisto okej. sem pa našel en dober članek na temo kupovanja/prodajanja avtomobila in ja, približno vem, kaj vse morava zapisati v kupoprodajno pogodbo, oz. ga lahko, vkolikor bi res karkoli ne štima, na račun nenapisanega ga lahko malce pritisnil. ampak možak deluje pošten in okej, tako da dvomim, da bo to potrebno.

vem pa, kilometri, garancija nujno ... hvala za nasvete, upam, da naju čaka veliko dobrih roadtripov in kilometrov!
smile-1.gif


To, kar sem napisal, " da se bo svetila ponoči", nisem imel v mislih na opzorilne lučke
smile-1.gif

hint....Fukušima
tongue-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Citat:
Uporabnik Resolver pravi:
Sem prodajal avto in vsak drugi, ki je poklical, je bilo njegovo prvo ali drugo vprašanje: Dej povej z'ej, kolk maš zadnjo ceno? Ne v kakšnem stanju je avto, ne nič.
Easy - 10% višja od oglaševane. Pa naj se brihta...
 

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
jest sem jo kupil 3mesece nazaj 1.6 mjet selectronic pa sem ful zadovoljen, so veliko boljše narejene kot pa recimo alfe 159
 
Nazadnje urejeno: