nakup fejk Rolex ure

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Ali je kdo kupoval že fejk rolex uro in kje jo je kupil?


Za fejk se mi zdi tole kar ok.
Ali se da preveriti vsaj prodajalca da je legit?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.415
113
Meni strani ne odpre. Jaz ne bi nikoli kupoval fake stvari preko spleta. Verjetno sploh ne pridejo, imaš težave na carini, ...

S samim ponaredkom pa imaš potem lahko same težave.

Raje vzemi kakšno uro, ki ti je všeč in si jo lahko privoščiš.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zato, da izpade frajer in upa, da mu bo nasedla kaka keš pička. Tisti, ki ga bodo občudovali, tako ne ločijo med fejk in originalom
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Zato, da izpade frajer in upa, da mu bo nasedla kaka keš pička. Tisti, ki ga bodo občudovali, tako ne ločijo med fejk in originalom

Jp, ena od opcij :)

Me pa res zanima tole, ker...kot ljubitelj ur ugotavljam;

a) načeloma je 98% ljudem vseeno in neznano, kaj imaš na roki in fejk ura itak ne pride do izraza
b) tisti, ki vsaj malo spremljajo zadeve, bodo opazili fejk in izgubiš ves respect
c) kupiš fejk zaradi sebe...a saj sebi ne moraš lagati, da si kao nek majstr (al kaj naj bi taka ure že predstavljala)
d) pa ravno Rolex vedno...pol vsaj fejkaj PP ali VC če si že lažemo :)

Se pravi, vse opcije so slabe.

Recimo pred dnevi sem videl đajota v trenirki, 8 "zlatih" prstanih, 2 "zlatih" lancih in fejk Rolexu. Mi nebi toliko padlo v oči, če model nebi fejkal Daytone rainbow, ki je itak nikjer ne morš kupit, pa tam nad 300.000 eur pride vsaj.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.936
2.418
113
A ni tko, da so ponaredki že nekaj časa zelo dobro in tudi dražji. Opaziš detajle šele zelo od blizu. Po 5ej logiki enega regular rolexa ne bi opazil razlike?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
1684061982606.png
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Torbice lujz viton gledam in se režim tem ki kupujejo original, kake travne doživljajo ko vidijo mladenke ki nikakor nimajo denarja za to kozlarijo in jih nosijo čez ramo.
Crkujem od smeha.

Več je ponaredkov bolj bodo te precenjene kozlarije po omarah ostale.
Isto je bilo z spajderjem in bosanskim spajderjem.
Ljudje so imeli drage spajderje po omarah, ker nisi ločil originala od ponaredka
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Kar sem gledal tile so najboljši...

1684062240517.png


Noben ti ga ne bo na roki gledal, če je pristen. Se takoj vidiš, če ga ima direktor ali en čapac s cliotom....

Jaz sem ga samo pri direktorju tega submarinerja opazu v firmi... pa imamo kr dober standard. Nobenega ne briga....

Bolj jim je vredno, da v med vikendom pokažejo na insta kaj so požrli v kaki restavraciji...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Kakorkoli že, ne razumem fore fejkov.

Ko greš v planine, kaj je bolj važno, da ti ne premoči noname jakna ali da gor piše fake Lasse Kjus?

Kaj ti bo fejk torbica za 2000 eur, če, kot piše zgoraj, voziš Cliota?

Točen čas ti kaže ura za 300 eur, ki že ima safirno steklo in podobno...če te zanima mehanika imaš Hamiltone in podobno za 800 eur. Kaj ti bo fejk Rolex z zdrizastim kitajskim mehanizmom? Pa tudi če na oko ni opazit razlike, zakaj ne raje original rabljen Longines za 550 eur?

V vsakem primeru želiš biti nekaj, kar nisi. Fejk človek torej.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Kakorkoli že, ne razumem fore fejkov.

Ko greš v planine, kaj je bolj važno, da ti ne premoči noname jakna ali da gor piše fake Lasse Kjus?

Kaj ti bo fejk torbica za 2000 eur, če, kot piše zgoraj, voziš Cliota?

Točen čas ti kaže ura za 300 eur, ki že ima safirno steklo in podobno...če te zanima mehanika imaš Hamiltone in podobno za 800 eur. Kaj ti bo fejk Rolex z zdrizastim kitajskim mehanizmom? Pa tudi če na oko ni opazit razlike, zakaj ne raje original rabljen Longines za 550 eur?

V vsakem primeru želiš biti nekaj, kar nisi. Fejk človek torej.
Redko kje najdes ljudi ki niso fejk
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Kakorkoli že, ne razumem fore fejkov.

Ko greš v planine, kaj je bolj važno, da ti ne premoči noname jakna ali da gor piše fake Lasse Kjus?

Kaj ti bo fejk torbica za 2000 eur, če, kot piše zgoraj, voziš Cliota?

Točen čas ti kaže ura za 300 eur, ki že ima safirno steklo in podobno...če te zanima mehanika imaš Hamiltone in podobno za 800 eur. Kaj ti bo fejk Rolex z zdrizastim kitajskim mehanizmom? Pa tudi če na oko ni opazit razlike, zakaj ne raje original rabljen Longines za 550 eur?

V vsakem primeru želiš biti nekaj, kar nisi. Fejk človek torej.
Če "si" ura, imaš tako ali tako težave.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.936
2.418
113
Kaj pa če je nekdo dobil pravega rolexa za npr. diplomo, pa še vedno fura Cliota? In pol se mora vsa okolica zgrazat, da je kao fejk, ker to ne gre skupaj? Ne se sekirat tolk. Sploh zato ker je velika verjetnost, da ne locis med pravim in dobrim ponaredkov.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.936
2.418
113
Aja, mislim da bo na PP Nova Gorica na dražbi najdenih predmetov ura z napisom rolex. Mogoče že bila dražba, ampak, kaj pa če je pravi? Pa verjetno ga ne moreš pretipat pred nakupom.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pred nekaj leti so na Apple Storu za 1000$ prodajali program. Ko si ga odprl, se je pokazal napis "Jaz sem bogat". Nič drugega ni delal. Pa so prodali kar nekaj komadov, preden so ga umaknili s tržnice. Podoben štos je s temi urami, pravimi ali fejk.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi